2 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 82

Тема: WoW: Cataclysm

Години
    32
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

Цитат Написано от overneathe Виж мнението
    Starcraft е далеч по-напред в разработката от който и да е било от другите Близ продукти. Той ще излезе пръв, а бетата ще започне съвсем скоро.
    А и никога не биха държали готова игра с месеци само за да не се конкурира с друг техен продукт.
    Питай Близзард норт колко проекта даже не издадоха, да не говорим за забавяне. Лично се надявам да си прав, но шанса да я забавят е огромен.
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

2. По подразбиране

Проектите не излязоха основно защото според хората начело на Близ те нямаше да имат нужният успех за да задържат играчите така както трите доказали се вселени го правят.
    Това е една от основните причини Близ Норт да се разпадне - защото Близ не искаха да пускат 15 средностатистически игри, а 3 мегаломански бестселъра.

След като Норт се разпадна виждаш какво се случва с "плъховете напуснали кораба".
    Най-известната част от Близ Норт се превърна в Блекшип Студиос. Няма да коментирам играта им.
    Най-едрата, но не толкова известна част създаде Гилд Уорс. Успешна игра, признавам, но все още далеч от популярността на бестселърите на Близ.
    Много и най-разнообразни "парчета" от екипа създадоха малки фирми, които правят портове за игри или са наемани от по-големи фирми за разработката на допълнения към вече съществуващи игри. За пример са Throne of Darkness, God of War: Chains of Olympus, Daxter и др.

Това се нарича маркетинг. И за това Близ успяха да издържат толкова време на челните позиции в гейм индустрията.
    Ако си следил Близкон и по специално частта със Старкрафт, трябва да си наясно, че този продукт не просто не може да бъде спрян от разработка, а е едно от нещата, които ще носят още много и то наистина много слава на Близ.

4. По подразбиране

Напълно съм съгласен с overneathe. Отделно Близард никога не са спазвали срокове както и не са давали крайни такива. Когато решат че една тяхна игра е завършена те просто си я издават. По въпроса с катаклизма... специално аз съм страшно разочарован.... не стига че направиха играта лесна ( след последният патч направо си взимаш т9 от хероици ) ами сега и ще върнат хората отново в старите земи в които вече сме били достатъчно дълго време... е да с малко козметични промени но какво от това.... WoW за съжаление отдавна не е това което беше... R.I.P.

5. По подразбиране

Това с емблемите го направиха за да може и кежуал и хардкор играчите да се подвизават с кажи-речи същият гиър.
    Разликата е, че кежуал предметите са ilvl235 а хардкор ilvl258.
    Не мисля, че на хардкор им е нужно, кой знае колко повече от цели 23 левъла по висок предмет... или се лъжа?
    А и тук говорех за Т9. Който се събира трудничко. Този от 5менс, който се сабира е Т8.
    Не виждам проблема с раздаването на гиър. :]

edit:
    И за да съм по темата... :oops:
    Много малко зони _няма_ да са променени. И това са предимно Нортрендските. Това е най-големият експанжън до сега от към нова/преработена територия и механики.
    Ако трябва да я сравня с Бърнинг Крузейд и Лич Кинг...
    От към ново съдържание по десетобалната - БК - 7, ЛК - 8, Кат - 10.

6. По подразбиране

Грешиш :) Т7 Наксрамас и ОС - Т8 се събира от Улдуар. Т9 е от ембелми ( всеки ден по 2 от хероици ) или от токен ( хероик мод в Колозеума ) Да разлика в предметите има.. по малко статс и това е... Но на онлайн игрите най хубавото е когато си Уникален... както беше в Ултима Онлайн и както беше във WoW в началото когато не всеки цикльор можеше да има най добрите дрехи на риълма и се отличаваха наистина добрите играчи ( с това което си бяха постигнали )... разбирам че Близард се стараят да привличат все повече аудитория от типа "облечен съм - имба съм" но и доста хора като мен ще се дръпнат от играта ( Дано Aion не ме разочарова ) ;)
    А за сравнението... :) БК - 9, ЛК - 3, Кат ( не мога да го оценя докато не го видя ) ако изобщо играя това до тогава ;)

7. По подразбиране

Цитат Написано от Rand Виж мнението
    Грешиш :) Т7 Наксрамас и ОС - Т8 се събира от Улдуар. Т9 е от ембелми ( всеки ден по 2 от хероици ) или от токен ( хероик мод в Колозеума ) Да разлика в предметите има.. по малко статс и това е... Но на онлайн игрите най хубавото е когато си Уникален... както беше в Ултима Онлайн и както беше във WoW в началото когато не всеки цикльор можеше да има най добрите дрехи на риълма и се отличаваха наистина добрите играчи ( с това което си бяха постигнали )... разбирам че Близард се стараят да привличат все повече аудитория от типа "облечен съм - имба съм" но и доста хора като мен ще се дръпнат от играта ( Дано Aion не ме разочарова ) ;)
    А за сравнението... :) БК - 9, ЛК - 3, Кат ( не мога да го оценя докато не го видя ) ако изобщо играя това до тогава ;)
    Не виждам къде сгреших. От 5менс се пускат Т8 баджове. Казах Т9 се взима "трудничко", т.е. всеки ден по 2 баджа и евентуално ако правиш 10мен колизеум. Което пак не гарантира, че ще събереш даже "нуубския" Т9 след 2 месеца... ако правиш дейлито всеки ден... и ако успяваш всеки път да изчистиш на макс целия нормал 10мен. :]
    Как е било навремето няма да коментирам. Времената се менят. Сега се гледат титли и ачийвмънти, даже маунтове.
    А за сравнението...
    BC - две нови раси със столици, нов континент, 10 левъла, преработена LFG система, летящи маунтове и нова професия. А, и популярното паладин за Horde и шаман за Alliance. ILLIDAN!
    LK - нов клас, нов континент, 10 левъла, phasing, achievements, нова професия, двойни специализации, world PVP, vehicle combat, barbershop. ARTHAS.
    Разликата не е кой знае колко голяма, но според мен е достатъчна, че да се даде една точка преднина на ЛК. Не съм добавил малките графични ъпдейти като увеличен поли-каунт и добавяне на сенки, но не мисля и че е нужно. :]
    Както и да е, дай да продължим на лични, ако ще продължаваме, че пак наспамих топика с мойте глупости. :p

8. По подразбиране

Извинявай, ама кое е най-великото ММО ?

9. По подразбиране

Warrior Epic

>.>

От
    Stuttgart
    Години
    30

По подразбиране

Тъййй аз по принцип съм фен на warcraft,но не точно на уоу,въпреки че и него съм го играл,а предимно на стратегията и на книгите,истории публикувани в сайта на близ и т.н..Едно нещо съм забелязал и почвам малко да му се чудя или Близ и Аренанет работят заедно или има нещо като изтичане на информация и от двете места към другото.Наскоро излезе и нов трейлър на ГВ 2,в който (О!УЧУДВАНЕ!) някакъв свръх силен дракон се събужда и с него бол паплач.Тази информация до колкото знам е по-отдавнашна от тази на Близ,отделно арените на ГВ ги префасонираха в УоУ и дънджъните на УоУ съответно в ГВ.Незнам де,но почвам да се замислям защо тези две игри някак си си приличат по някакви макар и минимални,но все пак съществуващи точки.Честно казано не бих се учудил,ако отцепването на програмисти от Близ и създаването на АренаНет е бил тактически ход на Близ за да увеличат пазара си.
    Сигурно съм и паранойк малко,но не са това единствените алъш вериш неща гепсани между двете игри.Няма значение де хаха просто споделям мнение.
    Aspirat primo Fortuna labori
    Me duce tutus eris
    Vox populi vox Dei
    Ad majorem Dei gloriam...
    Ad infinitum

2 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •