5 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5
Показани резултати 41 до 50 от 50

Тема: PSN+

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране

И ти си прав човече но говорим за чисто удобство а не за периферия до колкото знам и боксерите могат да направят същото ;-)
    Стига фенбойщина

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране

Айде бре никой ли не се е жертвал да го купи ? Интересуваме дали може да се шерва, ако някой има някакво инфо нека сподели. Логично е да може при положение, че козолите се скапват, а предплащането примерно за година изгаря.
    Нека някой ако има някакво инфо сподели, ИНФО НЕ теории !

Години
    33
    Точки Опит
    7,632
    Level
    73
    Gamer IDs

PSN ID: soluchkov

По подразбиране

Аз съм абониран още от ден първи за година но не съм споделял с никои нищо. Но както сам каза най вероятност става

Години
    29
    Точки Опит
    10,957
    Level
    82
    Gamer IDs

Gamertag: Bufu Bg PSN ID: bufuu

По подразбиране

И аз се абонирах тази седмица за 1 година и за сега съм си доволен получих free игри и dlc за killzone 2 не се оплаквам поне не все още :wink:
    Тази вечер ще накарам едим приятел да пробва да дръпне някои неща и ще кажа дали всичко е ОК :)

Спечелени турнири: 5

От
    Варна
    Години
    27
    Точки Опит
    19,271
    Level
    93
    Gamer IDs

Gamertag: NapsterBG PSN ID: naps_bg XFIRE ID: napsterbg Steam ID: sce_napster

По подразбиране

PSN+ може да се шерва. По-добре правете партии и да си шервате нещата, от колкото всеки по отделно да си купува и да пробва. Даже и на останалите профили в конзолата се появява опцията за автоматично теглене. :)
    Само за 40паунда получаваме неща които отделно струват много повече. Определено си заслужава. А колкото до cross-chat, жалко че още не са го сложили в PSN, при 360 е супер удобен за уговаряне на игра или просто да си полафим докато си цъкаме. Ако ви дразни може да си изкл. микрофона или изобщо дан е приемете поканата за чата, изобщо няма да ви тормозят докато играете :D
    www.efc-gaming.com - Българският PES / FIFA Фен Сайт
    www.vgcompetition.com - Video Games Competition
    www.gamingneo.com - Gaming News

По подразбиране

Голяма смешка се оказа Playstation+, последната небивалица е демото на Kane & Lynch 2, уж ексклузивно по-ранен достъп за хората с абонамент, а всъщност в EU стора всеки може да си го свали на момента. Да не говорим, че сега огледах нещата, които са с намаления за поребителите с PS+, ами каквото и да си говорим сложили са само някакви тъпизми, които така или иначе едвам ще пробутат. Честно казано, тези 50$/40 паунда са си доста на вятъра, даже special offers секцията има супер по-съблазнителни неща за сваляне.

Години
    33
    Точки Опит
    7,632
    Level
    73
    Gamer IDs

PSN ID: soluchkov

По подразбиране

Само след няма и месец мисля че е рано да се каже че е смешка, нека мине една година и тогава да си правим равносметка. За напред надявам се че PS+ ще се подобрява, и най-вече се надявам абонатите на услугата да получат доста по ранен достап до бети и демота отколкото е случая с Кане и Линч.

По подразбиране

Дано си прав, но просто за момента - това, което предлага услугата определено не оправдава парите, които си вложил.

От
    varna
    Години
    27
    Gamer IDs

PSN ID: bipo93

По подразбиране Отг: PSN+

bix iskal da se vklq4a kum nqkoi koito e reshil da zakypi ps plus
    estestveno sum gotov da pomogna za 4ast ot parite

Пишете на кирилица!

По подразбиране Отг: PSN+

Нека се намеся и аз в инересния спор.Та от корпоративна гледна точка докато тук не започнат хората да купуват и развиват пазара за Sony,България винаги ще си бъде под категорията "разни".И не говоря само тук един да се бие в гърдите "аз всичко оригилано си взимам" браво за него,ама иди упеди кореняк българин да си вземе стейшън който не се хаква...какво ще избере-Xbox-а естествено,не стига че е по евтин с няколко десетолевки моеш и разни пипания да правиш та да стане по мулрифункционална конзолата и да вкарваш всякви дискове.Докато всички са така хората със стейшъните попадат и под определението "шматка".
    Аз казвам че няма нищо шматкарско в това да си закупиш продукт който се позлва с име на пазара не от вчера и скойто някой от нас са израснали а не са в момента на 15 с голяма уста и просташко държание.Ся да не земе да се обиди някой,не се опитвам да поставям стереотипи ни мисля че се досещате какво искам да кажа.
    Такъв е закона в джунглата,лично аз не се кефя на Sony,единствено ме кефят два тяхни франчайзни продукта,единия е PS а другия SE.
    А към останалите кратък съвет,в шаха пешките са първи...Ще поживеем и ще видим,дайте време да се разрастне тази екстра.Лично аз ако имах възможността щях да ползвам PSN за 3 неща:уговорки за игра,смата онлайн игра и какво ново като демота та да видя дали ще си купя дадена игра.
    Всичко останало или ми е безинтересно или според мене няма да си струва,нещата който си струват интереса ми са обикновено много малко.
    Click for RAGE unleashed....

5 от 5 ПърваПърва 1 2 3 4 5

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •