Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Transcendence! - Блогове - ПУЛСАР ФОРУМ
Покажи RSS Feed

fdmstryct

Transcendence!

Гласувай за статията

УАЙПАУТ, МАЙНА!

Първата ми (и вероятно последна) платина. Знам, че е малко досадно да правя цял блог специално заради това, но майната му, отделих 75 часа, които обаче си бяха голямо удоволствие. Платината се изкарва средно за 50-60 часа, но аз си играх и за рекорди, онлайн и така нататък. Elite Campaign Legend е най-трудния трофей в играта, Beat Zico (благодаря на Chet затова, че ми обясни толкова добре как да взема трофея сравнително бързо), а още по-малко пък Zone Zeus (който взех за два-три часа) не могат да се сравняват с Elite кампанията или по-точно няколкото най-трудни състезания от нея. Без никакво съмнение играта ми донесе много радостни моменти и това, че спечелих платината й въобще не значи, че ще спра да я играя. След няколко дни може да напиша още нещо, но засега мисля, че това е достатъчно, благодаря на всички, които ме търпяха докато им досаждах с моите постижения в играта. Сега отивам да гледам Федерер, който започна добре днешния си мач, след което има вероятност да осъмна играейки Уайпаут онлайн. Лека нощ и отново благодаря.

Запиши си "Transcendence!" в Digg Запиши си "Transcendence!" в del.icio.us Запиши си "Transcendence!" в StumbleUpon Запиши си "Transcendence!" в Google

Обновени 02-09-2010 на 22:48 от [ARG:5 UNDEFINED]

Категории
Без категория

Коментари

1. Аватара на NeoRage-X
    3 пъти ура за СИМО !
    Браво човек, аз се радвам пък камоли ти ! Знам колко е трудна тази платина след като Тул се озори и Четчето. Евала пичага !
  2. Аватара на cantona87
    СИМОУУУУ...ТИ СИ АБСОЛЮТЕН ВЕЛИКАН БРАТЛЕ! :lol: Още много платини ти пожелавам.
  3. Аватара на Chet
    Браво, машийн!
  4. Аватара на logaritym
    Ей, не съм написал "евала"... Евала!
    Остава само developer-ите да прекръстят единия трофей на "Zone fdmstryct":)

Trackbacks