Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Killzone 3 обявена! - Страница 3
3 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 89

Тема: Killzone 3 обявена!

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

По подразбиране

Братле мани ги тия слаби Assaut-и! Ултимативната имба бяха и все още са проклетите Тактици и spawngranade rush-ването. Покрай тях ненавиждам когато стане време за Search and Destroy:shock:

Иначе аз се надявам да не пипат прекалено много играта да не стане Call Of Duty както стана с Resistance но съ сигурен че такава опасност няма.:) Джетпаковете изглеждат много брутално! А да и HDR sound-а не е зле!:lol:
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

2. По подразбиране

Мен лично скаута ме некеше най-много,но то и във всяка една игра см обичал да иргая риикън/снайперист/скаут и всичко свързано със снайпери.А дано добавят и някой друг клас,че ми се струваха малко.И да сложат някакъв кооператив играта няа да е равна.
    "We don't stop playing because we get old. We get old because we stop playing." -- Doyle Brunson

3. По подразбиране

Ето ги и пълните сканове от статията. http://playstationinformer.wordpress...-and-all-info/

4. По подразбиране

Ето и едно видео:

По подразбиране

Хелл йееа, стайлиш! 8-)

По подразбиране

• Геймплей

:shock:

7. По подразбиране

Леле...
    Не ги ли е срам да пускат такъв трейлър... Сега как се хайпнах, не е истина. И ако се окаже по-зле от това, което очаквам, ще трябва да убия някой. Честно казано в момента не мога да си спомня как изглежда melee kill в 2-ката, но тея са брутални. Хареса ми също как се пързулна за да се скрие. Дано има повече такива "Mirror's Edge" движения. Крайно време е да почнат да ги слагат във всеки FPS. Джетпаковете не ме интересуват особено. Дано ги няма в мулти. А накрая ми се стори, че ще можеш да караш танк. Дано е така, ще полудея!
    Като цяло, сингъла не ме интересува особено. Ще го изиграя и толкова. Мултито е важно. Очаквам да могат да се карат танкове и подобни и да има огромни карти, с което да прилича на Battlefield. Естествено, да има и малки, които да останат за феновете на DM и средни за типичния Killzone 2 multiplayer с обджективи. Така ще има за всеки по нещо. А ако не, поне да пооправят малко баланса, че тея assault-и не се траят. Бих казал нещо и за инженерите, но след като видях какво правят помпите в BF:BC2 (убийства от разстояние, на което би трябвало да можеш да убиеш човек само със снайпер) тея в Killzone са си екстра :lol:

По подразбиране

Интервю и геймплей от демото, показано през пресконференцията на Сони:
    http://www.youtube.com/watch?v=okJs7g-4rrg

По подразбиране

От
    София
    Години
    30
    Gamer IDs

PSN ID: MaxMyT

По подразбиране

Цитат Написано от Tool Виж мнението
    Ако това е оригиналната обложка-супеер!Много ме радва:)

3 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Killzone For PS2 ?
    От dido0o0o0o0o0 в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 3
    Последно: 06-01-2010, 18:29
  2. <Разменям> Чисто нова Killzone 2 PAL за Killzone 2 NTSC
    От danailkiller в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-2009, 16:42
  3. <Продавам/Разменям> Killzone 2
    От accursed в раздел Архив
    Отговори: 4
    Последно: 03-11-2009, 09:01
  4. MGS4 е обявена за 12 юни!
    От SolidSnake в раздел PlayStation