Разговор между Jim Raynor и Djinjifila

5 Коментари

1. Дано осъзнаваш колко дълбоко ироничен ти се получи коментара. (:

Но да, "типичен БГ комплексар" съм - това си го признавам.
  2. За кой си се помислил бе? Типичен БГ комплексар. Ще ми се хвали. И аз геймя от 18 години ама не ходя да се хваля. Егати комплексираното дрънкало си. Кой си ти, че да ми казваш да хващам пътя бе? Я се осъзнай малко. От 2006 съм тук, нашия гоУемец ще ми казва да се махам. Я у лево.
  3. 20 години гейминг зад гърба ми на 90 процента от платформите излизали някога от аркади до понг конзоли ми дават правото да се обаждам когато си искам. Ако не ти изнася - хващай пътя или спори, все ми е тая.
  4. Като мен ли бре Джимец? Я си гледай работата. Хич не ми дреме на мен колко струва 3ДС - а. Ако искам ще си го взема, дори и да струваше 500 лева. Нямам време за хендхелд гейминг и затова. Като не можеш да проумееш към кой е насочена конзолката, тогава недей се обажда. Освен това. Ти каза, че е най - неудобния хендхелд евър. Че кога успя да го пробваш или имаш достъп до QA/Бета тестинг центровете на Нинтендо по - света? Много ги разбираш нещата ей.....
  5. Ако не беше завършил с въпрос нямаше да ти отговоря, но така не ми оставяш избор. За да оправдаеш подобна абоминация откъм дизайн със "за децата" трябва да си сериозно объркан.

Aко вместо да се стиснат за панти бяха пуснали стандартния 3/DS модел на бюджетна цена и без 3D - както всички нормални хора искахме от самото начало - щях да съм окей. Аз поне тая "маса" не бих си я купил на детето. Ама явно имат клиентела в лицето на хора като теб, готови да преглътнат оправданието на маркетинг отдела за стиснатостта и циганията на Ментендо.
Показани потребителски коментари 1 до 5 от 5