Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
CE account status
1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 11

Тема: CE account status

1. По подразбиране CE account status

Така... като си предплатих Collector's Edition, ми се обадихте още същия ден, защото нещо се беше омешало с cd key-овете. Трябвало да си направя акаунта с втория, за да се възползвам от CE итемите и екстрите. Ок, направих го с втория. Акаунт статуса продължава да ми стои "Preorder" т.е. standart edition, както ми обясниха от NCSoft support-a. Тъй като head start-а почна вчера, а никой не се е обадил или пратил мейл, пита се в задачка - кой, кога, как ще ми изпрати CD key за CE, тъй като играта вече върви, а отново след разговор със NCSoft съпорта ми стана ясно, че аз би трябвало да мога да се възползвам от CE екстрите още от head start-a? А по въпроса защо акаунта ми не е със статус "Collector's Edition", ами стандартен, ми казаха да се свържа с магазина, откъдето съм поръчвал играта...

Някой нещо да може да разясни... ?

По подразбиране

От NCsoft ни обясниха, че за преордер кампанията всички ключове са еднакви. Чак след като си въведеш ключа от самата игра (която ще получиш утре до обяд) минаваш в статус Колекционерско Издание.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

3. По подразбиране

Е да ама има някаква врътка понеже има хора с CE титлата и предметите още от 23ти

4. По подразбиране

малко не е по темата но пак е свързано с Аion.та мъча се да си направя акаунт но след като си вкарам активационният ключ ми се изкарва сметка с която да захраня акаунта.също така културно ми се предоставя и да въведа код от предплатена карта, обаче нямам такава също така нямам и кредитна и се чудя и се мая какво става.опитвам се да вкарам активационният ми ключ но ми казва че този ключ неможе да захрани играта, а 1 месец имам безплатен до сега не се е получавало подобно нещо и немога да разбера какво става.трябва ми отделно и карта да съм си взел ли как изобщо не вдявам.а да и имам само 2 ключа 1 за Aion 1 Guild Wars за ингейм емоция дрън дрън.но май ми намирисва че ще иска отделно да съм си взел карта.помощ определено.

5. По подразбиране

Цитат Написано от lupo Виж мнението
    От NCsoft ни обясниха, че за преордер кампанията всички ключове са еднакви. Чак след като си въведеш ключа от самата игра (която ще получиш утре до обяд) минаваш в статус Колекционерско Издание.
    По принцип CE са ги раздавали/пращали CE key-овете по-рано, точно заради допълнителните екстри при head start-a. Много хора се разхождаха още от понеделник с CE титлата. Явно друга ви е уговорката с NCSoft. Нема ядове, зора е за крилата и без това, тамън сме пресни 30-лвл. :lol:

6. По подразбиране

ок Дрейк ти играеш а на мен какви глупости ми пише за карти и кредитни такива всичко си правя както трябва.какво да не би да ставам и да търча да земам предплатена карта за да си активирам безплатните дни...ще е мн тъпо и също така никъде не го пишеше по рано.идей?

Question The game box says, "First month of game play included," so why am I being asked for billing information? Answer All game accounts must be activated using a valid credit card, PayPal®, or prepaid game time card in order to gain access to the game.

7. По подразбиране

sargoth предполагам че са използвали политиката на Близард от WoW и трябва да въведеш номер на картата ( от която няма да ти вземе пари ) но ще активира акаунта

8. По подразбиране

абсолютно ли е сигурно че няма да вземе пари?

9. По подразбиране

Да, за съжаление е така. При създаване или в моя случай ъпгрейдване (току що си взех CE box-a - the little asmo lady galdiator kicks ass btw :lol: ) иска cc, gc или paypal acc. Не те чарджва първия месец, но ги иска... Явно така са възприели навсякъде да ги правят тия работи, просто повечето хора не са запознати и си го приемат като един вид изнудване... което си е така.

10. По подразбиране

Да се оплача и аз и при мен е така иска предплащане.
    И ако ги поръчам днес утре ще ми се обадят и най рано в понеделник ли ще доиде?
    И другото което е я ми обяснете какво става ако не се активира акаунта

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам/Разменям> WOW EU account
    От Vektor в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 05-07-2009, 21:21
  2. <Продавам> WoW account
    От heroooooo в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 01-05-2009, 08:16

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми