1 от 4 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 37

Тема: Tekken Motion Picture...ohh, no!

От
    Hyrule Field
    Години
    34
    Точки Опит
    8,685
    Level
    76

По подразбиране Tekken Motion Picture...ohh, no!

Tekken Movie
    Трейлър от филма :lol:. Незнаех къде да го постна и го сложих тук.
    Прилича ми на fanmade movie никак не ме зарадва то се знаеше ,че ще е зле ,но това ме разби тотално.... От геройте само Рейвън е окей според мен другите като ги видях////:shock::swoon::lol:.
    Тhe Legend of Chun-li ще си има конкуренция ^____^

От
    Стара Загора/София
    Години
    27
    Точки Опит
    21,375
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: Stoencha Steam ID: Stoencha122

По подразбиране

hahahahaahahahahahaahahaha Jin :lol::lol::lol::lol::lol:

Спечелени турнири: 5

От
    Варна
    Години
    27
    Точки Опит
    19,271
    Level
    93
    Gamer IDs

Gamertag: NapsterBG PSN ID: naps_bg XFIRE ID: napsterbg Steam ID: sce_napster

По подразбиране

Освен че е зле като за Текен, изглежда зле и като за някакъв рандъм филм... Поне ще се посмеем малко :lol:
    www.efc-gaming.com - Българският PES / FIFA Фен Сайт
    www.vgcompetition.com - Video Games Competition
    www.gamingneo.com - Gaming News

От
    с.София
    Gamer IDs

Gamertag: Никога!

По подразбиране

Цитат Написано от Okamijitsu Виж мнението
    Tekken Movie
    Прилича ми на fanmade movie никак не ме зарадва то се знаеше ,че ще е зле ,но това ме разби тотално.... От геройте само Рейвън е окей според мен другите като ги видях////:shock::swoon::lol:.
    Тhe Legend of Chun-li ще си има конкуренция ^____^
    Напълно съгласен съм с теб.
    Аз го виждам така филма, плащат на профисионални бойци, и с кепчър технология ги анимират.После 2-4 години рендване(тъкмо и сюжета да обмислят). Така всеки ще знае кой кое, а не да се чудя... Абе това Джин ли е.... а не, не е, баси... май-верно това ще е Джин! Да не говорим,че всички са супер хилави в сравниение с тези в играта!
    Само,че успех :lol:. Силно се съмнявам,че вече ще видим добър филм правен по бойна игра.
    Suteki da ne. Futari te o tori aruketa nara Ikitai yo. Kimi no machi, ie ude no naka.

По подразбиране

Цитат Написано от Okamijitsu Виж мнението
    Прилича ми на fanmade movie
    Лошото е, че не е. :lol:
    В смисъл винаги съм се надявал Кари Тагава да участва в Tekken филма, но тука става въпрос за един мега епично бозав трейлър, добре, че нямам никакви очаквания и знам, че ще е някой траш, още преди да е излезнал.
    Отделям Мненията за филма, цял раздел има, не набивайте всичко в една тема.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Бе незнам мене тоя Yosh-ката ме кефи! Ше гледам филма само за да видя как ше се представи човека. :lol: Изглежда се е постарал! 8-)
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

По подразбиране

Да, предполагам всеки един фен на поредицата ще го гледа, само дето съм сигурен, че на края всички ще останат раочаровани. Дано все пак не се окажа прав.

8. По подразбиране

Цитат Написано от Tool Виж мнението
    Да, предполагам всеки един фен на поредицата ще го гледа, само дето съм сигурен, че на края всички ще останат раочаровани. Дано все пак не се окажа прав.
    Защо разочаровани? Аз мисля да ходя на кино и да се посмея здравата. Ако не се разсмея ще остана разочарован, да. Но като видях целувката в трейлъра ми е ясно, че поне веднъж ще се смея яко :lol:

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

А как си представяте добър филм по Теккен? К1 сериите реално не са ли тъкмо това - бойци от различни стилове се смилат от бой

А, бтв, в Теккен откога има брадви? Вярно, че никога не съм заигравал толкова сериозно, но не помня да е имало в 2,3 и 4...
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

По подразбиране

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    А как си представяте добър филм по Теккен? К1 сериите реално не са ли тъкмо това - бойци от различни стилове се смилат от бой.
    Днес точно това си говорехме с един колега - какво може да очакваш от филм направен по файтинг поредица? От една страна и на пръв поглед...ъъъм, реално нищо. Но от друга страна Tekken има доста дълбока история около персонажите, и тяхното развитие. Има много материал, които може да се използва, но вече дали ще заложат на него - ами съмнявам се. Предполагам ще е поредната клиширана боза, със смешна хореография и тъпи костюми, които ще се опитат да доближат 1:1 с оригинала, което автоматично прави косплей freak show. Не ми се присеща за Street Fighter филма, и колко зле бяха реализирани нещата там.

1 от 4 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Picture Battle
    От aL_Ka6oNe в раздел Форумни игри
    Отговори: 503
    Последно: 18-08-2012, 02:32
  2. MOTION CONTROLLER за PLAYSTATION®3
    От coojoe_213 в раздел PlayStation
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-2009, 20:34
  3. Tekken 5 ps3
    От Тино в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 4