Показани резултати 1 до 2 от 2

Тема: Проблем с преордър на Айон

1. Проблем с преордър на Айон

Здр,
    Миналата седмица реших да си взема бета ключ за Айон. Момчето от Сити Центъра ми обясни, че този ключ служи за достъп до бета сърварите и за по ранен старт, като ако направя преордър за играта парите, които съм дал за този ключ (10лв) ще ми се приспаднат както и ще ми се направи 10% отстъпка, т.е. ако реша да си взема играта трябва да платя още 53 лв.
    Разцъках играта и ми хареса, затова рещих да напрвя преордър и отидох - беше друг пич, който ми каза че този ключ, който съм си купил нямал нищо общо с преордъра и ще тряба да платя още 63 лева и така в крайна сметка аз платих общо 73 лв за тази игра, като ми даде още един ключ като този, който си бях взел. И така, аз съм сега с 2 ключа, единият от които нямам какво да правя, и набутан с повече пари.

Бих желал някой, който има наистина информация по въпроса да ми обнясни защо се получи така.
    Пазя си всички касови бележки.

ето какво е написано във форума ви:
    "- Мога ли да си направя пре-ордър на играта, ако вече съм си купил код?
    Да, може. Ако вече сте си купили код, цената му (т.е. 9.95) ще ви бъде приспадната от цената на цялата игра - 62.95 лв. (при 10% отстъпка за предварителна поръчка), което означава, че ще заплатите 53 лв. Ако решите да си купите играта след като тя излезе, тогава ще ви бъдат приспаднати само 9.95, но ще изгубите 10% отстъпка."

По подразбиране

Изглежда колегите са се заблудили. Можеш да заповядаш отново в магазина в CCS, където ще ти върнат парите (10-те лева). Само задължително си носи касовата бележка за тази сума.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Необичайно закъснение
    От wankyy в раздел Техническа поддръжка
    Отговори: 4
    Последно: 26-01-2009, 16:24
  2. WotLK Преордър
    От Tranquility в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-2008, 11:26
  3. въпрос относно преордър
    От mikro в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 5