Показани резултати 1 до 3 от 3

Тема: Помощ с Hwoarang :( (Tekken 5.1)

По подразбиране Помощ с Hwoarang :( (Tekken 5.1)

Ай стига бе...този герой е доста мъчителен за измайсторяване,а аз си мислех че Jin e мъка.Това което ме дразни е факта че се обърквам 90% от времето,комботата който се връзват се владеят от това в коя поза е Hwoarang(right,left stance).Нямам никакъв проблем да ги различавам но по време на комбо е пълна каша :stars:

Примерно минавам в Disrespect(обръщам гръб) по време на right stance(дясната ръка пада на бедрото му и става водеща) правя един обикновен launcher с :O: после -> :X: там някъде би трябвало да прасна :K: и веднага след това финт за да мина в right stance отново пак -> :X: и веднага Hunting Hawk -> / :X::O::X:...ма не става.

В това видео го има,комботата тук са практични(поне аз мисля) и не са за exhibition,всеки който може да даде съвет как да подхвана работата,да не се срамува.Tool-ец тебе те знам,че връткаш Baek Doo San,помагай...
    Click for RAGE unleashed....

По подразбиране Отг: Помощ с Hwoarang :( (Tekken 5.1)

Ти си хванал един от най-сложните персонали за изучаване, не говоря това да помпаш само :X::O: като полудял, ами реално да се научиш да му използваш потенциала, а той е доста сериозен. Първо е да свикнеш със стойките, и главно това да се научиш след кой удар може да обърнеш стойка, и какви са ти опциите за движения от даденият стенс. Като цяло изписано има много, ако минаваш към София, дрънни да поиграем, то Теккена на думи не става.

:)

По подразбиране Отг: Помощ с Hwoarang :( (Tekken 5.1)

LOL направо ме закопа :swoon::lol:
    не говоря това да помпаш само :X::O: като полудял
    Че то така Tekken не се играе,въпреки че начинеащите по този начин хващат Hwoarang,но от T3 си ми е фаворит но в по новите части си признавам че ме изплаши и го избягвах,доста е "натъпкан" с неща.

Първо е да свикнеш със стойките, и главно това да се научиш след кой удар може да обърнеш стойка, и какви са ти опциите за движения от даденият стенс
    Списъка с движенията след 100(LOL) е описано във коя поза с кой удар да минавам в другата плюс финтове и тем подобни,ще последвам съвета ти и ще почна от тях за да знам кое как ще ме остави след комбо.
    Click for RAGE unleashed....

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. помощ RE-5
    От angel1866 в раздел Обща за игрите
    Отговори: 5
    Последно: 24-07-2010, 16:13
  2. Помощ
    От manolof в раздел PlayStation
    Отговори: 6
    Последно: 31-07-2008, 19:20
  3. помощ :S
    От stefkoG8 в раздел PlayStation
    Отговори: 8