2 от 2 ПърваПърва 1 2
Показани резултати 11 до 19 от 19

Тема: Gamer's autobiography

1. По подразбиране Отг: Gamer's autobiography

Пред тези PC зарибявки не съм се откъснал от 4 годишен!Първо започнах с разни тъй наречени спортни игри като "Fifa" ; Не си спомням много ,но като малък не чатках много от разни платформи и т.н. затова си седях кротко пред PC-то и цъках каквото има.Набавях си най-различни игри от тогавашните известни PC-MANIA списания.Иии си спомням кога за пръв път набарах контролера на PS2 в един приятел.Имаше една игра..Medal Of Honor ,но не помня коя точно!Пак биеш некфи китайци и се кефиш ии с тоя CO-OP сме се смазвали да играем.По 7-8 часа на ден.Накрая ни омразна и пак си се върнах на PC игрите.От тогава не съм много заинтересован от платформи като PS3 , PS2 и разбира се Xbox360! :)

Точки Опит
    11,467
    Level
    84
    Блог статии
    5

По подразбиране Отг: Gamer's autobiography

За първи път се докоснах до електронна игра, когато по случайност влязъх в аркадна зала. Бях 4-5 годишен (93-94 година) и играех на градинката до кафето на което бяха седнали наще. До кафето беше аркадната зала и влязох в нея по погрепка. Почнах доста често да ходя там с наще за да поигравам мъничко. Не след дълго замрънках на татко да ми купи "електронна игра" с "космически корабчета" като под това имах предвид аркадните машини.

В детската градина, имаше едно дете, с нещо което дотогава не бях виждал и неможех дори да проумея. Предполагам всеки знае онези 99999 в 1 тетрис игри , е и аз ги знаех. Но това дете имаше нещо подобно, голямо и сиво, самоче игрите за него бяха доста по различни, графиката беше по хубава :lol: беше геймбой ( това го разбрах преди около 7 години ) ! Неможеше да ми побере главата как нещата мърдат така гладко на този екран, всичко до този момент което бях виждал е тези брик игрички с огромните си квадрати.
    Та на рождения си ден убедих наще да ми купят такова нещо, тръгваме по магазините ама нито те нито аз знаем какво търсим. Та почваме да търсим "сива електронна игра". Тогава не разабирах кое какво е всъщност, но сега като си припомня, на почти всики места ни показваха тетрисите, само на едно показаха геймбой, но тъй като аз не бях сигурен дали е това, продължихме да търсим, и като не намерихме нищо друго освен този геймбой което да ми прилича не нещото дето видях в детската градина се върнахме в магазина, само и само да видим че го бяха купили - останах си с тетрис :lol:. Тогава му се радвах ама сега като си помисля ми става малко гадно лол.

След няколко месеца можеби година, татко се връща от чужбина и казва че ми е купил. Гледам аз за огромна кутия, няма, гледам в коридора, няма гледам навсякъде НЯМА! Е къде е играта де ? И татко вади един НЕС :lol:. От там контра, марио, нинджа гайден, крайзис форс, капитан планета, старфорс, галаксиан, спайдърмен и какво ли още не. Бяха велики времена, събирахме се с един приятел в нас или в тях и цъкахме с часове, разменяхме дискети, прайслес !

След можеби 2-3 години влязох в един магазин за игри ( да имахме магазин за ИГРИ само ИГРИ и то много за всякакви конзоли ) и там видях Нинтендо 64 ! Татко тамън се беше върнал пак от чужбина, и успях да го убедя ( разбирайте мрънках цял ден и цяла нощ) да отидем на следващия ден да го вземем, малее беше неземна радост ! Утиваме рано сутринта, и аз забелязвам как от магазина излиза мъж с дете , носейки голяма кутия на която пише N64 . Влизам си аз наивно в магазина викайки " Искам да вземем това дето гледах вчера !" и продавачката ми обясни че токущо са го продали :(

Та продължавах да си цъкам на нес-а , почнах и на компютърни клубове да ходя, до нас имаше един много спретнат с 8 компютъра, не се пушеше , беше чисто и приятно. Играех star wars rouge sqardron и някакъв fps дето много умирах на него.

Да си кажа честно в този момент геймъра в мен умираше, нещо ми липсваше и незнаех какво. Ходихме на горско училище където се запознах с едно русначе, та то имаше геймбой, но не какъв да е геймбой а геймбой КОЛОРРРР!!! Имаше и една игра и то не коя да е а Покемоооонн !!! My mind was blown away yet again ! Бях видял играта само за около 1 час но знаех че трябва да я играя ! За жалост това беше първият и последния път за който видях тази игра години наред.

След още няколко години, ми подариха пс1, който изтървах в момента в който попадна в ръцете ми защото беше мноого по тежък от колкото изглеждаше. За щастие работеше, но имах само една единствена игра - драйвър 2, не ми беше кой знае колко интересна. И конзолата прашлясваше. За щастие геймърския ми живот бе потдържан от диабло2 игра която играх с приятели и ме дари с много ценни моменти. Но това беше до момента в който не отидохме на гости на един колега на татко. Ще дам по същество - дъщеря му имаше гардероб, той не беше пълен с дрехи, а с игри ! От горе до долу плътно запълнен с купища пс1 игри ! Diablo 1, ace combat 3, nightmare creatures, alien ressurection, gauntlet legends, final fantasy 1, tactics megaman x5,x6 ,armored core ... Направо бях в рая ! Много от игрите бяха на японски но на мен не ми пукаше защото ми бяха интересни, просто си мечтаех за деня когато ще мога да разбера историтята им. Чрез дълъг процес на опити и грешки успявах да разгадая контрола и да разцъквам игрите .

Около 2 години по късно, мой много добър приятел се върна от чужбина, със себеси донесе не друго а GBA ! Тъй като му било омръзнало по време на пътя, ми го даде а аз му дадох пс1-то. По някаква невероятна случайност игрите които имаше бяха ... Покееемооооон yellow и кристал. Няколко дена поред ставах в 7 часа сутринта за да мога до 7:30 да съм закусил за да мога да почна да играя покемоните ! След толкос години най накрая лол. Имах малка кофа пълна със изхабени батерии ! Хха няма да забравя - когато някой покемон е отровен, екрана потрепва постоянно и се чува странен звук, аз си мислех че геймбоя се е стчупил лол. Разбира се моя приятел като си замина след около 1-2 седмици си върнахме конзолките.

И така след време се сдобих с домашен компютър и почнах мноооого бавно, малко по малко да разбирам и осъзнавам кое какво е. От тук вече почна "съзнателния" ми живот като геймър. Вече не мислех че ГБА е по мощен от пс1 и че всяка игра е за всичко.За жалост продадох пс1-то + малка но безценна колекция от оригинални игри за нищо и никакви 80лв, но тогава все още не разбирах нищо ^^ След време сам събрах пари и си купих GBA SP, на който играх много ама много време, още си го пазя. Купих си и xbox на който много се радвах но продадох защото имаше само 1-2 игри котио наистина ми харесваха и ги нямаше на други платформи. В последните години си взех пс2, дс лайт, пс3 и псп, които си имам и до днес.

Achievement Unlocked
    Lost 10 minutes of your life reading wall of text

Йети 4 - Чайки Champion!Спечелени турнири: 35

От
    Пловдив
    Години
    29
    Точки Опит
    37,976
    Level
    99
    Блог статии
    11
    Gamer IDs

PSN ID: puchera XFIRE ID: dragoncovenant Steam ID: pathofthedragons

Много добра тема (ама много ! ) .
    Първата игра до която изобщо се докоснах(електронна) бе тетриса.Нашия тетрис беше специялен , седеше в тоалетната.Баща ми играеше на него в тоалетната сутрин ,а аз през останалото време :). В 2-ра група или 3-та ако не се лъжа получих мой собствен тетрис (черен в формата на човече с 2 ръчички). На него играех само коли на които винаги стигах до предпоследното ниво и неможех да го мина...
    Точно на следващата година за Коледа получих и телевизионна игра (тоест 2 ) един терминатор който едновременно и Дядо Коледа и баща ми ми го подариха :Д което тогава ми се стори странно но да не се отклонявам.. И нинтендо (така го наричах иначе си беше телевизионна игра с скин на нинтендо (дори и сега незнам точно как се казва оригинала не съм сигорен ,че е нинтендо).Та успоредно с това открих ,че има и зала с ПС 1 на която имаше страхотен street fighter (него помня ,защото само заради него ходех). Такаа... та имах си аз телевизионни игри на които играех street fighter , tank , conra,mario,home alone , spiderman,batman и още много култови велики пре велики и величествени заглавия които всички знаем :) (Бащата играеше на доктор марио и когато получих играта аз не играех защото тя беше заета ... почнах да играя на нея 1-1/5 месеца по късно когато отмина всичко :) затихнаха нещата така да се каже).
    Такаа..
    Следващото нещо до което се докоснах бе зала с Ръчки (така я наричахме) там се играеше street fighter ex , street fighter 3rd strike ,tekken tag, tekken 3 и marvel vs capcom (метал слъг и самолети ) .
    След това мисля че се докоснах до ПЦ но ми действаше много стряскащо, защото ме оставиха да играя (ако не се лъжа )на доом и много се стрясках ....
    После отидох в компютърна зала и там пробвах да играя СS и не ми хареса особено после halflife и така другите там модове :) .
    После се зарибих по Diablo ,Starcraft и Warcraft (тоест първо по старкрафт после диабло и накрая ясно) .И така доста играех на тези игри (особено на диабло и ларкрафт)(доста отвратително седи на бг но ...)) такаа
    През годините ми подариха пс 1 но имаше за него игри само под наем и не съм прекарвал много време на него можеби времената бяха такива ,че прекарвах повече време с приятели наулицата...)
    Та после си купих пс2 и доста игри покрай него :)
    После си купих Soul Reaver 1 от далечната Ирландия чрез един приятел .... и се завърнах към пс 1-то...Тогава си купих и ново пс1 от форума на пулсар.
    И най накрая си купих и PS3-то , това стана точно преди една година .

Та най-голямо влияние върху мен са оставили PS1 после Ръчките ,после Diablo 2 , PS 2 и накрая PS3.
    Най-много игри съм изиграл на ps2 и за мен най-добрите игри създавани до момента са за PS2 (ОСВЕН SSF4 която е копие на 3rd str).(поне според мен е възтановка..) и METAL GEAR SOLID 4) .
    Най-силната игра до скоро за мен беше Legacy of Kain , но сега вече са 2 и втората е Metal Gear Solid и с ръка на сърцето бих казал ,че най-добрата игра на всички времена от моя скромен опит e Metal Gear Solid !
    R.H.C.P.

От
    Варна
    Години
    34
    Точки Опит
    9,427
    Level
    78
    Gamer IDs

PSN ID: Picklock_BG

Леле,тази тема като я чета направо се усеща как си изливате душата по най-искрения начин.Направо яко ти става докато четеш. :)

Та моята история започва с познаните на всеки джобна руская машина,Електроника!Аз си имах лично моя бройк,която лично си изврънках от дядо ми,това става някаде 89-90г може би,абе много малък бях,а дядо ми,той разбира се по това време знаеше само Великая Русия и ме заведе на руския пазар в Аспарухово.Там беше лудница и си спомням,че взехме играта не от сиргия ами от някакъв пич с ушанка,който носеше игричките в сак :lol: беше много криминален,не че ми е направило впечатление тогава,нали си получих моето :love: М/у другото не бях виждал друга като моята тогава,беше с едни крадци,разпространени бяхя Ну Погоди и Готвача.Бях гъзе 8-)

Натиснете изображението за увеличение

Име:	pic_00071882_4.jpg
Прегледа:	70
Размер:	21.7 Килобайти
ID:	8720

Живота продължава,сменят се сезони,сменят се година,сменят се и интересите.В един съдбоносен ден,един приятел ме заведе не къде да е а точно в зала с аркадни машинки,е от там вече живота ми си пое по пътеката,която все още вървя,но понякога си мисля,че това беше лошо.Та,аз реших,че искам нова игра,някаква,няма значение,нещо яко да е и за коледа получих Атари,мисля,че тогава се казваше game Star,поне така пишеше на кутията,честно казан бях малко разочарован,дядо ми сигурно пак го беше взел от Руския пазар,но не се отказах и го потроших от игране.

Име:	466058b5603717fe5d5b2f1302fc06f0_full.jpg
Прегледа:	69
Размер:	12.9 Килобайти
ID:	8721

Може би по същото време се здобих и с прословутите тетриси,но за тях няма какво да обяснявам.

Но не мина и година и вече ми беше пмръзнало да играя на игри без никаква цел,така и не разбрах какво трябва да се прави на Pitfall-а а.к.а Джунглата.Вкарвам на наще комбо от мрънкане и хленчене и не вярваш ли за рожденният ми ден получавам Нинтендо!Това контра,тетрис,танкове,леде ия катерач,огледалния свят,мапи,ръшън атак(дядо ми сигурно ме е гледал на криво :lol:),нинтендото беше точно това от което не нуждаех,скъсвах се от игране.Беше просто сбъдната мечта.След това мрънках за СЕГА,но явно по това време съм почнал да губя форма и "преговорите" се провалиха.Мина време,смених много Нинтендота,по това време бях доста темпераментен:throwpc:,нещо пложително,което научих докато цъкам е да се владея.

Име:	234.jpg
Прегледа:	66
Размер:	80.8 Килобайти
ID:	8722

След това дойде времето на заличките,първата ми игра в мултиплеър беше QuakeII,голямо мазало падаше.И така няколко години,навърших 16 и можех да работя.Изскарах едно лято по курортите и си купих Play Station 1!!!Това беше един много щастлив момент за мене,едно че се сдобих с нещо яко и второ,че го постигнах сам,много съм голям 8-) От там насетне беше лайф ис лайф,трябваше да мисля само и единствено за даскалото,ама кой ти го оцеяваше това тогава.Това резидент ивъл,медиивъл,паразит Ева,алоун ин тъ дарк ... аве много са игрите,толкова сме киснали с приятели вкъщи,че не истина.Та както и да е,от както си купих пс1 не исках да чувам за компютри и прочие,беше поредната збъдната мечта.В този период имаше случай,когато си взимах под наем SEGA Dreamcast ама само Соник и Dead or Alive ми беше интересно,но загубих интерес.Следващото лято претърпях контузия и го пропуснах,но следващото лято БАЧ до дупка и се здобих с дългоочаквания пс2.

Име:	3827.jpg
Прегледа:	62
Размер:	12.0 Килобайти
ID:	8723 Натиснете изображението за увеличение

Име:	c1ba3db4b78d.jpg
Прегледа:	75
Размер:	12.6 Килобайти
ID:	8724 Натиснете изображението за увеличение

Име:	sega_dreamcast.jpg
Прегледа:	68
Размер:	11.7 Килобайти
ID:	8725
    Доста време цъках на двойката,това метъл гиър 2&3,онимуша,соул калибур мале как се трошахме на него не е истина,Текена много не го ебавахме.В интерес на истината винаги съм клонял към сони,нямал съм интерес към друг вид конзола,че мина време,завърших,почнах да работя и преди две години Декември месец се прибрах с ПС3 у дома.От тук насетне няма смисъл да продължавам,а историята все още се пише :gaming:

От
    HDWorld
    Години
    30
    Точки Опит
    55,176
    Level
    100
    Блог статии
    1
    Gamer IDs

Gamertag: DaemonDoC Steam ID: DoCBG

Готина тема :)
    Аз... хм. Напоследък ми беше разкрито, че съм проявил афинитет към РС-игри още от невръстни години. Нещо, което не помня, но още от 3-годишен съм... ахаххаха, щях да кажа 'съм играл', но по-точно е 'съм се опитвал' да играя на Commander Keen и подобни. Един път в седмицата по десетина минути. За съжаление нищо от това не помня :(
    Интересното е, че първият ми детски спомен въобще е как играя на компютър - бил съм не повече от 5-годишен. Doom. Тази игра завинаги ще остане в сърцето ми! IDDQD и IDKFA ftw8-) Само така можех да я играя, разбира се :) Спомням си и Commander Keen от тогава (виках му Кина), Chuck Yeager's Advanced Flight Trainer (Йегера)... това е общо взето. Имах по 45мин на ден, 4 дена в месеца. На Йегера баща ми играеше, щото беше прекалено трудно. Аз държах само два клавиша и пусках flares (изскочи ми на български името сега) когато той ми кажеше. И много обичах да ги пускам без да ми е казал, щото той се ядосваше, аз му се смеех и после и двамата се смеехме:lol: Сещам се, че тогава имаше мишка - с 3 (!!!) бутона, която се използваше още допреди 3 години. Тогава питах (спомням си го все едно днес е станало... как сме в хола...) 'Това какво е?', а баща ми ми отговари 'Това е мишка. Трябва ми за работа, като пораснеш и ти ще я ползваш'. Е, така и стана:lol:
    После като попораснах баща ми изнамери и други игри - Heroes of Might and Magic 1 и 2 (!!!!!!!!!!!) - от тогава имам тази любов към поредицата. Беше тъкмо преди да започна училище. Doom 2 също беше там. Имах вече 3х45мин. 4 дена в седмицата. И никога не ми стигаше. Още и още... HoMM ми беше влязла в кръвта. С готиния рицарски замък (нормални - червено и сребристо, ъпгрейднати - синьо и златисто), със страшния замък на мъртвите, с 'женския' замък в гората с малките джуджета... Така си бях развирхил фантазията, че не е истина :) Игрите бяха малко - баща ми едва ги намираше, но ми стигаха. Научих се на DOS още тогава, само и само да си ги пускам. Обичах ги, бяха невероятни.
    След това дойде повратният момент в живота ми. Баща ми каза, че ще излиза HoMM 3. HoMM 3 за бога!!! Бях толкова развълнуван. И така... мина и замина и го забравих. И дойде най-готината (така я смятах тогава:lol:) лятна вечер в живота ми. Събота срещу неделя. Баща ми на работа (или поне така ми бяха казали)... връща се късно. Отваря вратата и оставя голяма кутия вътре, излиза. Аз спя, 2 не виждам - отивам да я разгледам... някаква странна. Прибира се след малко той с още по-голяма кутия, квадратна. Вика 'Изненада!'. Аз съм като гръмнат. Отваря кутиите - КОМПЮТЪР!!! Чисто нов, супер готин, с бяла голяма кутия (старата беше сива и малка)... и монитор. ОГРОМЕН (17 инча)... Това Sony Trinitron и досега се ползва. В сравнение със стария 15-инчов (не го помня какъв), който трябваше да се ползва със защитен екран отпред тоя новия беше като манна небесна. Бях на седмото небе, по-щастлив нямаше как да съм... и изведнъж - ДИСК НА HOMM3!!! Е тогава вече така се разскачах и развиках, че нямаше накъде. Вързахме РСто, пуснахме и т.н... сложихме играта. Мамка му, колко реалистична! Какви истински зомбита, какви страшни скелети... нямаше как да играя, защото беше много късно. Ама нямаше и как да спя, защото бях толкова превъзбуден. Цяла нощ не спах, вдигнах баща ми в 7ч сутринта в неделя, за да ми даде да играя. Беше супер просто! Един от най-красивите ми спомени от тези години:lol:
    Края на 1999 баща ми взе някакво специално издание на PC Mania с Doom отпред (нямаше как да не ми го вземе - като го видях така му намилах, че накрая се съгласи). Беше с класации за игри, имаше два диска с много безплатни такива... Така от януари 2000г. (изданието с Алиса!) взех да събирам и РС Mania. Навик, който продължи до края на хартиеното издание на списанието. Четях за игри и си мечтаех да мога да ги играя... Времето минаваше, а РСто остаряваше, но мъни за ново :) Така дойде... не помня вече кой клас - ново РС. Тогава открих Diablo 2 (хахахаха, спомням си как давах по един бонбон на брат ми всеки път като минавах в следващ град), Blood 2... влюбих се и в тях. Като ги минах минах и първите им части. Излезе Serious Sam. И него минах... и много, много игри. За съжаление РСто ми никога не е било най-най-, та винаги трябваше да играя стари игри. Нещо, за което винаги ми е било тъжно. Но нямаше голямо значение, защото всичките бяха хубави и зарибяващи. Започнах да минавам и стари игри, за които не съм знаел (Monkey Island, Duke Nukem и т.н.)... взех, така да се каже, да разширявам гейм-културата си.
    Смениха се много РСта.... вече даже не ги помня всичките май. Накрая обаче си казах 'Стига, искам готин компютър' и взех да си събирам... майка ми като видя колко се старая и колко искам добави и тя и накрая си взех наистина нещо съвременно. И така... до днешно време гледам да имам конфигурация, която да ми позволява да играя игрите, които ме интересуват, на макс при резолюцията на монитора ми. Гледам да не пропускам по-значимите заглавия и да се информирам, макар и общо за игрите... вече не остава време за игра :(

Както виждате - няма конзоли никъде при мен, никога не е имало. Бяха прекалено скъпи. Е, имаше някаква 8-битова, на която играех много костенурките нинджа с брат ми, както и някакви други игри, но не беше маркова, не ме и интересуваше много. Беше по-скоро за брат ми, за да ме остави на РСто :-D Старите руски игри съм се докосвал само веднъж до такава в детската градина и това беше - не съм имал. Тетрис-игрите майка ми повече я интересуваха:lol: Един съученик в основното училище имаше PS2, но никога не съм играл на него. Ходих да гледаме филми на него (DVD), и това е. Конзолите са ми толкова далечни... :)

Малко дълго стана, съжалявам, нямах намерение да е така. Просто като почнах да пиша и спомените ме връхлетяха. Игрите наистина хубави моменти като дете са ми дали. И наистина бяха по-'зарибяващи'. Не защото бяха нещо кой-знае какво, а просто защото всичко беше иновативно, не беше толкова пренаситен и изсмукан пазара. И защото бяха правени преди всичко с любов, не заради печалбите. Липсват ми тези времена и това усещане...
    Цитат Написано от Sephiroth
    значи Док ти освен да си и алкохоликь си и наци ? :-D
    PS: Не използвам Skype!

Точки Опит
    4,733
    Level
    61

По подразбиране Recommended Language Strategy In Abu Dhabi

For the person asking for sites about marketing plan training in Abu Dhabi, after effects training in Abu Dhabi, business law courses in Abu Dhabi, compliance training in Abu Dhabi, autocad mep training in Abu Dhabi, I very much recommend this autocad training in Abu Dhabi page or for autocad 3d training in Abu Dhabi, mobile development training in Abu Dhabi, e-commerce training in Abu Dhabi, revit mep training in Abu Dhabi, finance exam preparation courses in Abu Dhabi, maybe this user experience design training in Abu Dhabi and creative training in Abu Dhabi. writing training in Abu Dhabi, revit mep training in Abu Dhabi, product management training in Abu Dhabi, web development training, dbms training in Abu Dhabi, this web design training in Abu Dhabi is also a good source of information. Best Graphics Skills In Abu Dhabi e76f8_1

Точки Опит
    4,733
    Level
    61

По подразбиране Top Cool Products To Buy

For those who asked about my latest products, go to blog along with goto this website and goto main link. Also, don't forget to try find best shop, not to mention go to main url alongside try this blog, also click main shop and don't forget go to store. Btw Top New Gifts To Check Out f5_bc35 here.

Точки Опит
    4,733
    Level
    61

По подразбиране Peruse The Most Awesome Stuff Online

For those who asked about great cool products to check out, visit great url alongside all these most excellent stuff find website alongside all these most top rated products go to best store as well as these finest items find best store. Also, don't forget to try visit great website, not to mention these highest rated stuff click top store not to mention these highest rated products link, as well as this try this store on top of these best gifts find shop. Finally, check out Look Out For The Most Awesome Stuff Online 650b527 here.

Точки Опит
    4,733
    Level
    61

По подразбиране View The Best Products Here

To the people asking about liberty medical marijuana dispensary aliquippa pa weather, medical marijuana dispensary license illinois physician, medical marijuana dispensary springfield missouri, I highly suggest this cool dispensary marijuana dispensary tips or mass marijuana dispensaries, marijuana dispensary manchester mo city jobs, medical marijuana dispensary montclair nj, and don't forget this useful marijuana dispensary advice or marijuana dispensary manchester motorsports motorcycles, marijuana dispensary cassville missouri restaurants doordash, cannabis signs of hermie, alongside all this awesome marijuana dispensary url which is also great.

2 от 2 ПърваПърва 1 2

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Hardcore gamer test!
    От MyCTaKaP в раздел Веселба
    Отговори: 16
    Последно: 10-11-2010, 22:00
  2. <Продавам/Разменям> HDfury Gamer Edition е HDMI към VGA кабел
    От KOCHELI в раздел Архив
    Отговори: 2
    Последно: 02-10-2010, 17:49
  3. <Топ 10> Ловци на Gamer Score
    От Mitkohalo3 в раздел XBOX
    Отговори: 33