Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Dragon Age II
1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 68

Тема: Dragon Age II

Точки Опит
    38,756
    Level
    99

По подразбиране Dragon Age II

Излиза: Март, 2011
    Разработват: Bioware
    Издават: EA
    Сайт: http://dragonage.bioware.com/da2/

You are one of the few who escaped the destruction of your home. Now, forced to fight for survival in an ever-changing world, you must gather the deadliest of allies, amass fame and fortune, and seal your place in history. This is the story of how the world changed forever. The legend of your Rise to Power begins now.

* Embark upon an all-new adventure that takes place across an entire decade and shapes itself around every decision you make.
    * Determine your rise to power from a destitute refugee to the revered champion of the land.
    * Think like a general and fight like a Spartan with dynamic new combat mechanics that put you right in the heart of battle whether you are a mage, rogue, or warrior.
    * Go deeper into the world of Dragon Age with an entirely new cinematic experience that grabs hold of you from the beginning and never lets go.
    * Discover a whole realm rendered in stunning detail with updated graphics and a new visual style.

Прикачени изображения Прикачени изображения Натиснете изображението за увеличение

Име:	340x_dragonageiibox.jpg
Прегледа:	43.9 Килобайти
Размер:	94
ID:	4225   Натиснете изображението за увеличение

Име:	500x_da2concept1.jpg
Прегледа:	41.9 Килобайти
Размер:	80
ID:	4226  
    Последна редакция от Jim Raynor ; 09-07-2010 в 02:51
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

По подразбиране

DO WANT!!!:swoon:

Наскоро почнах Origins и това заедно с Demon's Souls е едно от най-добрите(да не кажа най-доброто) RPG което съм играл въобще! Да играта е бъгава до припадък и на моменти ме дразнят тия проклети магове и тяхната тенденция да ме парализират или да ме замерят с огнени топки(или и двете:lol:),...поне докато Алистър и кучето ми(Арес:lol:) не се доберат до тях де, но в името на Сивите Стражи, че има надъхваща история и персонажи! Остава ми много още път из Ферелден докато се подготвя за сблъсък със силите на Darkspawn-ите и мисля да се насладя на всяка минута(за предпочитане без много магове plz).

Dragon Age 2 ще я чакам с огромно...не с КОЛОСАЛНО нетърпение!
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

Точки Опит
    38,756
    Level
    99

По подразбиране

Първата лоша новина беше сервирана още днес.Вече няма player races, играете само мъж или жена, което намирисва на Mass Effect.

Не че МЕ е лоша игра, напротив, една от любимите ми е - но Dragon Age ми беше почти толкова любима, тъкмо защото не беше Mass Effect. Вярно, има много проблеми, но комплексния геймплей поне за мен автоматично опрощаваше всички други недъзи. Часовете, прекарани във фина настройка на AI-то белязаха едни от най-хубавите ми моменти тоя джен и ако това отпадне за сметка на някаква по-опростена система, ще бъда безкрайно разочарован. Разбирам, че Байоуеър трябваше да се "хванат на хорото" с Ефекта, за да не останат вън от бизнеса, но дори след всички резачки в името на конзолен порт, старата им магия личеше в Dragon Age (нещо, което виждам, че и Нинджата е забелязал). Надявам се да не се загуби съвсем в продължението.

Липсата на връзка и import между двете части също е голям минус за мен, но може да се опрости, ако играта все пак е класа. Дано да е.

Бтв, имам си една мечта, какво трябва да има във Dragon Age 2 като мултиплеър елемент.

P.S. Вече е официално - Март, 2011
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    55,176
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране

Bring it on, baby!!!

Ей, отдавна не се беше случвало игра така да ме погълне... да си кажа 'лягам след час' и изведнъж да се окаже на обяд другия ден... Атмосферата и връзката м-у персонажите беше един път. Надявам се да го върнат във втората част. Мен лично не ме бърка къстомизацията на героите толкова много - даже, често казано, малко ми е досадна, защото искам директно към играта :) Искам завладяваща атмосфера и готини диалози. Искам епичност и нужната доза наркотик. ДАЙТЕ МИ Я!!!
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

По подразбиране

Абе дано да не я направят Mass Effect: Song of Fire and Ice edition(малко вероятно според мен), но съм уверен в способностите на Bioware и се надявам това да е достойно продължение на първата игра. Дано скоро излезе някаква медия(скрийнчета, трейлъри(за предпочитане ингейм) и т.н.).:)

P.S Това за приликите с Mass Effect най-вероятно ще се окаже пълни глупости макар и че май няма да може някой да обеди Неогаф в това(seriously отиде и вижте какво става там, всеки момент очаквам някой да обяви петиция против Bioware и Dragon Age 2).:lol:

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

По подразбиране

Bio никога не са ми били чак любимци, но някак си добре успяват да левитират межу core играчите и останалата плява (:lol: no offence :flower:), така че някак си и едните и другите да са доволни. Демек резултата е добра игра, но нищо уникално.

Аз лично се радвам, че ще се съсредоточат в един герой и то само заради наскорошното ми преиграване на Planescаpe Torment. С добра история и добър герой може да се постигне много, много повече от колкото с рандом генериран такъв.

Е, разбира се няма шанс някой някога да надмине по якост Planescape-а, но поне сторито ще има някъква дълбочина около съответния персонаж, а не просто няколко уникални мисиики както бе в Origins.

В двойката това което искам да видя е някакво мулти!!! Това липсваше адски много в първата част и абсолютно не го виждам във втората, защото всички ще играем с фентъзи мистър Шепърд... Много зле, толкова ли е трудно да направят верно няколко ко-оп дънджъна? Никой не ще конзолно ммо, ама нека има нещо там...

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

По подразбиране

Ето два малки скрийна от играта:

Изглежда добре и ако не се лъжа онова голямото в левия шот не е ли Огре? Бях останал с впечетлението, че няма да се бием с Darkspawn.

Спечелени турнири: 2

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране

ЕЕЕее, аз се надявах да може да се продължат историите на героите от DA: Origins :(
    По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

Точки Опит
    38,756
    Level
    99

По подразбиране

Цитат Написано от NINJASinTIGHTS Виж мнението
    P.S Това за приликите с Mass Effect най-вероятно ще се окаже пълни глупости макар и че май няма да може някой да обеди Неогаф в това(seriously отиде и вижте какво става там, всеки момент очаквам някой да обяви петиция против Bioware и Dragon Age 2).:lol:
    Пълни глупости my ass.

Game Informer:

Information from the latest issue of Game Informer has begin appearing online, and mentions that Dragon Age 2 is doing away with the classic "tree" dialogue system, where you're presented with lines of text that you select, and replacing it with Mass Effect's "wheel", which uses intent as a means of generating almost "real-time" conversations.
    Another change - and this might be the biggest - is that only the PC version will retain Origins' "strategic combat". The console versions will feature a new combat system, one BioWare says plays to the strength of the control pad.
    Нищо от това не е непременно лошо все още, но вече намирисва сериозно. Като се прибера ще преигравам втори път, защото:

You'll also be able to carry over your save game from the first title, the events you forged in Dragon Age determining how things turn our in the sequel. Sounds strange, but Dragon Age 2 begins while the final events of the first game are coming to a close, so there's cross-over there.

Спечелени турнири: 2

От
    Там
    Години
    26
    Точки Опит
    14,746
    Level
    90

По подразбиране Отг: Dragon Age II

По земята кръв се лее, а смърта зловещо пее, падат черепи и кости МРАТ ЧАЛГАРИ ПРОСТИ! Ада идва на земята и пристига Сатаната. Дявола зловещо псува -ТУКА МЕТАЛ ЩЕ ЦАРУВА!

1 от 7 1 2 3 4 5 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Дискусия> Dragon Age Origins
    От Tool в раздел Обща за игрите
    Отговори: 113
    Последно: 01-10-2010, 21:50
  2. <Продавам/Разменям> Dragon Age за PS3! ПРОДАДЕНА !
    От Dune в раздел Архив
    Отговори: 5
    Последно: 15-02-2010, 10:41
  3. <Продавам> Dragon Age:Origins (ps3)
    От Toma в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 10-01-2010, 23:35
  4. <Купувам/Разменям> Dragon Age Origins
    От NeoRage-X в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 25-11-2009, 15:25

Ключови думи за темата