3 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 44

Тема: Пач, утре...господи, дано оправи нещата!

Точки Опит
    14,198
    Level
    90
    Блог статии
    14
    Gamer IDs

PSN ID: KankakuProject

По подразбиране

Новия пач е супер, но само в сравнение с предишната боза.

Качеството на игра е перфектно за БГ и напълно реално играемо с опрделени части на Европа. Това поне дава достъп до огромен брой противници. На SF4 се играеше добре с цяла Европа, тука е - 1-2 страни. На 3 чертички жълто, има някво забавяне, аз такива игри избягвам, но дори там комбота, бягане от хвърляния и тн стават.

Накратко на 4-5 бръзка може да играете нормално без да се притеснявате.

За изхвърлянето продължавам да мисля, че това има общо с вида връзка и статично/нестатичното IP на този, който играе. Ако връзката в играта става peer to peer трябва да има отворени портове и статично IP, поне така е на 2DF/GGPO. На SF4 на моменти някои хора имаха абсолютно същия проблем.

Трябва да тестваме още.

По подразбиране

Цитат Написано от sanshiro Виж мнението
    последно, новият пач, става ли за онлайн игра?

П.С.
    на Тоол му хакнахa нета през играта "Barbie Detective - The Mistery Cruise" :lol: - какво играят хората в днешно време! Порсто тази игра не е съвместима с Теккен 6! Така,че братле избирай!

Сега ще зацикля пак да видя, може наистина да е било нещо от мен вчера...знам ли...

От
    Hyrule Field
    Години
    34
    Точки Опит
    8,685
    Level
    76

По подразбиране

Цъкахме днес с nik_yagami играеше се супер :kef:.
    Изиграх и няколко ранкед игри за да видя как е на 3 се игра приемливо но под 3 е УЖАС както може и да се очаква :lol:.
    Май няма да има връзка като на SFIV ,но пак е по-добре и съм доволен.

От
    Стара Загора/София
    Години
    27
    Точки Опит
    21,375
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: Stoencha Steam ID: Stoencha122

По подразбиране

еми горе доло бива,но доста време се чака докато открие противник и най-тъпото е,че всеки е научил по 2 3 комбота на,някой герои и прави само него :@ :@ :@ аз една победа не мога да взема.

По подразбиране

Цитат Написано от Stoqn Виж мнението
    еми горе доло бива,но доста време се чака докато открие противник и най-тъпото е,че всеки е научил по 2 3 комбота на,някой герои и прави само него :@ :@ :@ аз една победа не мога да взема.
    Търпение мен :) препоръчвам ти да гледаш риплей с твоя герой и да копираш това което харесваш(след което можеш да го модифицираш) и не забравяй сайдстепа<-прекрасен начин да отпраскаш някоя мазна контра на по офанзивните и комбо еднообразни противници.
    Пък и какво очакваш,всяка файтинг игра има такива.
    Click for RAGE unleashed....

Точки Опит
    14,198
    Level
    90
    Блог статии
    14
    Gamer IDs

PSN ID: KankakuProject

По подразбиране

Пиша гайдове за начинаещи безплатно :)
    По всяка вероятност просто подхода ти към битката е грешен. Това, което ти трябва за начало е да научиш горе-долу 7-8 движения с добър приоритет от каква дистанция се използват и някакви семпъл комбота, които се учат за 10 минути.

Ако имаш търпението да си насочиш играта в правилна посока в началото, ще ти е много по-интересно след това. Даже не ти е нужно да отделяш много часове на ден както си мислят повечето хора. По 20 минути на ден тренировка на най-важните неща без стрнични глупости, като разглеждане на команд листа на други герои или филмчета и тн. и след 2 седмици някъде играта ще е много по-интересна за теб, щото ще може да правиш много повече неща в истински бой и всичко ще ти изглежда различно.
    При всички хора(съвсем кежуъл играчи като теб), които са пробвали това действа стига да имат мъничко търпение.

От
    Стара Загора/София
    Години
    27
    Точки Опит
    21,375
    Level
    94
    Gamer IDs

По подразбиране

еми аз играя само с Казуя и му знам кажи речи всички комбота,но уви ... ще трябва още много бой явно да ям ..

По подразбиране

Както каза Slavi освен да знаеш комботата трябва и да предусещаш кога ще е от полза и кога не.Не можеш примерно да тръгнеш с някоя тежка серия от удари,така ще улесниш противника ти(ако е добър) да те изненада с някоя по бърза и злобна контраатака.И най вече не се лакоми за комбота,вярно е че е забавно като му забучиш в мутрата 50 уадара при което да го докараш до стената и да го довършиш но ако се престараваш ще станеш ясен и лесен за контра атака ,това важи за всяка файтинг игра,не казвам да научиш 5000 комбота и най простите може да са ефективни важното е да имаш няколко любими който да се различават и да действат изненадващо :) не е нужно задължитено стилно комбо,просто използвай най ефективното за да сложиш край на битката или рунда...пък дори да е удар с някое кроше или проста подсечка.
    ... ще трябва още много бой явно да ям ..
    Най-ефективния начин който ще те научи на офанзива и дефанзива :mrgreen::mrgreen::mrgreen:(естествено ако внимаваш и си взимаш поука).
    Плюс това Kaz не е от най бързите така че трябва да си внимателен с него(поне аз така мисля).
    Не бъракй простото с лесното.
    Click for RAGE unleashed....

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Тея тъпаци дето правят само по 2 комбота ги ям за закуска! :lol:
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

От
    Стара Загора/София
    Години
    27
    Точки Опит
    21,375
    Level
    94
    Gamer IDs

По подразбиране

работата до някъде била в Казуя :lol: WELCOME STEVE FOX :twisted:

3 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Нещата които не харесвам в МР
    От Zografa в раздел Killzone
    Отговори: 20
    Последно: 18-03-2009, 22:12
  2. дано...
    От norush в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 2
    Последно: 13-01-2009, 15:25
  3. Утре пускат Home PS3 Store
    От simonsez в раздел Playstation Network
    Отговори: 8
    Последно: 01-04-2008, 23:54
  4. Отговори: 1
    Последно: 06-12-2007, 20:54

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми