Разговор между PUCHER и Jim Raynor

25 Коментари

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. Жими Жим как ти е PSN?
  2. Така излиза... Иначе с пича сме Same Story .И ние сме студенти, нашите не ни купуват игрите...
  3. Ти си халяхульо! И аз съм халяхульо! Всички сме халяхульовци!
  4. АаАХАХАХхахахах :) Посетил си едни от най-приятните и дружелюбни индивиди в играта :) Честито :D...
  5. Dark Souls е някаква игра, която те прави добър човек. Днес ми писна по едно време да фармя и ходих в арнор лондо да рейтвам съобщения, та да вземат душиците нубове хюменити за С(елянина с чука) и О(ртака му). Сигурно са се чувствали като на Коледа - free humanity за всички и кучетата им.
  6. :) За теб Винаги !
  7. Ебаси къщата сте вдигнали, честно - ултимат си ве. На следващата практика една и за мен може ли? Ама с кръгло прозорче - люк, ветропоказател петле и живо кученце. И две липи отпред.
  8. ай Няма да ти тролвам :D
  9. :D Така си е :D
  10. Ние да го доживеем, пък за калкулатор "Елка" да го пускат :/
  11. Джиме дали ще го пуснат и за PS3 ?
  12. Разчитам на теб Джим ! :D
  13. Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си днес тая Риба да ми седи върху конзолата, че ме кефи контраста :D8-):flower:
    Bruv, айдъл си ми, ще ти пусна есемес.
  14. Не съм цъкал нищо подобно на Heavy защото английския ми беше доста зле а и геймплейно не са ме привличали...Като бях малък играех тупалки и ала бала ...Тази игра ми разкри още една линия на Гейминга ...И то съм напълно искрен!

Fahrenheit ще я гоогълна ! Тенки !
  15. Пъчерос, Fahrenheit играл ли си. Ако ти е харесал Heavy Rain трябва да я прецъкаш и нея.
Показани потребителски коментари 1 до 15 от 25
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна