Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Разговор между IvanSlavkov и Da Broda

Разговор между IvanSlavkov и Da Broda

30 Коментари

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. Взех ги от Ебей за 140 лв, от Китай ги пратиха, но дойдоха за 2 седмици, което е учудващо за безплатна доставка. Но на тая цена бяха последните, като ги взех! :(
  2. Сега видях, че Пулсар ги предлагат, може по нататък да ги взема !
  3. Кач, пара и от где ? :)
  4. Поддържат се от PS4, в FAQ го пишеше, че ще работят, иначе и аз нямаше да ги взема! ;)
  5. Aаа мега добрия ще е, само ако беше с по-заострена брадичка, ще кажеш че от аркам игрiте са ги изкарали! :P
  6. Перфектен е за следващият филм !

7. Май, няма да може да се ползва външен хард !
  8. То дали ще може да се ползва външен за инсталация на игри или да се свалят там? Ако може и аз ще си взема един нов, че тоя 500 дет го имам няма да стига. Ма аз си мислех направо един вътрешен, пък тоя дет е на 4ката да го ръгна на 3ката! :D
  9. 1TB ще е задължителен ! Даже мисля следващият месец, направо да си го купя и ще го ползвам на телевизора, докато дойде 4-ката !
  10. Дааа определено доста добре изглежда и доста мазно се играе. Надъхва ме кво са направили с Батмана ся! :P Но още се чудя дали да не я взема за PS4 и с remote да си я играя!
  11. Gameplay Injustice за Vita !

http://www.ign.com/videos/2013/10/12...ita-first-look

Този път са се постарали !
  12. Ей ако са толкова подли, мама им тогава! Скрийновете бяха добре, но пък и не приличкаха на конзолната версия. Пък и в МК дори и като си правеха интротата, бяха с кофти модели и ме съмнява да са само в интротата с тия яки модели. Имам малко надежда, щот Батмана също изглеждам много добре на витата и ако са успяли да направят с тоя енджин 60 FPS, шапка им свалям и да вземат за напред те да правят портове за Вита! :P
  13. Те хубаво са ги сложили тия скрийнове, но същото бяха и направили с МК ! Така че ще изчакам да видя геймплей в тубата и тогава, ще мисля дали да купувам !
  14. Определено модели са много по-добре направени имаше скрийнове в статията и гледам и в Rero са ги сложили! Аз също много се зачудих дали да я взема или да я взема за PS4 или както си мисля, че ще стане да я пуснат в PS+ след няколко месеца! :lol:
  15. Ясноо, виж до ся не съм имал имал стийлкейс на игра от Убисофт, само на АС3 си взех един, но той беше някъв лимитиран, не такъв дет върви с играта и беше точно такъв с размер на DVD, но мислех че е само за тоя стийлкейс! Тва е малко гадно ама карай здраве да е! :)
Показани потребителски коментари 1 до 15 от 30
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна