2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 68

Тема: Dragon Age II

Точки Опит
    38,756
    Level
    99

По подразбиране Отг: Dragon Age II

Трейлъра е готин, макар да не е на нивото на този от първата част. И все пак, да ги таковам, при положение, че пак ще изглежда като нещо, излязо от задника на котка, за какво трябва да правят такива готини CGI трейлъри. Хората, които им харесват игрите, ги купуват въпреки графиката, а не заради нея - това си е чисто и просто измама. :twisted:
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

Джим разглеждаш го от негативната страна на нещата. Не го приемай като измама .... все пак и маркетинг отделът трябва да си заслужи заплатите. Относно зарибявката, да наистана първото бе по-добро !

3. По подразбиране Отг: Dragon Age II

Дано не го одебилят (ще ме прощавате за израза) като Mass Effect 2.
    If you want everything, you'll end-up with nothing. -- Lulu

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По всичко личи, че натам са тръгнали ама то от Bioware какво можеш да очакваш друго?:twisted:

Поне индикациите за сега са, че уменията ще се разклоняват доста повече от колкото беше в първата игра - ще се развиват като дърво а не линейно - win. Но да не бързаме да се радваме де. Играта сигурно ще е доволно добра, макар и да не поема в посоката която тайно се надявах.

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    55,176
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

Къде е одебиляването в ME2???
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

6. По подразбиране Отг: Dragon Age II

Ами в сравнение с ME, в ME2 са махнати или са безумно опростени голяма част от RPG-елементите от първата част. Например екипировката, въоръжението, уменията. Другите промени също са спорни: сложили са амуниции и са променили изследването на планетите със сканиране и събиране на материали (което, апропо, е безумно досадно (не че обикалянето на планетите не втръсваше)).

DE е доста по-RPG от ME, дано не го съсипят.
    If you want everything, you'll end-up with nothing. -- Lulu

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

Мда като гледам от геймплейна гледна точка ще получим Mass Effect: Sheperd in Ferelden Edition.
    Кой знае може и да се излезе интересна игрица с добра история...In Bioware we trust!!!... ... right guys? RIGHT!!!?:lol:
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

Aз вярвам в момчетата, че няма да ни подведът и ще ни представят ако не по-добро то поне още от същото, което само по себеси да не кажа голяма дума но е хубаво. Имам нужда от още хапливи реплики и лафове. 1вата играе си има толкова много проблеми и неща които ни се иска да бяха направени и е можело много по-добре. Но когато сложим нещата на кантар за мен лично позитивите наделяват над негативите в играта. Като гледам нито 1 от нас не е имал проблем с това да преодолее грозноватата графика или 99% от това, че горойте при какъвто и да е разговор с NPC са все едно са първи братовчеди на Пинокио. Може и да не сме загубили всичко от олд скул геймингът и може да не сме се превърнали в атрофирали графико маняци.  Аз с нетърпение очаквам реал геЙмплей и най-вече цялата игра.  

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    55,176
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

Цитат Написано от b081 Виж мнението
    Ами в сравнение с ME, в ME2 са махнати или са безумно опростени голяма част от RPG-елементите от първата част. Например екипировката, въоръжението, уменията. Другите промени също са спорни: сложили са амуниции и са променили изследването на планетите със сканиране и събиране на материали (което, апропо, е безумно досадно (не че обикалянето на планетите не втръсваше)).

DE е доста по-RPG от ME, дано не го съсипят.
    В първата част броните (използваемите) бяха няколко основни вида, само че различни Tier-и. И беше само един комплект броня. Във втората част освен комплектите (които са поне колкото броните в първата, не съм у нас, за да видя точно), можеш и да си комбинираш различни части от бронята. И шлемовете вече ИМАТ значение. Къде е по-застъпеният RPG-елемент според теб?
    Въоръжението в първата част идентично с броните. Във втората има и различен външен вид (в първата са 2-3 вида максимум) + различен тип на игра. Къде е по-голямото разнообразие?
    Уменията... тук вече е въпрос на вкус. Лично за мен при двойката (на максимална трудност) много по-трудно ми се видя всичките ми умения да са с един cooldown, отколкото всяко за себе си. Трябва да си решиш дали ти трябва забавяне или щит. Освен това комбинацията на уменията според мен вкарва повече тактика, отколкото в първата част (Lift + Throw прави много повече dmg, отколкото само throw... примерно). Да не говорим за различията в максималното ниво на уменията. Одебиляване?
    Мунициите... дали ще пуцаш и ще чакаш 5сек. за охлаждане, или ще си мериш изстрелите... все едно, поне за мен. Второто на по-висока трудност е по-трудно и доста по-интересно. Тук да вметна и за осакатяването (стреляне в ръце/крак, хедшоти). Та... ?
    Единственото, за което не мога да споря, е изследването на планетите... мене това със сканването много ме дразни. Затфа проверих колко са ми нужните ресурси за всички ъпгрейди, набавих си ги само със сканване и после си играх играта... с макото беше доста по-интересно. Ама нямаше ъпгрейди, от които зависи финала на играта (одебиляване :)) и геймплея като цяло (не знам пробвал ли си на най-висока трудност, но поне за мен всеки ъпгрейд там е важен).
    А предполагам към одебиляването приспадаш и много по-разнообразните мисии, които в МЕ бяха 'влез в тая сграда, мини по абсолютно същите коридори като в предишната, избий всичко/виж терминала и излез'. В МЕ2 обаче нямаше и една повтаряща се мисия/ниво. Е, явно това е одебиляването :)
    В крайна сметка (не помня в кой форум го четох това), RPGто си е до играенето на РОЛЯ... не знам WoW ли го е набило това, че RPGто трябва да е предмети - брони, оръжия и т.н. Играеш си роля, която ти определя твоето място в историята на играта. Всичко останало си е бонус. Ама на - явно разнообразие = одебиляване ^^
    И т.н... просто втората част има толкова много по-добри неща от първата, че да ги сравнявам и да посочвам е излишно. МЕ постави едно перфектно начало, което двойката доразви във всички отношения. Според мен няма как да е по-различно и с DA. Което ме подсеща, че съм напълно съгласен с NeoRage-X. Да излезе играта, пък като си я купите и изиграете, тогава следвайте тренда да плюете. Щото явно така е модно напоследък - да си критик :lol:
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

Значи Диабло например трябва да си смени жанра определено, защото там никаква роля не играеш, а само следваш един предначертан път :lol: Не знам, то дори и в GTA4 имаше избор какво да правиш в определена мисия... На настолните РПГ може би най-важното е да играеш роля, но в компютърните винаги е било малко по-иначе... Така де, темата за МЕ е на друго място. Мен концепцията на МЕ не ме кефи за разлика от DA, така че ако някой смята, че няма лошо да стане рпг като МЕ, мога да му кажа само GTFO

2 от 7 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Дискусия> Dragon Age Origins
    От Tool в раздел Обща за игрите
    Отговори: 113
    Последно: 01-10-2010, 21:50
  2. <Продавам/Разменям> Dragon Age за PS3! ПРОДАДЕНА !
    От Dune в раздел Архив
    Отговори: 5
    Последно: 15-02-2010, 10:41
  3. <Продавам> Dragon Age:Origins (ps3)
    От Toma в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-2010, 23:35
  4. <Купувам/Разменям> Dragon Age Origins
    От NeoRage-X в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 25-11-2009, 15:25

Ключови думи за темата