Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
<Инфо/Дискусии> Всичко за PlayStation 3 - Страница 2
2 от 155 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 1548

Тема: <Инфо/Дискусии> Всичко за PlayStation 3

По подразбиране

И аз брато,това е игра която най-много искам да изиграя,жалко само че това ще е краят на поредицата.И щесе наложи доста да почакаме за PS3 па денети говора за MGS 4

Точки Опит
    16,824
    Level
    92

По подразбиране

Цитат Написано от nik
    жалко само че това ще е краят на поредицата
    Dont bet on it! KONAMI няма да изхвърлят най-добрата си игра!Хидео ще измисли нещо :wink:

По подразбиране

Малко се съмнявам.Всяка история си има както начало така и край,но се надям да греша.Освен това MGS поредицата не е единственната игра на Hideo Kojima

От
    Плевен, Варна, София...
    Години
    29
    Точки Опит
    10,505
    Level
    81

По подразбиране

PS3 излиза март 2007 - това е горе-долу добре, ама колко хора ще могат да си го позваолят. На мен много ми се иска да си го купя веднага щом излезе, ама 500-600 :shock: евро не са малко пари. И като се има на предвид какви заглавия ще излязат за него: Gran Turismo HD, Devil May Cry 4, Metal Gear Solid 4 и още много :D , а иначе е по-изгодно да си купиш PS3, отколкото Blu-Ray Player, защото сега са на цена от 1000$ нагоре. :roll: А тея дет си тестват конзолата в домашни условия са пълни играчи. :cool1:

По подразбиране

Цитат Написано от Frost
    PS3 излиза март 2007 - това е горе-долу добре, ама колко хора ще могат да си го позваолят. На мен много ми се иска да си го купя веднага щом излезе, ама 500-600 :shock: евро не са малко пари.
    Датите на излизане са :
    11 Ноември 2006 за Япония
    17 Ноември 2006 за Щатите
    ?? Март 2007 за Европа

Конзолата се купува веднъж (в близките години след като си я вземеш не "пипаш" нищо...) Мисля ,че цената е съвсем нормална за качеството което ще предлага PS3 :!:

Това мисля да го разопаковам съвсем скоро!!! :lol:

По подразбиране

И аз брато,ако трябва щеси опъна една палатка пред магазин на пулсар и щом го отворят си зимам PS3.Сега колкото до цената мисля че съвсем не е толкова голяма,според мен е в нормите

7. По подразбиране

Егати нормите честно :shock: . В предположение че за нейната стойност ще мога да си взема едновременно X-box 360 и Nintendo Wii , направо не ми се мисли какво вие приемата за над нормите .

По подразбиране

Виж са,аз лично съм поддръжник само на SONY,виждал съм игри иза X-box360 иза Nintendo Wii и честно казано с нищо неме впечатлиха.Споредмен 600$ за PS3 си заслужават,все пак целта оправдава средствата

От
    Плевен, Варна, София...
    Години
    29
    Точки Опит
    10,505
    Level
    81

По подразбиране

Цената е нормите, но за тези от европейските държави.

10. По подразбиране

Аз доколкото знам цените ще варират от 499 до 599 евро в Европа поне.Все пак за тая конзола си струва,особено ,след като и GTA 4 излезе на нея.Добре,че ,,Пулсар" е близко до нас ,та да мога да си го закупя веднага. Ето и една цветна графа за него :

Поддържани формати :

CPU 3,2 Ghz Cell w/ & SPEs 2,0 TFLOPS
    CD-DA, CD-R, CD-RW, SACD, DualDisc, DVD-Video, DVD-ROM, DVD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD+RW, Blu-ray Disc: PlayStation 3 BD-ROM, BD-Video, BD-ROM, BD-R, BD-RE

2 от 155 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 52 102 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Аниме дискусии
    От Tool в раздел Киномания
    Отговори: 231
    Последно: 13-11-2012, 01:19
  2. <Инфо/Дискусии> Всичко за Sony PSP™
    От Tool в раздел PlayStation Portable (PSP) / PlayStation VITA
    Отговори: 89
    Последно: 04-05-2011, 12:04
  3. [Дискусии] Overlord
    От ToTeMa в раздел Обща за игрите
    Отговори: 6