2 от 25 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 241

Тема: Nintendo 3DS

От
    Musagenica City, Sofia
    Години
    22

По подразбиране

Наистина Нинтендо 3ДС ще е доста добро.Нинтендо представиха новата си джобна конзола и зарадваха феновете си, докато за моя жалост Сони не изнесе нова преносима конзола, а представи единствено по-интересния Play Station Move.Единственото по-голямо заглавие, което Сони обявиха за ПСП е новият GOW, Ghost Of Sparta, който според мен ще кърти.
    Последна редакция от kv0_sta ; 20-07-2010 в 10:18

Точки Опит
    11,467
    Level
    84
    Блог статии
    5

По подразбиране

Ъм новия GoW далеч не е единственото голямо заглавие ! The third birthday, нов ace combat и още сочни игрици ще огреят конзолката, даже ми се иска да си купя една .

Иначе на темата 3ДС ме впечатли и това че 3д ефектът може да се изключи може само да ме радва. Аналогов стик + тъч скрийн + по голям екран + солиден хардуер да моля :)! Сега остава и подобаваща библиотека от игри :twisted:

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Някой има ли бегла, ориентировъчна представа каква цена се готви за 3дс? Прогнози? До сега дори на слухове не съм попадал. В момента съм тотално разтроен между дс, псп и iphone, като вероятно последното ще надделее, но парите са си фактор също :)

По подразбиране

Аз залагам нещо от порядъка на 300-400 лева.По висока цена я праща в ранга на PS3 което автоматично я обезмисля за мене.
    Click for RAGE unleashed....

От
    Перник city
    Години
    27
    Блог статии
    1

По подразбиране

Наистина се обезмисля , но според мен ще надмиме като цена wii-то , което ще бъде доста глупаво ако стане . :swoon::lol:

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Цитат Написано от 9Y0 Виж мнението
    Аз залагам нещо от порядъка на 300-400 лева.По висока цена я праща в ранга на PS3 което автоматично я обезмисля за мене.
    Склонен съм да се обзаложа, че като стъпи тук ще е над 400, с доставка от запад, пак толкова.

Така или иначе, портабъли не е добре да се вземат day 1, а и изобщо каква да е конзола. Първите ревизии на всички конзоли (без изключения последните три поколения) са в голяма степен бета тест. Дори положението да не е чак като при 3-Shitty, може да има проблеми в сглобката (NDS), оптиката или прегряване (PS), ползвани материали, наложителни допълнителни протекции (Wii) и т.н., и т.н.

Лично аз изчаквам буферен период от година, година и половина, в който:
    а) Цената се нормализира
    б) Изигравам каквото не съм на старото поколение, тъй като количеството качествени заглавия, стъпващи на платформата, намалява
    в) Новата конзола натрупва каталог, достатъчен за повече от месец.

Пък и трябва да се види, на къде ще се развият нещата, какво ще предложи конкуренцията (PSP2 в случая). Обявения каталог е впечатляващ, но тепърва ще видим, кое ще излезе и какво ще представлява. Доста хора се подлъгаха с Wii, а конзолата им прашасва по 6-8 месеца в годината.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Варна
    Години
    33
    Точки Опит
    9,427
    Level
    78
    Gamer IDs

PSN ID: Picklock_BG

По подразбиране

Jim-ец,работите който ги говориш са много верни относно новите продукти на пазара,допада ми начина ти на мислене,а относно цената мисля,че няма да надхвърли 500лв,от скоро имам известен интерес към продуктите на Nintendo(Wii,DS,DSi),но нямам абсолютно никаква представа какво ще представлява 3DS-а ,но чак толкова добър не мисля,че ще е.Относно PSP2,да там е нормално да надхвърли 500лв.Можем само да чакаме и да видим,какво ще се случи през буферния период.

Аз също залагам на това, че цената (поне при нас) ще е 400+ лв, макар, че се надявам да не е над 500лв. Определено съм надъхан, но може би ще последвам примера на Jim и вместо да се хвърлям още в началото ще заиграя по-сериозно старите DS игри, които все още не съм изиграл.

Това ще си вземе своето време, а междуваременно каквито и проблеми да има 3DS като хардуер те ще се изчистят, може би и цената леко ще падне, ще са поизлезли няколко от така по-интересните игри, които очаквам, така че всичко е наред.

Години
    32
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

На мен ми е чудно дали производителите ще направят като с псп навремето или вече са малко по-сериозни към портативните конзоли. Спомням си поне 20 заглавия които обявиха в началото и или чак сега се очаква да излизат или изобщо ги отказаха:swoon:(мисля, че и при ДС имаше такива заглавия). Дано портативните конзолки са се доказали достатачно, че наистина поне 90% от обявения каталог да излезне.
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

При такова огромно количество качествени игри за DS, честно казано не съм обърнал внимание дали и какво не е излязло за конзолата от началния каталог.

Като се има в предвид, че сме в зенита на конзолата, а на Запад само тази година SMT: Strange Journey, EO3, DQIX, Ni no Kuni, Okamiden, Blue Dragon, Alice in Wonderland (ебати титаничната изненада бтв, ще пиша по-подробно скоро за нея), Ghost Trick и със сигурност изпускам нещо (като говорим за нови заглавия само, не за портове като Megamen, Sonic компилациите).

Колкото до това какво ще излезе. Портовете(SF4 от iPhone, MGS, SMT etc) съм склонен да ги броя сигурни, а игри като Etrian Odyssey, Proffessor Layton, FF, DQ, DB, BD и т.н. вече имат изградена фенбаза на хендхелдите на Нинтендо и просто няма как да не се случат на даден етап. Неща като Asphalt, Madden или Lego Batman, не вярвам да интересуват съществено когото и да било повече от поредния дебилен App на ябълките, тъй че за тях ми е все тая.

Като цяло имам лошо предчуствие на къде отиват Нинтендо, и ако не беше невероятната Galaxy 2 и страхотната Sin and Punishment 2, щях да съм абсолютно скептичен към 3DS. Засега надеждата е, че може и да не го омажат толкова много.
    Последна редакция от Jim Raynor ; 21-07-2010 в 07:45
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

2 от 25 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 12 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Купувам> Nintendo Wii, i nintendo ds аксесоари
    От frodo begins в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-2010, 14:51
  2. <Продавам> Nintendo Ds
    От frodo begins в раздел Архив
    Последно: 09-03-2010, 03:05
  3. <Продавам> Nintendo DSi
    От pker в раздел Архив