Разговор между coloss и Yashiro

12 Коментари

1. А чакай.. да видях сега, че си пише Одобрявам и Не одобрявам... аз оня път нещо верно доста местих насам натам и може без да искал да съм го цъкнал. Споко ше се реванширам :P
  2. Как ше съм я намалил ве!!!!??? @[email protected] Цъкам, пиша и му давам ок... аз така винаги правя XD Явно на доста хора съм им намалил репутацията... упси! XD Ето що и мойта си седи на 360 (хаха, съвпадението XD). Гледам некви хора дават, дават... а то на едно място седи хаха. Сорри мен, кво тряа да правя за да давам позитивна?
  3. ОМГ колко си слаб.... последната репутация дето си ми дал, вместо да я увеличиш си я намалил... Не моиш един бутон да нацелиш като хората О_О
  4. Граплър такъв! ^__^ :P
  5. "минах всичките трайлъри на Сентинела и гледам разни видеота. Играта е мега яка, който храни не разбира и е сла"

Аз това им го разправям от Day 1 8-)
  6. Хаха аз се кефя от край време на розовия рейнджър ще съм с нея XDDD :PPP Btw минах всичките трайлъри на Сентинела и гледам разни видеота. Играта е мега яка, който храни не разбира и е слаП
  7. Ахахаха! xD :P
  8. Яширо а.к.а "Най- измамения" :Д
  9. ОМГ, ще те репортна на Тул за качване на на мръснишки клипчета в профила ми!!! ь_ь
  10. Майна измамата е на лице! ^^
  11. Хаха бате Галакстус е виновен за всичко лошо xD Просто да видиш, че не си ти единствения дето му се случват "яките" неща XDD
Показани потребителски коментари 1 до 12 от 12