11 от 11 ПърваПърва ... 7 8 9 10 11
Показани резултати 101 до 107 от 107

Тема: Warhammer Online: Preorder?

Цитат Написано от lupo Виж мнението
    Не, при Колекционерските издания няма мърдане, всичко си остава както беше обявено до сега и както ти си го описал съвсем точно.
    Благодаря за бързината на отговора и добрата новина!:lol:

2. По подразбиране

Aз не мога да намеря стоковата разписка, но ми записаха името в магазина на Борис. ще е проблем ли?

Ape!

По подразбиране

мисля че няма да е проблем. По принцип е хубаво да си пазите касовите бележки, при нужда от рекламация. Щом са те записали ще докажеш че си ти с лична карта примерно.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

Години
    32
    Точки Опит
    5,642
    Level
    65

По подразбиране

lupo имам 2 въпроса към теб:

1. Има ли значение в колко часа на самия ден ще минем през Пулсар(специално в моя случай съм на работа и мога да мина чак след 19:00 часа) да си вземем колекционерското издание след като сме го предплатили?

2. Задължително ли е да си вземем копието на играта от магазина, в който сме предплатили или може от всеки магазин на Пулсар?

По подразбиране

Ами най-добре е да минеш през магазина, през който си закупил пре-ордера.

Иначе няма ограничение за времето, когато желаеш, или поне за сега. Най-вероятно ще направим нещо от сорта, че ако до две седмици след рилийза не сте си потърсили колекционерските издание ще ги пуснем за свободна продажба. Но това ще го обявим като излезе играта или около датата на излиза, нека за сега да НЕ се счита за официално.
    Купи си 10 кебапчета - събери куче!!!

6. По подразбиране

Пичове, ще сложите ли линк към тая тема и във "Въпроси, мнения и препоръки", понеже 100 години беше там и хората са свикнали там да я търсят.

Аре!

Цитат Написано от Dobermann Виж мнението
    Пичове, ще сложите ли линк към тая тема и във "Въпроси, мнения и препоръки", понеже 100 години беше там и хората са свикнали там да я търсят.

Аре!
    Готово, оставено пренасочване за 1месец.
    Както виждате вече има цял раздел Warhammer Online и се всички теми свързани с играта ще бъдат местени тук. Надяваме се новия раздел да ви е от полза.

11 от 11 ПърваПърва ... 7 8 9 10 11

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Bookmarks

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •