Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Разговор между Tool и Antrix

Разговор между Tool и Antrix

8 Коментари

1. PS. Трикси, представи си, че съм сложил "Сподели" някъде пред изреченията и не ми прави забележки.

Като е в услуга на обществото няма да се караме! xD Обаче съм твърдо за тема, в която да се разглеждат тия случаи на търгашки схеми и мизерии. :)))
  2. Туул, къде си се покрил? :D

Липсваш...
  3. Я, Мик Джукондата... :lol: А аз си мислих, че е китарист!
  4. Бе чак невероятен, но иначе мерси :)
  5. Човече, страшни албуми... евала! А да не говорим, че си невероятен фотограф. :)
  6. Само се прави на сериозен - не му се връзвайте! Кой знае к'ъв е ухилен до уши е зад компа/конзолата и той дивак баси... видяхме те у просташката тема, вече си разконспириран! :lol2: Искам и аз да го видя на живо ДоК! :) :friends:
  7. Туул е много приятен човек и много ми харесва като съфорумник и модератор. Единственото, което не ми допада е, че много, много не говори във форума, но пък си личи, че е супер точен и е приятно да се разговаря с него. Както и да е, сигурен съм че си струва да познаваш такъв човек. Много поздрави, Антрикс и много ме кефи колекцията ти. :)
    Точен, кратък и ясен, винаги отзивчив и добър... Туул ис куул! :lol:
  8. Tool мн. ме радваш!Бъди все така добър. :-D
Показани потребителски коментари 1 до 8 от 8