Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
WоW: Cataclysm launch парти - Страница 2
2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 31

Тема: WоW: Cataclysm launch парти

1. По подразбиране Отг: WоW: Cataclysm launch парти

В Пловдив ще се носят ли копия на 6-ти срещу 7-ми ще има ли отворен магазин да речем или ще трябва до София да се ходи?

По подразбиране Отг: WоW: Cataclysm launch парти

Мислиме по въпроса в момента. Има вариант да има отворен магазин и в Пловдив, за да не се разкарвате до София.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

3. По подразбиране Отг: WоW: Cataclysm launch парти

Вчера Близард обявиха, че сървърите ще бъдат пуснати в 00:01 CET, което значи 01 часа българско време.
    Има ли някакви планове за раздаването на копията по-рано от този час, за да имат време най-хардкор играчите да инсталират своето копие и да имат равен старт с останалата част от Европа?

От
    Sofia, Bulgaria
    Години
    37
    Блог статии
    12

Раздаването на копията в България винаги е започвало в 00:00 часа българско време, което е с един час по-рано от отварянето на сървърите.
    We Are Just A Moment In Time. A blink of an eye. A dream for the blind. Visions from a dying brain.

The road to hell is full of good intentions!

5. По подразбиране Отг: WоW: Cataclysm launch парти

Здравейте,

Честно не знам колко хора очаквате на партито и не съм присъствал предишните години, но ако мислите, че може хората да се съберат в голяма кино зала, ще е най-добре. Спокойно може да се прожектира на екрана всичко, което става на сцената така че да виждат хората и може и да пускате трейлъри :)

6. Отг: WоW: Cataclysm launch парти

Здравейте много се радвам че моята идея за НДК (предполагам че и вие сте работили по този вариант) е била полезна. Жалко че не можах да помогна с друго.
    Вярвам че ще е много добре организирано.
    Успех с организацията, ще се видим на партито.

7. По подразбиране Отг: WоW: Cataclysm launch парти

и аз одобрявам НДК , мисля че ще стане добре :) надявам се залата да ни побере всичките :)

8. По подразбиране Отг: WоW: Cataclysm launch парти

Браво ! поклон ! Партито беше на ниво Blizzcon ! явно критиките на предишните партита са дали резултата :P

Ето малко fresh снимки от мен :)

Супер беше въпреки, че отидох късничко, но пак ми хареса просто си имате мен още от сега в списъка за следващият експанжън! :)

СЕГА пожелавам много яко цъкане на всички фенове които си взеха играта!
    FOR THE HORDE !

От
    София
    Точки Опит
    8,625
    Level
    76

С 2 думи Евала на всички за всичко,беше супер добро и си прекарах много яко :lol:.
    А с повече от 2 думи...Не играя WoW,не съм бил зарибен,предполагам няма и да бъда (MMO = Lineage но съм сигурен че тук съвсем не е темата :shock: )
    Та присъствах на събитието покрай "закачените" около мен,но определено не съжалявам.
    Видях супер много хора,познати,приятели.Орга изацията на всичко беше на много високо ниво.
    Водещите, Косплеърите, Озвучението, Прожекциите, Игрите и т.н. и т.н. във всичко беше вложено много и изпълнено прекрасно.
    Няма да изпадам в подробности и да благодаря на всеки един по отделно,но едно голямо БЛАГОДАРЯ на всеки един виновен това събитие да се случи :flower: .Отделно искам само да Благодаря на Роро,Nightwish и "мацката" на която не и достигаха 20 лева за играта,защото толкова не се бях смял от години :lol: :lol: :lol: .
    П.П. Единственото нещо което ми направи леееко лошо впечатление е че видях и няколко познати,"от по-го'лемите" или поне такива сметнали се за "по-големи",които най-малкото не ме и поздравиха (не че и аз го направих,но преполагам излиза взаимно,а истината е че незнам защо така се получва,мислех си че хора които "не ме понасят" има само в един друг БГ форум...сега.лудсъм.нет...Но ще го преживея,нека не изпадаме в крайности :whistling: )
    П.П. 2 - Благодаря че сподели с нас,очаквам с нетърпение и още снимки и клипчета от партито и се надявам че ще има защото "хилядите" хора не спираха да снимат :lol:

2 от 4 ПърваПърва 1 2 3 4 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. World of WarCraft Cataclysm PREORDER
    От lupo в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 22
    Последно: 30-11-2010, 19:05
  2. <Инфо> World of WarCraft Cataclysm
    От Hristomir в раздел World Of Warcraft
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-2009, 22:37

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права