1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 24

Тема: Доставка на стар крафт 2

1. По подразбиране Доставка на стар крафт 2

Здравейте. Аз и един приятел сме приордърнали СЦ 2. Аз за себе си а той за един друг общ приятел, който има рожден ден на 27ми. Въпросът ми е има ли някаква опасност пратките да закъснеят? По телефона ми казаха, че ще я получа на 27ми до обяд но това сигурно го казват на всеки. Много е важно да си ги получим на време.
    Тази сутрин една ваша служителка ми се обади да ме пита дали ще ходя на партито. Аз казах не защото беше много рано и гледах да я отлюспя. Все ми е едно дали ще съм там или не но разбрах, че ше е до нас и реших, че е по добре да отида и да си я взема ако има вероятност да закъснее. Мога ли да отида пак на партито или вече нямам избор и трябва да чакам доставката? Мога ли да платя на място на 26ти или там могат да се вземат игрите, които са платени с карти предварително?

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

По подразбиране

http://www.pulsar.bg/forum/showthread.php?t=18805

Виж тази тема за плащането. Общо взето - можеш да отидеш на партито и да си платиш там играта, но трябва да пишеш лично съобщение на lupo. Най-вероятно ще иска името на акаунта, с който си поръчал играта.

Инак от страна на Пулсар казаха, че на 26ти през деня ще разпратят игрите. Вече от куриерската фирма зависи дали на 27 до обяд ще дойдат, но аз предполагам, че ще си е безпроблемно и следобяд вече ще си цъкаш :)
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

Няма вероятност да закъснее. Копията вече са в България! Доведете приятеля си на партито и го изненадайте още в първите секунди на 27 юли, като му вземете копието на място. Само моля да ни пишете, за да знаем дали да вземем вашите бройки там или да ги пратим по куриер.
    Игрите ще се плащат на място и със сигурност можете да дойдете на парти! :)
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

4. По подразбиране

Цитат Написано от Nightwish Виж мнението
    Няма вероятност да закъснее. Копията вече са в България! Доведете приятеля си на партито и го изненадайте още в първите секунди на 27 юли, като му вземете копието на място. Само моля да ни пишете, за да знаем дали да вземем вашите бройки там или да ги пратим по куриер.

Благодаря за идеята, но няма да стане. Той ни накара да му я купил а и на 26 6те организира партито на другия ден и ще е зает. Ааа има още един малък проблем всички сме на по 17 а пише, че ми трябва настойник за да дойда. Няма ли някакъв начин поне да дойдем да си ги вземем или няма да мине без 18 годишен придружител?

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

За съжаление не зависи от нас, знаете, че има закон, който изрично забранява на лица под 18 години да са без придружител.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

6. По подразбиране

За съжаление не зависи от нас, знаете, че има закон, който изрично забранява на лица под 18 години да са без придружител.

Добре а този придружител може да бъде всеки човек над 18(с дуги думи мога да дойда с по-голям приятел) или задължително трябва да бъде родител или човек опълномощен да се грижи за мен?

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

По подразбиране

Трябва да е родител. Ако е някой друг пълнолетен, трябва да носи нотариално заверено пълномощно от родителя ти, че ти позволява да си с тоя човек там до късно (колкото беше вечерния час).
    Вземете по една бутилка Бургас 63 на бащите си и идвайте ;)

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

По подразбиране

Ще може и с пълнолетен приятел. Ще осигурим декларации, които се попълват на място, че носи отговорност за вас.

9. По подразбиране

Ще може и с пълнолетен приятел. Ще осигурим декларации, които се попълват на място, че носи отговорност за вас.

Значи си отиваме тримцата той попълва декларациите и сичко е чук? Благодаря много за бързите отговори ще си помислим още малко и ако решим да дойдем ще драснем едно ЛС на админите. Последен въпрос мога ли да се обадя на момичето, което ми звънна днес? Имам и номера.
    За да потвърдя поръчката разбире се.:lol:

От
    HDWorld
    Години
    29
    Точки Опит
    49,180
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

По подразбиране

Хъхъхъ, ей туй му се вика организация!!!

1 от 3 1 2 3 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. репликите на добрия стар duke nukem
    От edhunter в раздел Веселба
    Отговори: 13
    Последно: 03-08-2011, 22:15
  2. <Купувам/Разменям> Купувам стар игрален автомат с жетони (Arcade
    От tihichkoto в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 15-03-2010, 23:24
  3. СТАР ТРЕК-ПРЕОРДЪР
    От MartyMcfly в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 2