1 от 5 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна
Показани резултати 1 до 10 от 47

Тема: Killzone 3 Дискусия !

1. По подразбиране Killzone 3 Дискусия !

Нека всеки сподели своите впечатления от играта и тук да обсъждаме като цяло.
    Аз съм много приятно изненадан от играта като цяло..единственно се дразня,че като ме изхвърли от играта нещо connection problem от нета...не ми отчита в статискиката..това което съм направил в играта.

От
    Нинджа селище "Надежда"
    Години
    31
    Точки Опит
    17,415
    Level
    92
    Блог статии
    2
    Gamer IDs

Gamertag: NINJAinTIGHTS1 PSN ID: SpaceNinja117 Steam ID: ninjaintights1

По подразбиране Отг: Killzone 3 Дискусия !

Тъкмо се бях хванал да променя темата за обявата в официална тема за играта (каквата тя така и така си беше), но хайде ти вече си направил тема а пък и онези двете (Обявата и Бетата) се превърнаха в clusterfuck от глупости така, че може би е за най-добро да се почне на чисто.:) Но стига формалности: Lets talk Killzone!!!

Просто не намирам думи, за да опиша колко глупаво грешни са ревютата от гледна точка на сингъла! Смисъл то ми замериса още преди да си взема играта де. Лошо клиширано екшън стори? Ми пичове моля посочете ми един модерен шутър който да предлага нещо адски креативно и ново в това отношение. Не можете? Еми кофти за вас. От видяното дотук историята на играта определено си абсолютно нормална за жанра, но също така и е представено повече от прилично. Може би е защото наскоро подхванах Killzone 2 в очакване на 3ката и минах и нейната кампания, но доста ми допада начина по който още в първите си минути играта обръща всичко с главата надолу и ни показва в крайна сметка какво Висари е имал предвид с последните си думи. В това отношение няма как да отреча, че култовото гласче на Брайън Кокс ми липсва невероятно много, но по-дяволите ако не намериха страхотни заместители: Рей Линстоун и Малкъм Макдауъл рулирата просто и начина по който конфликтчето между двамата им персонажа за трона на Висари радва доста. Не съм особено навътре в играта, но от видяното дотук съм доволен, че пък Рико даже почти не дразни! Un-fucking-believable!!!:shock:

Други пък коментират, че графиката на играта, нещото с което думата Килзоун веднага се свързва (освен в военния жаргон де), не само не е мръднала от втората част, но даже е къде по зле и едва ли не ни връща в ерата на Ps2. Really? Вие хора сериозно се нуждаето от очила или може би даже корективна лазерна операция защото явно вече тотално сте започнали да губите зрението си. Просто погледнете играта по-дяволите. ПОГЛЕДНЕТЕ Я!!! Това не е впечетляващо. WTF? Аха да и докато сме на тема технически глезотии: High Dinamic Range Sound. DAAAAAAAAAAAMN :О

От гледна точка на игрални механики почти нищо не е променено фундаментално, но всичко е пипнато където трябва. Особено приятно е, че Сев вече може да носи едно основно и едно тежко оръжие. Dropship, meet minigun! :lol: Малко ми е лесничко в момента де (След 2 превъртания на двойката на Елит туй Ветеран трудност някак ми стои леко сухо), но не е чак на нивото на CoD където половината енкаунтъри се минават на автопилот. Тук най-вероятно ще има какво да добавя, но е прекалено рано за това.

Еми...като цяло Killzone 3 засега надминава очакванията ми от гледна точка на Singleplayer кампанията която сайтове като Ign и Gamespot определят като едва ли не посредствена. Както се изказа един пич на Neogaf: Fuck professional gaming journalism!:lol:
    Wolfenstein: The New Order ist ein unglaubliches spiel

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Наистина човек не трябва да се влияе от шибаните сайтове ,някой от които дадоха деветка на убийствената досада наречена Bulletstorm.Добре е да си каже всеки един от нас мнението,но чак след превъртането на играта.Но етрудно да се стърпи човек.Аз ще я мина цялата и тогава ще споделя впечатление.За двойката съм казвал и преди мнението си-обикновен редови шутър когото с нищо не запомних.

От
    Пловдив
    Години
    41
    Точки Опит
    6,185
    Level
    68
    Gamer IDs

PSN ID: matsanov

Снощи се бях настроил за мулти и влизам в псн гледам още никой няма в мулти.Викам си добре дай да поиграя малко сингъл и така ме увлече и зариби,че по едно време като почнах да получавам покани за мулти не ми се излизаше.Това за мен говори много,защото по принцип си я взех тази игра заради мултиплеъра(както и Бляк Опса).За това както каза колегата преди мене "не им вярвайте на шибаните сайтове".Е поне не за всичко.Страхотен сингъл.Иначе за мулти най-много ме привлича идеята да си направим клан и да си цъкаме българи разделени на отбори.Тогава ще става голям фън.
    Е на прима виста това е от мене.

Точки Опит
    14,002
    Level
    90

На прима виста без да съм я превъртял още ща кажа само, че CoD и KZ са ми любимите шутъри. Зоната има страхотна атмосфера, но нека я врътна пък тогава крайна оценка:). Този мултиплеър снощи не ми остави много време за сингъла.

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

На prima vista аз пък ще кажа,че добра или не (за всеки различно) играта е must have,и е повече от задължителна за всеки притежател на конзолата.Играта е отявлен мрежови шутър,който може да се играе мнооого дълго време.Прогнозирам и запазване на висока цената на диска бая време.Който направил преордера-пичели.Другите вече скачат на близо 130 камъка.
    Аз я започнах с мулти режима......Бая игра трябва тука,бая.Много сериозно трябва да играе човек и да се развива.Изиграх две игри и останах доволен като цяло.С изключение на факта че отначало ме не ме пусна ,а след рестарт започнах с възможно най грозната и уродлива карта (некакво подобие на цветя ли бяха,не знам).
    Значи-това са онлайн шутърите,Killzone и CoD ,всичко друго е компромис и плява,кой какво и да ми говори за разни BC2 и др.подобни.Сървърите се пръскат по шевовете.Всичко е пълно.Народа по света е полудял.Преобладават швабите.Еуфорията е голяма и всичко е под пълна пара.Аз не съм онлайн запалянко,но който мисли че там му е силата и кефа-да не губи ценно време ,и поне по 3 часа на ден задължително да тренира.Изоставането е фатално.
    Започнах в последствие и сингъл кампанията.
    За нея ще пиша като завърша играта.Плюсове минуси-всичко.
    Едно само е сигурно за сега-играта е задължителна ! Да имаш ПС3 и да не превъртиш тая игра е все едно да лижеш мед през стълен буркан

От
    sf
    Точки Опит
    20,454
    Level
    94
    Gamer IDs

PSN ID: vasschu Steam ID: vasschu

Имам доста напекан ангажимент в офиса, пък и с гаджето след като се изпокарахме и се разделихме сега се събираме та и там съм некъв зает. И общо взето нямам никво време за игра... ама Килзоун 3 я врътнах вече :lol: така че определено мога да кажа, че е увлекателна. Сега смятам да викна един приятел тия дни да разцъкаме ко-оп с бутилка твърдо за компания.

Историята наистина очаквах вече да е мега говно, ама тя си се оказа увлекателна и добре презентирана на повечето места. Мога да кажа, че края ме издразни доста, но пък няма да го коментирам сега. Поиграх и малко в мултито, ама съвсем малко. Като цяло съм видял 3 карти и играта има много още какво да ми даде.

От следващата седмица ще се включвам и аз в събиранията. Яд ме е, че ще изостана и докато наваксам с разучаването на картите и класовете ще си прееба много лошо k/d ratio-то :(

От
    Видин
    Точки Опит
    10,975
    Level
    83

Цитат Написано от vasschu Виж мнението
    Яд ме е, че ще изостана и докато наваксам с разучаването на картите и класовете ще си прееба много лошо k/d ratio-то :(
    Да,мултито си иска сериозна подготовка и време....Сериозните играчи бая време прекарват в сървърите,разучавайки карти,тактики,усъсвършенст ват рефлексите си,бързината,точността,стр тегия и т.н...
    Аз в началото като взех играта поиграх две карти,и имах по около 5-6 убийства(не съм добър играч,не ме влече онлайна),а мен само веднаж успяха да ме килнат.В последствие,след ден само като влязох ме разпинтиха направо-направиха ме на пух и прах,а аз никой не успях да убия.Може и малшанс да съм имал попадайки на добри играчи,но по скоро по мое мнение пичовете са задобрели.Напредват !

9. По подразбиране Отг: Killzone 3 Дискусия !

Туко що врътнах сингълчето...луда работа..стори ми се някак си кратко,но все пак е добре!Няма да коментирам повече:)

От
    София, братче, центъра на ... паветата?
    Години
    40

По отношение на сингъла бих отбелязал, че ми липсва final boss.
    Малко внезапно приключи. Не че ми липсва абсурдния Радек, но трябваше да има някаква приемственост по отношение на последния бос :-)
    Но като цяло в сингъла са вкарали от всичко, което сме виждали напоследък в жанра - от beat'm'up бруталните мелета, през преследвания с разни превозни средства, та до fligh симулатор :lol:
    Сега се колебая дали да захващам Elite-а...

1 от 5 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. Отговори: 54
    Последно: 17-10-2012, 12:53
  2. <Дискусия>SOCOM 4
    От Gamedzilla в раздел PlayStation
    Отговори: 5
    Последно: 03-02-2011, 01:26
  3. <Разменям> Чисто нова Killzone 2 PAL за Killzone 2 NTSC
    От danailkiller в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-2009, 17:42
  4. <Дискусия> Call of duty 4 дискусия