2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 15 от 15

Тема: Само при мен ли бави управлението?

По подразбиране

Понякога ми дава грешка и ме изхвърля от онлайн, но това рядко. А иначе като пуснах сингъла и веднага усетих разлика в управлението. Като че ли на сингъл прицелването е по бавно, контрола по реалистичен усеща се тази тежест, за която се говореше и в ревюто на Gamespot. На сингъл много често използвам зуум на автоматите, докато на мулти далеч далеч по рядко.

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране

В мулти играта се държи супер различно. Относно това за zoom'а е нормално в мулти никой не ти дава време за реакция или това разточителство на по 2-3 патрона и да ти се крие.
    Аз лично преди да почна да играя мулти бях заклет анти фен на FPS конзолно игран. От дете мишка и клавиятура бяха мойте ръце и крака във FPS но след зарибявка и 2 дена игра само мулти всякъш свикнах.

От
    CC
    Точки Опит
    7,282
    Level
    72

По подразбиране

Няма време за размотаване и прицелване(имам в предвид zoom) в мултито определено.А и трябва доста да се внимава за всичко и всеки,да се движиш непрекъснато и да си пазиш гърба понеже има доста чакали.Но присъстват и този тип играчи които са безпощадни,правят си фраговете няколко по ред без да мрът и са спецове по главите факт:)

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране

Аз съм от този тип не се крия, не се каширам, не дебна. Аз съм силов играч във всички водове игри съм си играл PVP героят или сиреч грубат асила на мусколестият тъпак. Спец съм в главите ( н еме питайте до усещане е ) най-доброто ми постижение е 9 човека с 1 граната ма не съм виновен че се бутат кой да насоли :D
    Но до тук с геройствата май само това ще ми остане като рекорд ( личен )

По подразбиране

За грубо влизане в мелето без предварително прицелване - тип Рамбо - скила boost върши добра работа. Преди да започна да използвам този скил на медика в мелето хич не ме биваше, гледах повече отдалеч да отстрелвам. А сега преди да вляза "на скорост" пускам скила и директно тичам към враговете като се местя на зиг-заг. Във вчерашната ми игра на няколко пъти се получи. Но, когато играта е с по-малко хора в отбор, гледам по тактически да го изиграя, тоест търся удобна позиция за наблюдение на входовете/изходите към важните точки на кратата и си ги държа тях, долкото мога.

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. само да попитам
    От otivam в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 15-01-2009, 19:59
  2. <Продавам> Rock Band 2 (само игра) за PS3
    От GanJi в раздел Архив
    Отговори: 1
    Последно: 07-01-2009, 17:11
  3. <Продавам/Разменям> Xbox 360 само за ценители
    От Henshiro в раздел Архив
    Отговори: 2