Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Top 5 най-добрите игри на годината до сега . - Блогове - ПУЛСАР ФОРУМ
Покажи RSS Feed

asne9696

Top 5 най-добрите игри на годината до сега .

Гласувай за статията
----------------------------------------------------5------------------------------------------------------------------------

Цялото пътешествие води до много разочароващ финал , но всичко до тогава е на високо ниво . Просото не може да се нарече наистина достоен финал на триология .
----------------------------------------------------4------------------------------------------------------------------------

Според мен точно така се прави една добра игра - интересна история , прекрасен геимплей и стилна графика . Бих я сложил по-нагоре в класацията ако не беше толкова обидно кратка .
----------------------------------------------------3------------------------------------------------------------------------

Прекрасен пример за това как се прави RPG в наши дни - бързи битки , добро изграждане на герой , изследване на картата и феноменални босове . Една много епична игра .
----------------------------------------------------2------------------------------------------------------------------------

Макс , най-измъченият психопат в геиминга . Макар и историята и атмосферата да не са на нивото на 2ката , престелките са изключително напрегнати и предизвикателни . Няма друга игра , която те кара да се чувстваш като екшън герой повече от Max Payne 3 .Нахлуваш в стая , набиваш няколко хедшота на още неподозиращите противници , след което движението се пренася в скок , с който довършваш остатъка от ядосани гангстери . Или пък нахлуваш в стая и те разстрелват на мига ако не си внимателен . Точно това ми харесва в играта , умираш защото не си бил перфектен , не защото играта е зла и те прецаква с нещо нечестно .
----------------------------------------------------1------------------------------------------------------------------------

Победителят . Това е играта , която ще си спомня след 20 година при въпроса какво е най-доброто от 2012 . Борави с много от клишетата в днешните шутъри и им се подиграва със собствената им военна фантазия .Смислена история , която те кара да се замислиш за другите игри и за сегашния живот като цяло . Започва скучно , но това е само част от невероятното темпо на историята , водещо до финал , който променя начина на разглеждане на историята и целият жанр като цяло .
Ако трябва да се сравни с филма apocalypse now ( заради общият им извор на вдъхновение - романа Heart Of Darkness ) според мен печели .Игратае интересна и без да гледаш посланието , докато филма
е 2 часа послание и нищо повече .
Игрите са изкуство и тази игра е чистото доказателство .

Запиши си "Top 5 най-добрите игри на годината до сега ." в Digg Запиши си "Top 5 най-добрите игри на годината до сега ." в del.icio.us Запиши си "Top 5 най-добрите игри на годината до сега ." в StumbleUpon Запиши си "Top 5 най-добрите игри на годината до сега ." в Google

Обновени 26-08-2012 на 00:45 от [ARG:5 UNDEFINED]

Категории
Без категория

Коментари

1. Аватара на mikeshinoda4812
    Имаш един ОГРОМЕН пропуск....Sleeping Dogs!
  2. Аватара на asne9696
    Цитат Написано от mikeshinoda4812
    Имаш един ОГРОМЕН пропуск....Sleeping Dogs!
    не съм я играл . трябваше да напиша , но забравих .
  3. Аватара на Azrael
    Не съм особено съгласен с някои от игрите но как да е :)
  4. Аватара на Yanni
    Трудно мога да си представя какъвто и да е топ за тази година без Transformers: Fall Of Cybertron, но предполагам още не си я разцъкал. Като ти гледам класцията, явно сингъл плеъра ти е приоритет, докато при посоченото от мен заглавие мултиплеъра е според мен по-силната страна! Все пак, ако решиш да пробваш T:FoC, забрави за PS3 версията. :)
  5. Аватара на ponyasd
    За мен избороените по горе са в топ 5 ама на най лошите за всички времена 8-)
  6. Аватара на Jim Raynor
    Коментарът ти за Apocalypse Now развали впечатлението от добрия пост. Може би не си го гледал (най-малкото не е два часа), може би си малък, за да го разбереш и оцениш.

Spec Ops е добре написана и с интересна идея, спор няма, но е далеч от класиката на Копола със титаничната игра на Брандо, или от големите книги по темата. Но поне е стъпка в правилната посока.

Trackbacks