Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958
Headphones
Показани резултати 1 до 7 от 7

Тема: Headphones

Спечелени турнири: 22

От
    София
    Точки Опит
    24,140
    Level
    95
    Блог статии
    20
    Gamer IDs

PSN ID: Squall_Ist XFIRE ID: SquallFirst

По подразбиране Headphones

Понеже нямам много желание и време да търся удобни слушалки реших да пусна тази тема и да видя какви предложения ще има.

Интересуват ме слушалки, които имат usb (ако изобщо опцията да се пуснат слушалки в usb-то на конзолата е възможно, което също е въпрос, на който някой може да отговори) или слушалки, които имат optic cable за да ги пусна директно в конзолата или друг избор с wireless слушалки, като тези за x-box, които даже четох, че са comparable с PS3. Като преференция ми е wireless, защото все някога ще ги пускам на компютъра и ще ям отатъка, докато слушам American Psycho. Все пак този избор зависи и от парите, които ще се вложат в продукта. Ако не беше фактор щях да се нанижа на някой супер рейтнат продукт и да не го мисля изобщо, то е ясно. Сега щях да си купувам razer, но конкретната оферта е за слушалки без usb... т.е. не ми трябват. Жалко, че го разбрах в последствие. о,О

Ползвам монитор с dvi и звукът не идва през монитора, защото и dvi не поддържа звук, и ползвам rca кабелите с rca адаптор към буфера, което е мега офертно, но не и нощем, когато искам пак да слушам макс звуци. Оттук и идеята за слушалки. Блех, да споделя и нещо странно, ако някой се сети да коментира, че на моменти ме дразни... забелязах, че в dvi-а леко ми се отрязва от картината. Първо ми направи впечатление, че персонажите в ссф4 потъват по-навътре в ъгъла, но не и осъзаемо много, но достатъчно, за да го видя, а после видях, че в хоум менюто някои букви не се виждат изобщо. Auto Resize опцията не работи в dvi режим, както и други опции за настройки по монитора, пък в конзолата единствено имам опциите да избирам между 1020п, но не и 16:9 и други манерви около резолюция. И на 1020п има леки трептения в менюто, но не и в игрите. Lovely ;D В другата стая имам hdmi телевизор и няма такива проблеми, но монитора си ми е удобен тук.

Отворен съм към всякакви предложения и съм съгласен да дам стотина лева, ако се наложи, но все пак гледам да дам по-малко. Пък все си мисля, че накрая ще има всякакви рандом опции, за които съм благодарен и на Зомбито (най-супер изрода, когато се чудя за equipment) и ще дам повече от 100, и после ще ми е гузно. D:

Засега гледам тези две опции:

Tritton AX360
    Turtle Beach X-360 Headset

Първите не разбрах колко пара са и изобщо откъде мога да ги набавя, а вторите са около 50$, изглеждат като детска играчка за хоспилазирани индивиди със счупени крайници, но пък ми се вижда с добра цена(ако е толкова) и приложимо.

Точки Опит
    14,820
    Level
    90
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

PSN ID: KALIN_BULGARIA

По подразбиране Отг: Headphones

Аз взех тези http://www.shopmania.bg/shopping~onl...p-1443864.html , но не ми допаднаха, тъй като държа звукът да е перфектен, но имат супер шум...

Погледни предложенията от FlaVDiavollo..., може би са най-добрите предложения за тези пари. Лично аз като се опарих вече, ти препоръчвам да си купиш жични.

Години
    28
    Точки Опит
    13,826
    Level
    89

Once again, http://gaminggear.bg/headsets/steels...ia-v2-usb.html :brum:

Безжичният equipment е за girls only :lol:

Точки Опит
    14,820
    Level
    90
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Предполагам човекът чиято е темата иска за около 60-80 лв да вземе безжични, а не за 300лв.
    Относно безжичните, че са за момичета, можеше да си запазиш мнението единствено и само за себе си.
    http://blog.logitech.com/2010/09/28/...onsole-gamers/

На Tritton ползвах AXPro, които са подобни на AX360 и 5-каналния звук, особено при шутъри, е страхотен! Проблемът им е в кабела, който е с много тънки жички и трябва да се пази от рязко опъване и пр., което разбрах късно:) . Понастоящем ползвам Sharkoon X-tatic Digital, които са идентични на тритона (пак с Optical input и 8 говорителя), но е по-евтин. Иначе и двата модела са в диапазона над 200 лв. Имам наблюдения и върху модела на Turtle beach, който е добро предложение за цената си, но пък го няма 5.1 ефекта, няма и оптичен вход. Като цяло и трите модела са с USB и са съвместими с онлайн чата при PS3.

Цитат Написано от Nattramn Виж мнението
    Once again, http://gaminggear.bg/headsets/steels...ia-v2-usb.html :brum:

Безжичният equipment е за girls only :lol:
    Не съм много съгласен с това; ако бюджета ти не е проблем - има и такива безжични предложения : http://www.astrogaming.com/products/...reless-System/
    Последна редакция от FraDiavollo ; 28-12-2010 в 14:49

Спечелени турнири: 22

От
    София
    Точки Опит
    24,140
    Level
    95
    Блог статии
    20
    Gamer IDs

PSN ID: Squall_Ist XFIRE ID: SquallFirst

Тези на sony ми харесват. Какво имаш в предвид, че много шумят? Имат силен бас, който покрива по-финния звук в следствие на което има леко бучене, нещо такова ли? Защото това бих си го представил на много увеличени слушалки и на нещо много силно, ако е така, може да се мине и заобиколи този лек недостатък.

Иначе видях и другите предложения и се радвам, че ги има. Някога бих си взел нещо зарибително, но сега не ми се занимава. В смисъл, че мога да си взема и слушалките, които Зомбито настоява да взема, но не ми се дават парите.

Някой прочете ли иначе това, което написах за монитора?

Точки Опит
    14,820
    Level
    90
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Поради незнайни причини /споеред мен ниската цена/ има 'съскане', когато слушаш, т.е докато играеш. 80 лв като се замисли човек не са никак малко за някакви слушалки, но като виждам другите цени и се оказва, че бледнеят. Виж аз какво бих ти предложил..., Сони слушалките са хубави външно поне, но за да не стане грозна картината вътрешно, ако решиш да ги купуваш искай им опция да ги тестваш, независимо дали е в магазина или по куриер. Кутията се отваря и затваря, ако си мислиш че това е проблем..., не е от онези вакумираните дето треба се режат:lol:
    Аз вкъщи имам наистина хубава музика :shock::lol:, сериозно :) и дали си внушавам вече разни 'съскания'..., не мисля.
    Прочетох за монитора ти два пъти, но не мога да помогна там, защото не разбирам. Ако купиш тези на Сони..., не ти трябват никакви буфери, монитори... wireless към конзолата и това е. Пиши ако си купиш слушалки резултата.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •