1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 11

Тема: Мнението ви за Azzazel

По подразбиране Мнението ви за Azzazel

Аз лично мисля ,че Azzazel няма мято в ТЕККЕН.Небалансиран е прекалено е ИМБА ,а аз мразя такива герои.Джинпачи някакси го преглътнах оба4е Азазел :shock: . Не мисля е честно да се биеш срещу YU-GI-OH карта :lol: ,която просто седенето му е блок и с 4 атаки точи цялата кръв.Та кажете какво мислите.Интересно ми е дали само аз съм на такова мнение за Азазел :)

По подразбиране

Според мен няма никакво значение, така или иначе може да го биеш само като редуваш :K: / :^: - и е толкова бавен, че движения под един фрейм го затрудняват толкова много, че не може да ти направи нищо. Не е е playable персонаж, не може да го избираш, небалансиран си остава само за края на arcade mode-a, не бих го нарекъл имба, тъй като вече споменах...може да го победиш с повтарянето само на един удар, колкото и да прави резистънс на движенията ти, след няколко секунди просто "клеква". На мен ми е интересен, тъй като рядко може да видим босове колкото целият екран в Теккен.

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Цитат Написано от Tool Виж мнението
    На мен ми е интересен, тъй като рядко може да видим босове колкото целият екран в Теккен.
    Напълно съгласен съм! Всичките такива босове къртят в Теккен, Ogre, Jinpachi... са тоя верно го направиха яко изрудски ама много кефи. Тук таме се пускам да му скъсам кошарата. Нанси също е доста интересна. Ех дано по някво стечение някой се навие да направи Devil Heihachi... тва imo ше е ЕПИК! :twisted: Не искам от сега да го мисля, но ми е интересно и любопитно какво ще измислят за T7. Някак си успяват всеки път да се надминат.
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

От
    София, братче, центъра на ... паветата?
    Години
    40

По подразбиране

Типично теккенски бос си е :-)
    Огре беше по-далавера, още повече си беше и съвсем playable в тройката. Баш Огре (True Ogre) беше грозната работа.
    То където Азазел, там и Нанси. Даже според мен Нанси е по-уродливата работа, но пак си се вписва във визията на Намко за мастър аркаден бос.
    :party:

Години
    32
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

Не ме кефят. Яките босове бяха до теккен 3 защото до там бяха стандартни играчи с грозна визия. Теккен 5 и 6 развалиха традицията, но сега поне като те бие боса го храниш каква е имба. Преди нямаше как да храниш:flower::flower:
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

6. По подразбиране

Цитат Написано от Grebeny Виж мнението
    Не ме кефят. Яките босове бяха до теккен 3 защото до там бяха стандартни играчи с грозна визия. Теккен 5 и 6 развалиха традицията, но сега поне като те бие боса го храниш каква е имба. Преди нямаше как да храниш:flower::flower:
    Напълно съм сагласен :) на текен 5 боса той ти напрай нещо и ти почти си умрял вярно е че азазел има бавни движения ако ви е омръзнало от неговите атаки пускате се с кинг и натискате Към него (демек напред или назад кадето той се намира) и Триъгълника+Квадрата и тва точки 1/3 от кръвта 3 такива и е мъртъв :)
    Азазел-Ламер-Калитар :lol::lol::lol:

По подразбиране

Ами след като прочетох коментарите ви явно проблема е в моя телевизор,както се казва.Като си играя с моите фаворити Jin,Hwoarang и Yoshi нямам проблем с Azzazel,но с другите герои ми е трудно.Иначе да и аз се накефих като го видях за първи път на визията,но може би просто съм "ръждясал" и затова ми е труден от време на време.:)

От
    Софето маафака
    Години
    32
    Точки Опит
    17,611
    Level
    93
    Gamer IDs

PSN ID: sora_haze

По подразбиране

Бате на Time Attack рекорда ми е 6:50-и нещо си :lol: Само защото някак си успях да го бия и двата рунда без да ми вземе нито един! Никва връзка с темата, но изкам да кажа, че ако тряа да гониш време в този моуд, и се изправиш срещу имбата става доста дразнещ.
    Цитат Написано от PUCHER Виж мнението
    Купих си козунак за 2 и 50 ...Но АДСКИ мноо си струваше !Още го ям
    ^Epic win guy XD

По подразбиране

Аз не смея на Time Attack,4е ще строша котролера барабар с конзолата заради тая имба Азазел :shock:

От
    мери си приказките пратенико ние сме издрусали милиони
    Години
    35

По подразбиране

ИСКАТЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЧЕ УБИВАТЕ АЗАЗЕЛ С ТУПАНИЧКА В ТЪРБУХА ТАКА ЛИ :swoon:
    мнението ми за вас се завиши многократно
    аз обикновенно стигам до него и се заключвам в тоалетната докато ме разчлени и не се убедя че се прибрал в покоите си
    кубатурата му е безбожна не е чесно

1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •