2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 37

Тема: Tekken Motion Picture...ohh, no!

Точки Опит
    14,198
    Level
    90
    Блог статии
    14
    Gamer IDs

PSN ID: KankakuProject

По подразбиране

Ами според мен филмите по Мортал Комбат примерно са добри като за времето и обстановката в която са правени.

В днешно време обаче такъв филм по Теккен трябва да се направи изцяло CG, като се следва от близко действието от играта с всички, битки, ефекти, мацки и хумор и може да бъде много успешен.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Да аз тва се чудя, що не направиха CG филмче като FF advent children!!!! :( Все пак се вижда, че NAMCO имат добър 3d cast в своя тийм. Кво по-скъпо ли ще излезне... ебаси поне ще става за нещо. FF-то съм си го взел даже на блу рей и вече съм го гледал над 10 пъти. Същото щях да направя и ако Tekken "the movie" беше CG.

...oh well, better luck next time.

П.С. Четка ше ходиме да го гледаме заедно брат :lol:
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

По подразбиране

Мене не надъха яко трейлъра какво си4ки мислят 4е трябва да е някув нереален филм .Ще е тип като мортал комбат демек хубав филм с бой аз съм стра6ен фен на поредицата и не искам история или некви такива работи искам да има яки бойни сцени и да не убиват герой които по принцип не умират в игрите асмо това :)

Спечелени турнири: 5

От
    Варна
    Години
    27
    Точки Опит
    19,271
    Level
    93
    Gamer IDs

Gamertag: NapsterBG PSN ID: naps_bg XFIRE ID: napsterbg Steam ID: sce_napster

По подразбиране

Ако си истински фен, щеше да знаеш че историята, макар и според повечето да е 'из междо другото' е много силна. Във един филм бих очаквал да се наблегне там, от колкото това което получаваш в играта. Филма би трябвало да е допълнение към нея, а не нещо разграничено. Още една причина всички да искаме CG филм, вместо игрален, но явно това няма да го бъде. В някои случаи парите са по-важните.
    www.efc-gaming.com - Българският PES / FIFA Фен Сайт
    www.vgcompetition.com - Video Games Competition
    www.gamingneo.com - Gaming News

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Цитат Написано от napster Виж мнението
    Ако си истински фен, щеше да знаеш че историята, макар и според повечето да е 'из междо другото' е много силна.
    А, ти ако не беше истински фен, нямаше никога да използваш подобно определение за историята. :lol: Играта е абсолютна аниме сапунка. Да не съм голословен, ето част от рекапа:

After winning the first tournament, Kazuya takes charge of the Mishima Empire, and it is believed that Heihachi is dead. During this time, Jun (Kazuya's partner) gives birth to their sun; Jin Kazama. Jin is unfortunate to be cursed with the family's Devil gene that has been passed down from generation to generation, and swallows good warriors up in evil.
    Eventually, Jin grows up and enters the tournament himself, where he learns that Heihachi is his grandfather. The Tekken story continues with Heihachi shooting Jin, before Jin transforms into Devil, and defeats Heihachi.
    Нищо хубаво няма да излезе, ако се наблегне на абсурдната семейна драма между Мишима и Казама. Основната трябва да са точно (почти) реалистични и брутални бойни сцени със яка хореография в разнообразни обстановки. Бозици ако ми се гледат, ще дръпна Дързост и Дъртофелници.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Джимец брат, писането им е ужасно на тея. За тва и избягвам да им чета глупостите... като гледаш филмчетата и ако изиграеш всичките игри, някак ше схванеш идеята на Напстера! :wink:
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

По подразбиране

Аз от трейлъра разбрах,че най-вероятно девил джин или какъвто и да е девил няма да има.Абе въпросса е да се забавляваме докато гледаме филма и това е.Аз не съм от хората които мрънкат:"ААААА защо няма ТЕККЕН филм?" и после "Защо има не трябваше да е така а онака ".Аз се радвам и на малкото защото е ясно,че Холивуд никога няма да ни угодят като хората.Отдавна се отказах от идеята супер филм по игра и ги гледам просто за удоволствието.Ако искаме история ще играем играта :wink: А колкото до NAPSТER : да знам историята,знам че е много добра и завладяваща,но не очаквам филма да я реализира просто сценаристите са искали .... всъщност не знам и аз сигурно са искали да го прецакат или да е интересен на всички с тази измислиена история,защото има хора ,чел съм,дето мрънкат като историята е същата.

Спечелени турнири: 22

От
    София
    Точки Опит
    24,140
    Level
    95
    Блог статии
    20
    Gamer IDs

PSN ID: Squall_Ist XFIRE ID: SquallFirst

По подразбиране

Я се стегнете малко. :lol:

По подразбиране

Мухахаха, е няма такъв трейлър просто! То ясно, че филма ще е невероятна бозичка, но можело поне трейлъра да го направят епичен :).

Инак относно историята на играта... нямаше как да не забележа:
    "After winning the first tournament, Kazuya takes charge of the Mishima Empire, and it is believed that Heihachi is dead. During this time, Jun (Kazuya's partner) gives birth to their sun; Jin Kazama."

Жената е родила Слънцето, а вие разправяте, че историята е слаба, ами ти остави това ами тя е кръстила слънцето дори! :lol:8-):lol::shock:

От
    Варна
    Години
    34
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985
    Гледах трейлара преди няколко седмици , от първите кадри разбрах , че няма да го гледам тоя филм.

А иначе винаги много ме е радвало да гледам клипчетата на ТЕККЕНА , още от 3-ката.

Най-тъпото е терена , някаква клетка ( ринг ) ... та нали в ТЕККЕН ... срещите винаги са на някакви много красиви и детайлни пейзажи , да не изреждам по-конкректо , но не са някаква тъмна арена....:lol:

За актьорите и войс актинга не ми се говори.

Има много потенциал в ТЕККЕН , но няма да го видим в този филм , много лошо .
    Последна редакция от BULL ; 27-02-2010 в 13:28
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Picture Battle
    От aL_Ka6oNe в раздел Форумни игри
    Отговори: 503
    Последно: 18-08-2012, 02:32
  2. MOTION CONTROLLER за PLAYSTATION®3
    От coojoe_213 в раздел PlayStation
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-2009, 20:34
  3. Tekken 5 ps3
    От Тино в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 4