Показани резултати 1 до 9 от 9

Тема: проблем

По подразбиране проблем

Имам PS3 и преди 2 дена игрите спряха да ми тръгват или ако тръгнат то насичат ужасно. Предполагам, че е нещо с лазера. Някой има ли идея къде мога да намеря специализиран сервиз във Варна?

От
    Raccoon City
    Години
    34
    Точки Опит
    28,189
    Level
    97
    Gamer IDs

PSN ID: NeoRage-X XFIRE ID: NeoRageX Steam ID: NeoRageXX

По подразбиране

Бро не е ли в гаранция ако ли не посъветвай се с някой от сервиза на SonY или първият телевизионен сервиз. Това само се сещам, когато имаш повече инфо какво и е на конзолката пиши, такива неща се случват и ще е полезно да знаем ( Поне на ламерите като мен ) :lol:

Години
    11
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

Това е просто RRoD за Сонитата.Един вид нашето проклятие.Или нашето наказение.Просто още не му е лепнато име.

Ако е софтуерен проблема може а се оправи със формат на харда (формат от ПС след което сонито да си преподреди нещата) и ъпдейт с нов firmware ако не е послединя.

Ако от това не се оправи ..връщай го.Във всеки случай тоя случай ДАЛЕЧ не е единичен и си е направо за притеснение.Западните форума са пълни с подобни теми.

По подразбиране

Игрите, музиката и клипчетата, които са на твърдия диск вървят без проблем. Но дисковете (включително и на DVD филми) не тръгват въобще или много трудно. Затова си мисля, че по-скоро е проблем в лазера, отколкото софтуер. Имам я вече от почти година и малко или много е нормално да се замърси лазерът. Дано да е той :?

5. По подразбиране

dano i s moita ne se slu4i ne6to az q imam ve4e bvizi godina i polovina i pu6a mnogo pri neq:))))ako mi se slu4i podobno ne6to nqma da znam kakvo 6e pravq

Моля пишете на Кирилица...ако нямате такава превеждайте мненията си

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Години
    11
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

Само за информация питам ..40гб версия ли ти е конзолата?
    Щото тя няма общо с останалите си събратя дори оптиката вътре е друга за разлика от 20/60/80.Имаше дори някъде филмче което показваше че лазера е червен на 40-ките.
    Болшинството подобни симптоми са все от 40 гб версия и се опитвам да разбера дали не е просто техен дефект.

По подразбиране

60 гигабайтовия е

Години
    11
    Точки Опит
    15,143
    Level
    91

По подразбиране

Лоша работата :cry: съчувствам ти искрено.
    Все пак опита ли да ресетнеш фабричните настройки и да форматираш харда на компютър (вадиш харда и формат fat32 чрез ПС) преди да я отпишеш напълно?Недеай си мисли че е 100% лазера има много хора които след ъпдейт са им отказали устройствата.Така че не изключвай напълно софтуерен проблем.

Ако нямаш промяна.
    Няма какво да се маеш ами бягай да и търсиш гаранцията и я връщай.Кофтито е че няма да ти намерят нова 60гб версия тъй като вече не ги произвеждат.Ако ти я подменят дано не ти набутат 40гб.
    Успех и да кажеш как става и съде си я носил ...зареди се с много търпение щото чакането не е малко.Така съм чувал.

По подразбиране NCandles

Избирайки
    NCandles ще бъдете обсипани с колекция от ръчно изработени свещи за празнични поводи, подаръчни комплекти. В NCandles може да намерите:
    Ръчно изработени свещи ,
    Сватбени свещи,
    Свещи за кръщене,
    Декоративни свещи,
    Комплекти за кръщене,
    Сватбени аксесоари.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •