Книжарници

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. ilianpk
    ilianpk
    Тук споделяйте мнението си относно обикновени и он-лайн книжарници!
  2. Antrix
    Antrix
    Аз си купувам книгите от книжарниците на центъра: Пингвините, Хеликон и Ориндж. :)
  3. Nightwish
    Nightwish
    Пазарувам предимно от Хеликон, Пингвините и Буук Трейдинг. По интернет съм поръчвала книги от ИнфоДар и Бард и съм доволна от услугите им.
  4. SIXAXIS
    SIXAXIS
    Книги обикновено си купувам от книжарниците на "Книгомания", защото там намирам авторите и художниците, които ме интересуват!
  5. Antrix
    Antrix
    Дам, също много добра книжарница. Но преди да направят МОЛ-ето тука... нямаше и горепосочените ги ползвах много.
  6. ilianpk
    ilianpk
    За момента, при търсене на книги на английски език, а също и по качество на обслужването съм най-доволен от Книгомания. Наскоро отново бях там и останах озадачен като видях големия брой книги, които търся... станах им редовен клиент :lol:
  7. Antrix
    Antrix
    Да... наистина имат бая книги, но не всичко, което търсиш се намира. :lol: Има изключения, но пък докато не можах да намеря моето изключение, което трябваше да се намира при книгите на Стругацки и окото ми зърна "Трудно е да бъдеш бог" та се чудя дали да я взимам другата седмица.
  8. Kristina Ch.
    Kristina Ch.
    Аз също пазарувам от книжарница "Книгомания", там има почти всичко, което тарся. Има и доста голям избор на книги на английски език, а отскоро повечето книги, които си купувам са на английски. Обслужването там също е на високо ниво според мен.
  9. gaden_stalker
    gaden_stalker
    Аз от интернет си купих Пикник край пътя.Всичко друго е от лична колекция или някой малък пазар. Във Варна имаме един специален магазин с много книжки,но така и не отделих време и пари да си купя интересни неща.
  10. Antrix
    Antrix
    Аз Метро 2034 го взех от Книгомания, но Метро 2033 се наложи от Хеликон, тъй като в Книгоманията нямаше от доста време насам.
Показани резултати 1 до 10 от 12
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Bookmarks