Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Какво точно ви доставя най-голямо удоволствие

Какво точно ви доставя най-голямо удоволствие

1. PUCHER
    PUCHER
    Темичката е в съответната групичка .Въпросът е какво точно ви доставя най-голямо удоволсвие да снимате.Аз лично харесвам да снимам животно.Много ми харесва когато направя много снимки и после като ги преглеждам и чак се очудвам колко интересно са се получили.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
  2. ilianpk
    ilianpk
    Аз предпочитам да снимам природата отблизо и голяма част от снимките ми са макро, няма значение дали ще е животно или растение.
  3. gaden_stalker
    gaden_stalker
    И аз съм фен на макрото.Основно обичам да снимам разни предмети
  4. Марто
    Марто
    Макро снимките нещо не ми се получават всеки път , иначе наистина е пристрастяващо :) Обичам да снимам животни , буболечки , цветя , пейзажи , архитектура или казано с други думи - всичко , което ми харесва и смятам , че си заслужава . Имам приятел със страхотни фотоапарати - 3 Nikon-a , всичките имат 4цифрена стойност - половината му снимки са на мизерии , боклуци , стари автобуси , трошки - това не го разбирам и не виждам какво удоволствие би ми доставило да снимам неща , с които не бих се гордял, а по скоро срамувал .
Показани резултати 1 до 4 от 4
Bookmarks