Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
WoW: Cataclysm
1 от 9 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 82

Тема: WoW: Cataclysm

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране WoW: Cataclysm

http://www.worldofwarcraft.com/cataclysm/

Йей, обявиха новия експанжън, ами сега?:)

Ето ви и трейлърче:
    http://www.joystiq.com/2009/08/21/bl...ysm-trailer-1/
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

По подразбиране

Хехе, слуховете се оказаха верни! На Близкона полудяха, като обявиха Катаклизъма, левел капа нагоре, две нови раси...още доста ново съдържание.

... ами сега?
    Сега старата песен на нов глас :)

Въпреки, че вече според мен конкуренцията от страна на NCSoft в лицето на AION и евентуалният GW2 нарастна доста, не знам Blizz до кога ще държат фронта с WOW...

btw арта е на супер ниво.

http://www.worldofwarcraft.com/catac...a/artwork.html

По подразбиране

Хмм,значи като видяха,че уоу замира,решиха да направят 80% промяна....това ще доведе или до срив на старие играчи(защото играта ще стане толкова различна...), или до интерес от всички,а може би само от новите играчи.....Изглежда инересно,макар че не бих се направил мизерно гоблинче или пък грозен вълк...Но ми харесва това,че различните раси вече могат да изпълняват други класове(както видяхме на трейлъра-таурен паладин и гном поп)

Като един от тези хардкор играчи в УоУ,казвам,че това ще се купи и може би то ще ме накара да се завърна с нов герой към играта :)

ПП:Тулец, УоУ ще държи до момента,в който близз го зарежат ;) ! Това беше,е и ще е най-великото ММОРПГ някога съществувало...

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Замира ами, баси, хората изчистиха всичко де мърдаше в Лича за месец след премиерата. Твърде улесниха играта и на много хора им писна бързо. Щом die hard WoW фенове накупиха конзоли, понеже им писна играта, след 4 години нон-стоп циклаж, неам думи просто.

Което ме подсеща, че е време да се върна. Oт TBC видях само половината, а от WotlK нищо.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

По подразбиране

For fuck sakes.....ANOTHER WOWex!!!?!?!?!

Айде сега...StarCraftII към 2020 година.......
    Click for RAGE unleashed....

От
    Стара Загора, София
    Години
    26
    Точки Опит
    31,875
    Level
    97
    Блог статии
    1
    Ще има още един експанжън, за щастие на някои - последен. В него ще се дигне левел капа до 100. Мисля, че щяха да вкарат и Титаните в играта. :)
    Memento mori, homine, quia pulvis est et in pulveris reverteris!

7. По подразбиране

Ще има доста промени в играта левел капа се вдига на 85. 2 нови раси: Goblins & Worgens , общо взето ще привлекат отново доста хора. Но аз лично ще пасувам:)
    Level Cap Increased to 85 Earn new abilities, tap into new talents, and progress through the path system, a new way for players to improve characters.

8. По подразбиране

Цитат Написано от 9Y0 Виж мнението
    For fuck sakes.....ANOTHER WOWex!!!?!?!?!

Айде сега...StarCraftII към 2020 година.......
    Не виждам какво общо имат разработките на Старкрафт и Уърлд ъф Уоркрафт.

Години
    32
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

Цитат Написано от overneathe Виж мнението
    Не виждам какво общо имат разработките на Старкрафт и Уърлд ъф Уоркрафт.
    Примерно не биха пуснали игра с която да конкурират собствените си проекти:?:
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

10. По подразбиране

Цитат Написано от Grebeny Виж мнението
    Примерно не биха пуснали игра с която да конкурират собствените си проекти:?:
    Starcraft е далеч по-напред в разработката от който и да е било от другите Близ продукти. Той ще излезе пръв, а бетата ще започне съвсем скоро.
    А и никога не биха държали готова игра с месеци само за да не се конкурира с друг техен продукт.

1 от 9 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •