1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 70

Тема: Издатели и разпространители

По подразбиране Издатели и разпространители

Тъй като напоследък се появиха някои много остри нападки към нас защо не внасяме някое заглавие, или защо се е свършило толкова бързо в магазините ни, или защо в Европа го има от толкова отдавна, а у нас все още не е дошло ви предоставям списък на всички издатели, на които е Пулсар е официален разпространител за територията на България, както и списък с всички останали издатели, които се разпространяват от други фирми в България.

За втората група сме безсилни да повлияем по какъвто и да е начин на разпространителя за някое от заглавията на тези издатели – това дали заглавието ще го има изобщо в България и на коя дата е политика на отделните фирми, в която Политика Пулсар ЕООД не може да се меси по никакъв начин.

Ако търсите игра, която е от втория списък, то тогава нашият отговор е един - ако разпространителят й я внесе в България, то тогава ще я имаме на 100% и в нашите магазини.

Списък с издатели, на които Пулсар е официален разпространител за България:

Activision Blizzard
    Lucas Arts
    NC soft
    D3P
    Disney
    CDV
    Namco Bandai
    Tecmo Koei
    Konami
    Capcom
    THQ

Списък на издателите, които се разпространяват от други фирми в България:

Ascaron
    Take 2
    Eidos
    Midway
    Sega
    SCE (Sony)
    Последна редакция от Tool ; 23-07-2009 в 16:20
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

От
    Detroit, Michigan
    Точки Опит
    11,219
    Level
    83
    Gamer IDs

Steam ID: djinjifila

По подразбиране

Lupo мисля че в списъка на Пулсар си пропуснал Dreamcatcher И Тhe Adventure Company.
    :twisted: Djinjifila

По подразбиране

Благодаря ти, че знаеш повече от мен, но от известно време сме прекратили договорите с тези компании. Имаме все още техни игри в каталога си, но са от стари зареждания и сега изчистваме бройките. Все пак сме си запазили вратичка, ако изкарат някое заглавие, което си заслужава (примерно нов Painkiller). Тогава със сигурност ще го вземем.

От
    Detroit, Michigan
    Точки Опит
    11,219
    Level
    83
    Gamer IDs

По подразбиране

Много жалко , че сте прекратили договора с The Adventure Company.
    Наистина много жалко за хората , които обичат добрите приключенски игри и много жалко за хора , които са си купили примерно Аура 1 и няма да могат да имат Аура 2 или примерно искат да съберат цялата поредица на Агата Кристи игрите , а няма да могат.

По подразбиране

Наистина е много жалко, защото аз също съм един от големите фенове на таози жанр във фирмата. Но за съжаление големите фенове останахме единици, и сега вече трудно продаваме повече от 10, максимум 20 бройки от заглавие. За съжаление интереса към този тип игри умря отдавна и вече е напълно нерентабилно да се внасят игри от The Adventure Company.

От
    Detroit, Michigan
    Точки Опит
    11,219
    Level
    83
    Gamer IDs

По подразбиране

Може би решението ще е да внасяте по малко бройки от този вид игри , които ще сте сигурни че ще продадете.Дано скоро се промени ситуацията , защото Аура ми е любимата игра , а няма да имам възможност да си купя продължението и от вас и ще трябва да използвам интернет сайтове за тази цел.

По подразбиране

За съжаление когато искаш да си официален разпостранител на някой издател понятието "малко бройки" не съществува. Там е или "много бройки" или нищо. Така че за сега единствения начин да се сдобиеш с Аура е да я поръчаш от чужд сайт.

8. По подразбиране

В скоро време очаква ли се ©Пулсар ЕООД да подпише договор с някоя друг издател,или засега всичко си е добре и не е в принос на политиката на фирмата?

От
    София
    Години
    29
    Точки Опит
    12,540
    Level
    86

По подразбиране

А кво става с CAPCOM ?

10. По подразбиране

Ся се сещам ,че това би трябвало да са политически тайни,от които може да се възползва конкуренцията.Те и на служители не се казват пък ще ги публикуват във форума,ех,че съм прост :oops:

1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •