Разговор между Pmania и Djinjifila

4 Коментари

1. Да наистина беше тъпичко това, че не можахме да си вземем автографи от тях. За мен разочароващото беше и факта, че бяха обещали да можем да се снимаме с всички срещу заплащане. И това не стана. След това пред Гранд Хотел успях да поприказвам с Артър Бостръм (Крабтрий) и той каза, че до миналата седмица не са знаели дали ще идват. Също така каза, че като дойдат отново се надява организацията да е по - добра. :)
  2. Мерси за рейтингчето. Най - после ще си имам цяката колекция от Cellarful - ите. Жалко, че са я спрели след 4 - тата част.

Поздрави :)
  3. Благодаря :) Motown наистина са върха... Най - добрият лейбъл ( за мен ) ЕВЪР. Събирам им нещата едно по - едно и все повече се удивлявам от качеството на музиката, която са правели там още от самото създаване на лейбъла. Искам да започна да събирам и поредицата The Complete Motown Singles, но те са малко по - скъпички. Прав си за Cellarful поредицата. Нямам търпение да си взема и останалите volume - и :)
  4. Поздрави за музикалния ти вкус! Motown са върха, имам всичко, що е излизало, а Cellarful of Motown поредиците са златни! :)
Показани потребителски коментари 1 до 4 от 4