Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Primal - Блогове - ПУЛСАР ФОРУМ
Покажи RSS Feed

Игрите които вероятно не сте играли, а трябва

Primal

Гласувай за статията

Една невероятна история в свят с невероятен арт.

Това е едно от заглавията които почти бях пропуснал за PS2. Слава богу хенширо ме запали и играта си заслужи цялото внимание. Историята ще се опитам да не я спамя, но е доста забавна и неангажираща. Накратко ти си гаджето на рок звезда който е отвлечен от извънземни(добре де, не точно извънземни) и искаш да го спасиш. С теб ще бъде и онзи сладък гаргоял който ще те ориентира в света на мъртвите. Доста сладката героиня... ... не чак толкова сладка на моменти де...трябва да върне баланса между световете.
Най-хубавото в тази игра беше наличието на пъзели, огромните нива и много добре направените адвенчър елементи. Освен това може да се сменя героя по всяко време и така направляваме едновременно героинята и гаргояла и много често ще трябва да работят в екип за да преминат през пъзелите в играта.
По спомен имаше 4 свята които са страшно мащабни и имаше много работа във всеки от тях. Екшъна не беше на перфектно ниво, но при всичко останало което получаваме с играта едва ли това ще е огромен проблем. Момичето ни има няколко форми на демон, но въпреки това през повечето време в битка просто се спамят атаки.

Невероятното озвучаване на играта я съживява, заедно с добрите си графики и уникалната атмосвера. В никакъв случай не трябва да изхвърляме и саундтрака

Посветено на Яширо
Специални благодарности на Хенширо

Запиши си "Primal" в Digg Запиши си "Primal" в del.icio.us Запиши си "Primal" в StumbleUpon Запиши си "Primal" в Google

Ключови думи: игри, playstation 2, primal
Категории
Игри , Игри

Коментари

1. Аватара на Yashiro
    СТРАШЕН ГРЕБЕЕЕЕННН!!!!

Тва е най-яката игра е така! :-P
  2. Аватара на Tool
    Колко съм се радвал на времето на Primal, не е истина, една пълна класика!

Trackbacks