За темата

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. DoC
    DoC
    Всеки, писал в темата, ще получава благодарност от мен, ако имам останали за деня :)
    Евала, МуСТаКаР! Жалко само, че като съм си сам тука и съм ограничен откъм машинария и материали, няма как да си правя нещата... и няма кой да ми прави :(

Btw, имаше една тема такава, ама тя много бързо умря като че ли... надявам се тази да я поддържаме жива :-D
  2. MyCTaKaP
    MyCTaKaP
    Спокойно, добрия чревоугодник намира начин да се сдобие с нужните машинарии с времето :)
  3. DonNikos
    DonNikos
    Хубава тема... скоро ще ви покажа батко ви Никос какви манджорани прави... даже сега отивам да готвя една... ако стане добре ще снимам и пусна рецептата :-P.
  4. ToTeMa
    ToTeMa
    Сега ще споделя моята любима манджа :lol:, иначе супер пица се е получила Мустак :)
  5. TheGrimReaper
    TheGrimReaper
    Скоро очаквайте нещо и от мен по темата :) Само да уцеля правилните пропорции, че манджата е малко на импровизация :)
  6. napster
    napster
    Отдавна чаках такава темичка... Иначе бих могъл да си пусна рецептата за спагетите и сосчето, но е прекалено семпъл на фона на вашите неща :Р
  7. MyCTaKaP
    MyCTaKaP
    Аз се надявам често да ви изкушавам с приятни манджи и апетитни снимки :)
    Малко ексклузивна информация: От новата версия на форума ще можете да виждате и непрочетените коментари във вашите групи по интереси ;)
  8. DoC
    DoC
    Tool, тия палачинки изглеждат УНИКАЛНО!!! Тая седмица ще се правят май-май... :-D
    А и представянето им беше много добро :-P

PS: Яка кухня ^^
  9. Tool
    Tool
    Мерси, мерси...да ти кажа и уникално вкусни са :)
  10. DoC
    DoC
    Давайте още манджиии!!! :-D
Показани резултати 1 до 10 от 15
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Bookmarks