Показани резултати 1 до 6 от 6

Тема: Modern Warfare 2

От
    София
    Години
    43
    Точки Опит
    9,747
    Level
    79
    Gamer IDs

PSN ID: BM_Losho

По подразбиране Modern Warfare 2

Вчера пуснах Modern Warfare 2 да поиграя онлайн.Не съм я пускал от 10-на дена.Включих се на хардкорт детмач.Почнах да играя и за няколко секунди ми отключи всичко възможно-титли,емблеми,рангове.Изле нах от играта и се пуснах на друг режим.В него всичко живо подскачаше до небесата!Много тъпо!Навсякъде има хакери които развалят кефа от играта.Друг идиот играеше с два гранатомета!!Какво става,някой знае ли.Предполагам,че всеки който играе е видял за какво става въпрос.От Сони имат голям проблем.

По подразбиране Отг: Modern Warfare 2

Инфинити са зарязали подръжката вече, пълно е с някакви дето хвърчат наляво надясно... хакерия до дупка, лошото е, че тези магарии може да ги правиш и на чиста конзола. За момента Black Ops е непокътнат и въпросните хакерчета липсват там.

3. По подразбиране Отг: Modern Warfare 2

От инфинити уорд отдавна обявиха този проблем. за жалост и според тях нищо не може да се направи. опитали са с ъпдейт но не се е получило. препоръчват да се играе само с приятели с които е сигурно, че няма да има подобни тъпотии.

все още се събираме няколко човека да играеме.дори има импровизиран BG клан. Който иска да ме адне да постреляме

psn nickname : ill_loopdigga

Цитат Написано от Tool Виж мнението
    Инфинити са зарязали подръжката вече, пълно е с някакви дето хвърчат наляво надясно... хакерия до дупка, лошото е, че тези магарии може да ги правиш и на чиста конзола. За момента Black Ops е непокътнат и въпросните хакерчета липсват там.
    Та то Инфинити съществуват ли още...

Цитат Написано от gladius Виж мнението
    Та то Инфинити съществуват ли още...
    Мисля, че съществуват все още, но без хората, отговорни за MW и МW2. Те от своя стана са създали собствено студио - Respawn Entertainment и някъде бях чел, че ще работят с Electronic Arts. Силно се надявам в близко бъдеще да ни зарадват с нов FPS. Колкото до серията Call of duty - съмнявам се, че ще си купя следващата, имайки предвид помията Black ops...

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Мен пък ми изчезна никнейма,и вместо него се появи едно ID655454....,и наистина е мазало ,едни скачат като кенгура хаха,аз ще продължа да си я играя ама на компа ,там сме написали споразумение за коректност иначе следва бан
    Сони са безсилни.Всичко рухна безвъзвратно и положението с конзолата е извън контрол.Не знам защо само пускат един след друг безсмислени ъпдейти да ни товарят само излишно с боклук конзолите.Да бяха пуснали един свестен поне .Като M$ дето дадоха възможността да се инсталират на 100 % игрите на Бокса,а тук още си съсипваме оптиките,за разлика от пиратите дето дори и оптиката си щадят.
    Тотално се разочаровам вече.Ако не се направи нещо като хората,след Killzone 3 вече я махам конзолата окончателно и си оставам с Бокса.

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Modern Warfare
    От GoDL1Ke в раздел Имате ли в наличност?
    Отговори: 1
    Последно: 28-06-2010, 17:23
  2. <Купувам> Modern Warfare 1 & 2
    От Stoqn в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 18-06-2010, 12:14
  3. <Купувам> Modern Warfare 1 & 2 за PS3
    От klogg в раздел Архив
    Отговори: 2
    Последно: 01-03-2010, 13:03

Ключови думи за темата

Bookmarks