Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
За Български PS®Store

За Български PS®Store

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
  1. Tool
    Tool
  2. NeoRage-X
    NeoRage-X
    Днес подписах петицията пусната във форума. Тоол и МуСтАкА работят по писмото, нека не ги пришпорваме те си знаят работата момчетата и трябва да бъде перфектоно зада не го подминат. За момента е само устно обещание от съмишленици от други форуми, че ще се включат активно. Призивът ми е всеки един от нас да спами на приятелитеси за каузата ни и те също. Петицията съм я изпратил на всичките ми налични абонати от скайп и от 303 подписани вече петицията е от 400 надявам се, да съм имал заслуга за това но фактът е, че за по-малко от седмица имаме напредък . Вече и по други форуми се говори активно за това, но ако ние не направим първата крачка нещата ще си останат само с говоренето.
  3. Tool
    Tool
    Така моля, всички да активират регистрацията си в официалният EU форум на SCEE
    http://community.eu.playstation.com/playstationeu/
  4. NeoRage-X
    NeoRage-X
    Относно писмото на мен ми хареса как е формулирано. Тонът на писмото е мил и няма грам нотка на дразнение или закани за което браво МОМЦИ ! Сега ще активирам регистрацията си и ще чакам отзивите на другите самишленици за писмото. И ще помоля няколко минути или примерно час преди пускането на писмото да бъда оведомен за да мога да активирам дейността и на другите обещали да се включат. Момци сега е момента нека да бъдем сериозни видят ли зор и срам от това ще ни напоравят аколи не стор то поне активация да ползваме нашите ACC както трябва
  5. Tool
    Tool
    Ето как да си активирате акаунта във форума на ПС.

просто кликвате "Sigh in" и след това вписвате email-a и паролата, с които влизате в PSN от вашата конзола.
  6. NeoRage-X
    NeoRage-X
    Добре се движат за сега нещата гледам, че срещаме разбиране и от други потребители там продължавайте да дигате дандания и белким ни чуят
  7. NeoRage-X
    NeoRage-X
    Тооле Тооле те тука сме само аз и ти да си пишем.
  8. bestjump
    bestjump
    Аз чета какво пишете (пак е нещо :) ).
  9. Nax
    Nax
    Не сте сами, хора!
  10. Vankatazahov
    Vankatazahov
    Има ли напредък? :(
Показани резултати 1 до 10 от 16
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Bookmarks