Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Малко приключение с Adidas... - Блогове - ПУЛСАР ФОРУМ
Покажи RSS Feed

9Y0

Малко приключение с Adidas...

Гласувай за статията
Та,вече съм горд притежател на кецове Adidas Campus Vulc,който честно казано следя от много време насам,конкретно този модел,тъй като той е от тези,които Adidas пускат в не особено голями бройки и на практика са доста рядко срещани.В България много трудно се намират,като най - голям шанс има в София или на някой морски град,Пловдив вече го прерових :lol:
Както и да е,това което ги прави специялни е подсилената и вулканизирана подметка за по добро сцепление с настилката,след като са скейтърски,носа им e наслоен за да издържа на номерата и триковете който се правят с дъската,давам пример:

На носа си личи екстра количеството материял.Веднъж легнат ли в крака,подметката следва извивката на стъпалото и..усещането е че все едно крака ти е паднал на правилното място,като в тетриса.
Достатъчно за модела.Интересното е когато ги поръчах,оказа се че пича е объркал дясния кец и имах ляв ноемр 9.5 и дясен 6.5.Бърза рекация от моя страна с PM,пича се извини за създалото се неудобство и хоп,след четири дена си получих днес дясния крак в безупречно и перфектно състояние,човека беше от Англия и водеше бизнеса си съвестно,нпаравих му евалата и се зарадвах на факта че има места,на които честната търговия от разстояние се върши толкова добре колкото и на живо.Остава само да се наслаждавам на новия ми чифт Adidas!
CHEERS!!

Запиши си "Малко приключение с Adidas..." в Digg Запиши си "Малко приключение с Adidas..." в del.icio.us Запиши си "Малко приключение с Adidas..." в StumbleUpon Запиши си "Малко приключение с Adidas..." в Google

Ключови думи: проблеми, продажби
Категории
Настроение , Други

Коментари

1. Аватара на Tool
    Доволни са, но мен лично черните не ме радват много цветово. Виж кафявите са супер зверски :)
  2. Аватара на DoC
    Цитат Написано от Tool
    Доволни са, но мен лично черните не ме радват много цветово. Виж кафявите са супер зверски :)
    Блях, кафяво. Все едно се наакал:lol: Черните са зверове просто, много ме къдрът!!!
  3. Аватара на napster
    Кафявите са сила.
  4. Аватара на mikro
    абе и тоя модел доста важи, ама за мене най-големи са си Samba-та
  5. Аватара на PUCHER
    Mного са добри ! Честито , дано ги разкъсаш от носене !
  6. Аватара на 9Y0
    Цитат Написано от mikro
    абе и тоя модел доста важи, ама за мене най-големи са си Samba-та
    Samba-та са прекалено спортни и подметката им не ми харесва,с Lider са доста сходни модели.Аз си падам повече по кежуъл модата на Adidas която точно в България не е разпространена тъй като всички са свикнали да носят спорните стоки на Adidas,което по принцип е главната им линия,но облекла и обувки от кежуъл линията,не знам защо но тук не се търсят особено много.
    BTW,страиповете,езика и задната част са светлоотразителни:-P
    Обновени 17-08-2010 на 13:22 от [ARG:5 UNDEFINED]
  7. Аватара на NeoRage-X
    Тея кецове са от Гявола мой човек !
  8. Аватара на mikro
    Цитат Написано от 9Y0
    Samba-та са прекалено спортни и подметката им не ми харесва,с Lider са доста сходни модели.Аз си падам повече по кежуъл модата на Adidas която точно в България не е разпространена тъй като всички са свикнали да носят спорните стоки на Adidas,което по принцип е главната им линия,но облекла и обувки от кежуъл линията,не знам защо но тук не се търсят особено много.
    BTW,страиповете,езика и задната част са светлоотразителни:-P
    e ти ако кажеш ,че самбата не са кежуал :swoon:
  9. Аватара на 9Y0
    Миии,да.Принционо Samba e доста позната сред футбола тъй като там се използва активно до ден днешен.Т'ва че в България я мислят за кежуЪл е отделен въпрос,но принципно е спортна обувка от естествена кожа.Също както Stan Smith да речем са за тенис.
  10. Аватара на Dune
    И двата кеца радват. :) За съжаление обаче ужасно много модели в България няма да видят бял свят.

Иначе и аз имам няколко модела, които съм поръчвал от различни чуждестранни сайтове, ето го и любимия ми, с голяма доза сантимента стойност. Съжалявам за огромния размер..
  11. Аватара на mikeshinoda4812
    :Д:Д Преди време си бях купил Star Wars серията на Адидас.Много ме кефеха:lol:

Trackbacks