Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Преход №3 и 4 - bike's mania 2010 - Блогове - ПУЛСАР ФОРУМ
Покажи RSS Feed

Alexz's Blog

Преход №3 и 4 - bike's mania 2010

Гласувай за статията
Вчера и днес направих 2 скромни преходчета, № 3 и 4.

Искам да споделя че след поставянето на новата седалка, за която споменах преди време, сега 50км в/у байка за мен не са никакво предизвикателство, а по-скоро добре прекарано време. Освен това си вдигнах колчето до нужната височина, както и ползването на спортното екипче с което разполагам. Тези 2 фактора премахнаха болката от гърба в долната част поради неправилна стойка, а дрешките отстраниха схващането в горната част на тялото поради нахлуването на стуята студен въздух от инерцията. Предното седло ме караше да чувствам умора в седалището след 30-35км, поради неудобната форма. Много седла от по 30, 40 или 50лв изглеждат перфектно, но след малко повече каране са си живо наказание:|.

Вчерашния преход бе по-скоро затвърждаване на маршрута, но с всички тези по-горе изброени фактори за по-голям комфорт. Средната ми скорост от 18км/ч се покачи на 22км/ч.
Варна-Девня-Варна - 55км
Направих и около 2 часа нощно каране което доста ми допадна:

следвайте жълтата линия..:wink:

Днешното преходче беше взаимствано от хора които са го тествали многократно, като имаше вариант от 30км, само че аз предпочетох разширения преход и доста добре си прекарах. В началото бе 30 градусова жега, но към средата на тура ме заваля доволно дъжд. Като се замисля.. мия си байка, пера си дрехите и си вземам душ, а защо да не правя всичко това заедно?:lol: Не е толкова страшно да те завали, дори те прохлажда.

Този маршрут може и да ми стане любим, в началото има доста сериозни изкачвания, след което леки спускания и така се редуват приятно каране с натоварване на макс.
С тези кратки преходчета се подготвям за Варна-Шумен-Варна(200км), и след седмица ще споделя, като мисля да направя и снимчици.
В момента съм премахнал калниците и чантичката от байка за по-ефективно каране.

Статискита от днешния преход:

Дистанция: 77.05км
Ср. скорост: 20.4км/ч.
Макс. ск: 58.2км/ч.
Изг. ккал: 1459 ккал.
Време: 3:46:09ч.

Подобрих и скоростта си на off-road: 42.3км/ч.

:bow:
Преход №1
Преход №2
Преход №5

Запиши си "Преход №3 и 4 - bike's mania 2010" в Digg Запиши си "Преход №3 и 4 - bike's mania 2010" в del.icio.us Запиши си "Преход №3 и 4 - bike's mania 2010" в StumbleUpon Запиши си "Преход №3 и 4 - bike's mania 2010" в Google

Обновени 24-09-2010 на 01:27 от [ARG:5 UNDEFINED]

Ключови думи: байк, bike, преход
Категории
България

Коментари

Trackbacks