Какво четете в момента?

1 от 4 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
  1. ilianpk
    ilianpk
    Форумът, според мен, не е най-подходящото място за подобна тема, но тук пасва перфектно на тематиката на групата :wink:. Еми аз ще започна.

В момента чета The Hobbit, по скоро я препрочитам, този път в оригинал. На български ми направи голямо впечатление, а на английски, поне за момента, се оказва още по-добра. Стилът, както се и предполага е доста по-различен от преводния и разказа е пресъздаден доста по-добре и е по-увлекателен, дори и въпреки това, че съм го чел вече :).

Вие сте!
  2. Nightwish
    Nightwish
    Онзи ден приключих "Вълкодав" и сега ще си търся втората книга, защото ми допадна много. За филма чух, че бил пълна боза.
  3. ilianpk
    ilianpk
    На мен филма ми хареса, въпреки това, че накрая замалко да заспя :lol: , но в сравнение с книгата най-вероятно е така. Все пак така е при повечето филми
  4. SIXAXIS
    SIXAXIS
    Здравейте!В момента чета "Непознатата вселена" от Боб Бърман.Незнам да ли сте я чели но ако не сте горещо ви я препоръчвам дори при желание от ваша страна бих ви я дал :)
  5. Antrix
    Antrix
    Какъв жанр е и за какво става въпрос в нея?
  6. NeoRage-X
    NeoRage-X
    Роджър Зелазни
    Господарят Демон

Войните между боговете и демоните, избухнали преди пет хиляди години, завършили с разгрома на демоните и прогонването им от тяхната родна земя. Расата на демоните навярно щяла да изчезне във враждебната страна, която били обречени да обитават, но за щастие те се натъкнали на проход към едно съседно пространство с обитаема планета... наречена ЗЕМЯ.
  7. NeoRage-X
    NeoRage-X
    Жестока е книгата. Адски съм доволен, че я намерих 
  8. ilianpk
    ilianpk
    Аз се захванах отново с Властелина на Пръстените, този път на английски в оригинал и съм предоволен!
  9. Dune
    Dune
    Препрочитам отново Създания от светлина и мрак на Зелазни и бих казал, че книгата е колкото шашава, толкова и гениална. Доста си приличат с друга книга на Зелазни - Господарят на светлината, която е задължителна просто за всеки фен на фантастичната литература.

Нео, Демона наистина е добра, но е далече от най-добрите неща на Зелазни, бих ти препоръчал горните две, както Донърджак и Джак от Сенките
  10. Nightwish
    Nightwish
    Втората част на "Вълкодав". Ако си падате по фентъзи на базата на славянската митология, книжката е много приятна за четене, още повече, че е писана от жена и стилът е малко по-различен отколкото на писателите мъже.
Показани резултати 1 до 10 от 35
1 от 4 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Bookmarks