Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Доставка на стар крафт 2 - Страница 2
2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 24

Тема: Доставка на стар крафт 2

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

Цитат Написано от Danisimo Виж мнението
    Значи си отиваме тримцата той попълва декларациите и сичко е чук? Благодаря много за бързите отговори ще си помислим още малко и ако решим да дойдем ще драснем едно ЛС на админите. Последен въпрос мога ли да се обадя на момичето, което ми звънна днес? Имам и номера.
    За да потвърдя поръчката разбире се.:lol:
    Моля ви само да помислите бързо, защото в понеделник ще е голяма лудница и няма да имаме вероятно време да проверявама форума често. Можете да се обадите, няма проблем.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

2. По подразбиране

Можеше да пуснете играта и по-рано към хората, така или иначе не може да се инсталира. :)

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

Има правила, които трябва да се спазват. Има официална премиерна дата и нямаме право да я нарушаваме. Такива са изискванията на издателя.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

4. По подразбиране

Да, чували сме, само дето в цяла Европа доставките от онлайн магазините вече са изпълнени. И не, не съм го чул от чичото на мой далечен приятел. Старкрафт кутията е на една ръка разстояние от мен ;) Както и да е, не е фатално, важното е, че играта най-накрая излезе.

Години
    31
    Точки Опит
    15,121
    Level
    91
    Блог статии
    11

По подразбиране

Цитат Написано от jindo Виж мнението
    Да, чували сме, само дето в цяла Европа доставките от онлайн магазините вече са изпълнени. И не, не съм го чул от чичото на мой далечен приятел. Старкрафт кутията е на една ръка разстояние от мен ;) Както и да е, не е фатално, важното е, че играта най-накрая излезе.
    Извинявайте, но говорите глупости. В Европа тази политика се спазва доста по-сурово отколкото в България.
    <Yashiro> бързо схващам ама тряа мноу да ми се обяснява

6. По подразбиране

И това, че WOW сървърите са пълни с thor pet са глупости? ;)

От
    София
    Години
    31
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: fdmstryct

По подразбиране

Прав си, колекторсите са пуснати преди няколко дни, самите Близард са знаели, че това няма как да се предотврати, може би и затова са направили така инсталацията. Но това, че някои не спазват правилата не значи, че и Пулсар трябва да прави като тях.
    Joey doesn't share food!

8. По подразбиране

Да попитам още нещо. Входната врата на блока се заключва, но звънците не работят има ли начин куриера ми да се свърже с мен за да сляда и да си получа доставката? Един път извиках техници от интернет компанията ми и те си тръгнаха, защото било заключено и звънците не работели... Не искам това да се случи пак.:help:

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

По принцип куриерите звънят по телефона, когато доставят нещо, затова ви изискваме номер, за да има начин на свръзка. :)

10. По подразбиране

08:50

Някой звънна на вратата и се огледах осъзнавайки, че спя от 2 часа и че това може и да е StarCraft. Ставам и надявам панталони и тичам към вратата - късно. Човека си е тръгнал. Поглеждам през прозореца и виждам как един бус на Speedy тръгва с мръсна газ.

Незнам обаче това ли е, което си мисля? На кой да звънна за да разбера? Пулсар или Спийди? И ако съм пропуснал поръчката, то каква е следващата стъпка? Телефонът ми не е звънял.

Bump.
    Последна редакция от overneathe ; 27-07-2010 в 10:51

2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. репликите на добрия стар duke nukem
    От edhunter в раздел Веселба
    Отговори: 13
    Последно: 03-08-2011, 22:15
  2. <Купувам/Разменям> Купувам стар игрален автомат с жетони (Arcade
    От tihichkoto в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 15-03-2010, 23:24
  3. СТАР ТРЕК-ПРЕОРДЪР
    От MartyMcfly в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 2