2 от 10 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 11 до 20 от 91

Тема: <Инфо/Дискусии> Всичко за Sony PSP™

1. По подразбиране

Ох..и аз почти събрах пари да си купя едно, но не знам нищо за конзолата..нито съм чувал коментари, нито нищо! Няк'ви версии или там незнам си ...кое/какво ще ми препоръчате да си купя?

По подразбиране

Няма голям избор като конзоли, две са FAT и Slim, при положение, че дебелата конзола вече не се произвежда може да се насочиш към PSP Slim.

3. По подразбиране

А какво стана с PSP-3000?
    SPARTANS ASSEMBLE!!!

По подразбиране

Цитат Написано от ilianpk Виж мнението
    А какво стана с PSP-3000?
    В продажба е вече :)

5. По подразбиране

От приятел едиствения коментар, който чух е "Не си купувай новото ПСП...не си струва" Някакво за 420 лева си е взел..та преди някакви версии четох из форумите, че имало..какви са те?

Точки Опит
    39,135
    Level
    99

По подразбиране

2000 си намери, не 3000, тъй като последното прави известни проблеми с по-новите игри. Има една идея по-добър екран и купчина безсмислени екстри, но нищо което да си заслужава по-сериозно.

По подразбиране

Цитат Написано от Jim Raynor Виж мнението
    2000 си намери, не 3000, тъй като последното прави известни проблеми с по-новите игри. Има една идея по-добър екран и купчина безсмислени екстри, но нищо което да си заслужава по-сериозно.
    Безмислени или не пак са си екстри.:)А колкото до 3000 съм чувал,че се прецаква и спира на чете УМД-та.

8. По подразбиране

Хм..незнам какви други екстри има освен Някакъв супер по-ярък дисплей и микрофон...но определено изглеждаше готино :D ...2000 толкова зле ли е с картината..поне според скрийна с ягодкике, който гледах беше много блед:shock:

По подразбиране

Не си взимай псп 3000 защото и при най-малкото движение има хоризонтални черти, а при слим са само отгоре на дисплея.:)

ПС:"екстрите"на псп 3000 освен микрофона и по лошия дисплей, можеш да ги имаш като ъпдейтнеш софтуера!:)

Точки Опит
    39,135
    Level
    99

По подразбиране

Тцъ, не е толкова зле. Картинката с ягодките се отнася до отразяването на слънчевата светлина. Всмисъл:

Да речем, че случайно решиш да излезеш в хубав, ярък, слънчев ден на разходка и ти щукне, вместо да обърнеш внимание на приятелката си или на хубавото време, да седнеш на изгнила пейка и да си играеш на PSP-то, то да, 3000 ще е по-добър вариант.

Като качества на картината в игрите са почти идентични. 3000 прави едни мизерни ленти на по-стари игри, които ги правят практичеки неиграеми.

Колкото до "екстрите" - има вграден микрофон, за да ползваш Скайп.

Това е друга картина, която ми е невероятно смешно да си представя - сядаш в някакво кафене с Wi-Fi при приятели, и решаваш да си пуснеш Скайпа, да вдигнеш огромното(в сравнение с повечето нормални, че и ненормални телефони) PSP до ухото, за да си говорите. Просто LoL. Е, сигурно излиза по-евтино от това да звъннеш по-телефона :D

2 от 10 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •