Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
<Инфо/Дискусии> Всичко за Sony PSP™ - Страница 3
3 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна
Показани резултати 21 до 30 от 90

Тема: <Инфо/Дискусии> Всичко за Sony PSP™

По подразбиране

Не объркавай чоевка изобщо не се вижда по хубаво навън пак си виждаш лицето съвсем малка е разликата почти незабележима:wink:

2. По подразбиране

Тъй като не виждам смисъл да правя нова тема искам да попитам тук.
    Продадоха ми PSP и към него имаше подарък 4 игри. Обаче едната няма кутийка ами само UMD(малките цветни кутийки) кутия. На Photoshop си нарпавих оразмерена и тн. корица, но не можах да намеря никъде такива кутии =>

3. По подразбиране

Те, както и UMD дискове не се продават
    SPARTANS ASSEMBLE!!!

4. По подразбиране

Значи поредната гениалност така ли?..Окей в случай, че потребител си чупи кутийката/изгуби я/изгори я...(примери безброй) какво прави? Търчи до магазина, за да си купи същата игра ама с кутийка..:lol: Малко тъпо ми се струва :(

Точки Опит
    32,960
    Level
    98

По подразбиране

Можеш да си намериш малки пластмасови кутийки които вървят точно по UMD-то и обикновено са комплект към калъфче или предпазител. Намират се тук там, а като ги лепнеш със стикерче стават горе долу адекватен заместител.

Иначе UMD дискове(даже RW) се продават, но из далечни земи на неприлични цени.

Пожелавам си обаче следващото поколение портативни конзоли да няма собствена медия. Картиджите на DS са твърде малки, UMD-тата пък оскъпяват излишно.

6. По подразбиране

Кутийка не точно като тази която си посочил но, ако ти върши работа ето :)

Предлагаме в бял и черен цвят,също така можеш да си държиш мемори стика ако имаш още един в същата тази кутийка
    http://www.pulsar.bg/janrove.php?keyword=PSP&catID=4

7. По подразбиране

И това ми върши работа, но проблема ми е друг за момента :D Както обясних имам точно такава кутийка в която се намира UMD-то на Killzone обаче искам да си поставя UMD-то в една голяма бяла кутийка като тази, която съм показал по-горе и с направената на фотошоп корица да си я принтирам и да я направя така, че все едно е излязла от магазина :lol: . Можеби ме разбрахте вече. Не искам UMD дискове ^^ Аз игрите така или иначе ще си ги купувам, но искам всички да са "еднакви" до колкото може и подредени. (Подреден човек съм) Също така смятам, ако ми се случи някоя игра платинум едишън да си принтирам нормални корици, че ги мразя много платинумите :twisted:

8. По подразбиране

На платинумите освен корицата и кутията е различна
    SPARTANS ASSEMBLE!!!

Спечелени турнири: 1

От
    Бахри мудун
    Години
    35
    Gamer IDs

Gamertag: Henshiro666 PSN ID: Hensh_BG Steam ID: Henshiro666 Wii Code: 0264 8038 3988 4844

По подразбиране

нека ти дам един съвет:
    Отваряш някой форум дето се продават игри. Намираш някой който продава оригинални игри за ПСП и ги купуваш. Вървят от 10 до 20 лева.
    Може и филми да си намериш за по 5 лева.
    Така и така ти трябват само кутийките. Взимаш ефтино хем игра хем кутийка :)

Успех !
    ....... and yes..... there will be Blood.......

10. По подразбиране

Тъкмо това ми мина през ума..но пак е куцо да оставя нещо "голо" за сметка на друго..но и това е вариант. А за платинума да...кутийката е сива докато на другите ми игри гледам са бели:)

3 от 9 ПърваПърва 1 2 3 4 5 6 7 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Ключови думи за темата

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •