Показани резултати 1 до 4 от 4

Тема: Xbox Live

1. Xbox Live

Здравейте, не знам дали тук е правилното място да попитам, но ако не е преместете темата.

Значи скоро си взех бокс и врътнах Black ops обаче сега ми се играе мулти. Имам 1 месец златно членство, обаче като свърши ще трябва да се копува пак. Та въпроса ми е заслужава ли си да подновявам, защото някой хора ми казват, че Xbox Live е хубав, а други се оплакват от него.
    Благодаря предварително!

Едит: Ако бокса е флашнат и не можеш да влизаш в Лайф, ако му махнеш хака и изпозлваш оргинални игри безопасно ли е ?
    Последна редакция от kolobokkk ; 31-12-2010 в 17:26

2. По подразбиране Отг: Xbox Live

Цитат Написано от kolobokkk Виж мнението
    Здравейте, не знам дали тук е правилното място да попитам, но ако не е преместете темата.

Значи скоро си взех бокс и врътнах Black ops обаче сега ми се играе мулти. Имам 1 месец златно членство, обаче като свърши ще трябва да се копува пак. Та въпроса ми е заслужава ли си да подновявам, защото някой хора ми казват, че Xbox Live е хубав, а други се оплакват от него.
    Благодаря предварително!

Едит: Ако бокса е флашнат и не можеш да влизаш в Лайф, ако му махнеш хака и изпозлваш оргинални игри безопасно ли е ?
    Причината да имаш 1 месец златно членство е точно с цел да пробваш и да прецениш дали да си удължиш членството.

На този етап флашнатите конзоли нямат проблем да влизат в интернет и да играеш онлайн с тях. Също така няма значение дали си с оригинална или копирана игра (стигна да е пачната правилн). Все пак е препоъчително да използваш оригинална игра (от чисто морална гледна точка) :)

Връщането на оригиналния софтуер на двд-то намалява шансовете от БАН, но не гарантира премахването на този шанс, тъй като конзолата вече е регистрирала, че софтуера е подменян.

3. По подразбиране Отг: Xbox Live

Значи казваш, че само трябва да си взема отигинална игра и мога да ползвам Лайф? 1 приятел ми каза, че така още като влезеш в Лайф могат да те баннат. Имам Black Ops оригинална, ама ме е страх да напрая акаунт в Лайф. Не искам бан. Голям ли е шанса да получиш бан? И между другото вземат ли ти пари да ти махнат флаша на бокса?

Точки Опит
    38,756
    Level
    99

По подразбиране Отг: Xbox Live

Рано или късно най-вероятно ще отнесеш Banhammer-a и ако се следва традицията, или ще стане до лятото или най-късно до Gears 3 и есенния ъпдейт. Ако искаш да играеш на сигурно, вземи нов бокс.

Тъй като дискусията нарушава правилата на форума, моля да продължите на ЛС.
    Има мнение - има проблем, няма мнение - няма проблем. Изтриването на едно мнение е трагедия, изтриването на един милион - статистика.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Xbox live
    От Nemo в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 15-05-2010, 16:17
  2. <Продавам> Xbox live
    От Nemo в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 22-04-2010, 20:08
  3. XBOX 360 LIVE
    От smallvilleee в раздел XBOX
    Отговори: 4