5 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5
Показани резултати 41 до 45 от 45

Тема: Мечти...

1. По подразбиране

Цитат Написано от Alexz Виж мнението
    А моята мечта е да имам около 3дка. място с около 4-5 къщи за развиване на туризъм, както и няколко ATV-та за разходка на въпросните господа. Да има и механа за лично ползване, едно джакузи на двора и сауна, с което мисля че мечтите ми се изчерпват, а и всичко си се подрежда след това.

Леееееко прекаляваш:flower::lol::lol::flower:

От
    Софето маафака
    Години
    33
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Да отида някога в Япония.
    И живот и здраве да работя нещо свързано с Анимация.
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

От
    Stuttgart
    Години
    30

По подразбиране

Моята мечта е да имам възможността да мога да реализирам значими проекти по цял свят и да си имам хубаво семейство и да живеем в подобна на тази къща : http://images23.snimka.bg/005142577.jpg ,но малко по-хубава. :)
    Aspirat primo Fortuna labori
    Me duce tutus eris
    Vox populi vox Dei
    Ad majorem Dei gloriam...
    Ad infinitum

По подразбиране

Еми..за какво мога да мечтая ..Хм...хубава жена с която да се обичаме супер много,скромен дом можеби деца,работа от която ще печеля пари колкото да покривам разходи и да ми създадът живот без финансов проблем.И общо взето това е :) Не е кой знае какво но явно почти всеки от момчетата на моя възраст мислят нещо подобно..все пак това е реалността която може да не създава условия да се сбъднат мечтите ни но поне не ни забранява да имаме такива :)
    Click for RAGE unleashed....

Точки Опит
    9,017
    Level
    77

По подразбиране Newest Source Tagging Of 2021

In response to the people asking about how to make rfid tags, how to not allow someone to tag you on instagram, how to apply rfid sticker, how do i enable product tagging on instagram, how to allow tagging on facebook page, how to read rfid tag, what does tagging someone on instagram mean, how does tagging work in git, how to tag characters bdo, what is pos tagging, how to tag on linkedin, how to tag on twitter iphone, I highly suggest this helpful source tagging blog for how to read rfid tags with arduino, the source tagging company sl, how to make your own rfid tag, how does geotagging work on instagram, what does hashtag on twitter mean, source tagging shrink, how does tagging work, how to use linkedin tags, what is pos tagging problem, how to activate rfid tag in hyundai car, how does geotagging work, how to allow tagging on instagram, is good as well. See More Highest Rated Wood Chippers For Sale Today 2211631

5 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •