Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
<Дискусия> Недооценени игри - Страница 2
2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 65

Тема: Недооценени игри

Точки Опит
    16,824
    Level
    92

По подразбиране

Доста от игрите в първия пост съм ги играл с часове заедно с братовчед ми преди повече от 10 години.

Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: Bubiz PSN ID: bubiz_hh

По подразбиране

Road Rash 3, Conker: Live and Reloaded, Otogi. Кой ги е играл знае за кво става въпрос нема нужда от коментар.

Спечелени турнири: 4

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

Gamertag: MachRider93 Steam ID: MachRider93 Wii Code: 8489 9689 7333 5455

По подразбиране

Road Rash 3 е чудна. Много съм я играл едно време, последно я играх миналата седмица на МП3-ката. :)

От
    Варна
    Години
    34
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985

По подразбиране DEMOLITION MAN [ SEGA ]

http://www.youtube.com/watch?v=KnISlKuMrig

Send a maniac to catch a maniak !

Уникална игра !

http://www.youtube.com/watch?v=feumgkIfJak - JUST LISTEN.

▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

По подразбиране

Едно време я бях взел под наем за Сегата и я врътнах. Нищо особено, но не е лоша.

От
    Варна
    Години
    34
    Точки Опит
    22,927
    Level
    95
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: BULL_1985

По подразбиране

Щом я помня след толкова време ... както и да е , всеки си има мнение.
    ▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬
    Flying guillotines here they come, bloody bastards Hard times and killer tactics, spitting words plus Semi-automatic slurs, peep the graphic.

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

По подразбиране

Готино беше, че използваше записвани реплики от филма.
    Друга адски безизвестна и рядка игра е:

Star Wars: The Empire Strikes Back (NES) - При пускането на Super SW трилогията на SNES тази игра остава пренебрегната. Намира се много трудно, дори и на пиратска дискета. Играта следва сюжета на филма доста стриктно и макар да не е с най-впечатляващата графика е интересна, трудна, дълга и си струва да се играе. Освен, че Люк може да използва бластер и светлинен меч и Силата (под формата на различни включващи и изключващи се power-ups), може да се придвижва с различни животни и превозни средства (Тонтон на първо ниво, Snowspeeder на второ, имперски канонерки AT-ST Chicken Walker на трето, X-Wing...)
    Играта също така има записвани реплики от филма.

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

По подразбиране

Друга игра, която не знам как съм забравил е Astyanax за NES. Навремето я бях играл под името Golden Axe IV и наистина си мислех, че е част от поредицата, поради факта, че в началото си със златна брадва и се биеш със скелети досущ като тези в GA. Играта е доста трудна, но като цяло забавна и с доста добра графика. Иска малко тренировки, но като й свикнете ще ви забавлява много.

Не смятам и че The Adventures of Batman & Robin за GEN/MD е оценена достойно. Играта използва новия за онова време 3D Sprite Driver на Sega и показва изумителни графики. За разлика от повечето Батман игри, тази е подобна на Run 'n' Gun игра, ала Contra с възможност за двама играчи. Играта е 4 нива, всяко състоящо се от поне 3 под-нива, като всяко е интересно и различно от предното. Има и нива с делтапланери и ракетни раници за разнообразие. Играта е трудна, но с малко тренировки може и да имате късмета да я превъртите без да ползвате продълженията (аз лично стигам до последното ниво без да ги ползвам, ама там вече се озорвам)

От
    София
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

PSN ID: asen9696

По подразбиране

Death to spies moments of truth .

От
    Пловдив, Готам Сити
    Години
    26
    Точки Опит
    23,550
    Level
    95
    Блог статии
    9
    Gamer IDs

По подразбиране

Още 2 игри за NES, които са сред фаворитите ми и ме е срам, че още не съм ги споменал в темата, защото наистина не са достатъчно популярни:

Kick Master - след феноменалния успех на поредицата Castlevania това е отговорът на Taito. Злата магьосница Белзед напада кралството, отвличайки принцесата и избивайки всички в замъка освен смелият войн Макрен и по-малкият му брат Тонолан. Те се втурват в спасителна мисия, но Макрен загива и Тонолан остава сам със своите бойни умения срещу армиите на Белзед. Ще се сблъскате с вещици, скелети, чудовища, Кракени, харпии и каквото още се сетите. Играта има над 15 различни ритника, които се отключват посредством вдигане на level чрез experiеnce точки. Освен тях можете да овладеете близо 25 различни магии.

Monster in my Pocket - базирана на едноименната колекция фигурки. Миниатюрните Вампир и Чудовище (наподобяващо това на Франкенщайн) се втурват в сблъсък срещу чудовищата на Sinister Warlock по време на 6 различни нива - Спалнята, кухнята, канализацията, строителната площадка и други. Всяко ниво е много интересно (особено като различите кое какво е - например на първо ниво се катерите по касетофон и вдигате ключове на ръце и ги ползватет като оръжие). Играта става по-забавна ако сте 2ма играчи.

2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •