Какво четете в момента?

4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4
  1. Nightwish
    Nightwish
    Последно прочетена поредица "Тъмната кула" - Стивън Кинг. Горещо препоръчвам на феновете на фентъзито, фантастиката и хоръра, както и на тези, които са фенове на качествената художествена литература! :)
  2. CeRbErU30
    CeRbErU30
    Миналият ден най-после свърших втората част на "То" ( Стивън Кинг ) и останах доволен от завършека :), а днес започнах малък сборник с разкази за Еркюл Поаро ( Агата Кристи ).
  3. Nightwish
    Nightwish
    Latest: "1984" и "Животинската ферма" на Джордж Оруел - брутална сатира, която за съжаление е валидна и днес. По пътя към София днес довърших и "Древният враг" на Дийн Кунц. Сега се прехвърлям на "Донесете ми главата на принца". Рапорт даден! :)
  4. Antrix
    Antrix
    Ама че активни имало тук. :lol: Аз онзи ден приключих с "Непобедимият спецназ" и съм истински разочарован от дебилността, с която е написана тази книга. То не беше пълна липса на граматика, правопис, пунктуация, ами на всичкото отгоре, всичко беше едно разтягане на локуми, защото реално няма откъде да се изкопае толкова информация за 300 страници книга, за сметка на това "професионалните" снимки свалени от интернет и сложени тип "където дойде", запълват пространството. Пълна скръб, 16лв. за един лош опит за правене на книга. Даже редактор не видях да има...
  5. Cheresharche
    Cheresharche
    Дългата разходка от Стивън Кинг
Показани резултати 31 до 35 от 35
4 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4
Bookmarks