Показани резултати 1 до 2 от 2

Тема: Няколко въпроса свързани с PlayStation Store

Точки Опит
    4,825
    Level
    61
    Gamer IDs

PSN ID: BG_SWAT Steam ID: BG_SWAT

По подразбиране Няколко въпроса свързани с PlayStation Store

:gaming::type:Досега не съм свалял нещо платено от Стора, единствено няколко демота и трейлъри (безплатни) и не съм запознат с много от нещата в него. Имам няколко въпросчета на които ще съм благодарен ако ми отговорите (предполагам повечето от вас сте ползвали услугите на Стора)
    Имам два акауна в PSN- български с който играя и трупам трофеи и английски само заради Стора. Сега ще си правя трети с регион САЩ, заради някои игри които излизат само за тях. Та въпросите са ми следните:

1. Смятам да си сваля някои от Expansion-ите за FallOut 3 през английския акаунт. Ще мога ли след това като включа играта през българския акаунт да тръгне Expansion-а и да си го играя през него, както демотата?

2. Подобен въпрос като си сваля игра от Стора дали ще мога да я пусна през българския акаунт и да си трупам трофеи или само през американския или там откъдето съм я изтегил?

Преди известно време си теглих някакви неща за EyePet (безплатни) от английския и след като си пуснах играта през българския не намери това което бях свалил. Свалях и някакви бонус карти за Rainbow Six Vegas 2 тях пък ми ги пусна. Та ако може да споделите информация.

По подразбиране Отг: Няколко въпроса свързани с PlayStation S

Цитат Написано от BG_SWAT Виж мнението
    :gaming::type:Досега не съм свалял нещо платено от Стора, единствено няколко демота и трейлъри (безплатни) и не съм запознат с много от нещата в него. Имам няколко въпросчета на които ще съм благодарен ако ми отговорите (предполагам повечето от вас сте ползвали услугите на Стора)
    Имам два акауна в PSN- български с който играя и трупам трофеи и английски само заради Стора. Сега ще си правя трети с регион САЩ, заради някои игри които излизат само за тях. Та въпросите са ми следните:

1. Смятам да си сваля някои от Expansion-ите за FallOut 3 през английския акаунт. Ще мога ли след това като включа играта през българския акаунт да тръгне Expansion-а и да си го играя през него, както демотата?

2. Подобен въпрос като си сваля игра от Стора дали ще мога да я пусна през българския акаунт и да си трупам трофеи или само през американския или там откъдето съм я изтегил

[/
    И на двата въпроса отговора е положителен. Теглиш си игрите от където можеш и после си играеш, от който и да е акаунт. :wink:
    Преди известно време си теглих някакви неща за EyePet (безплатни) от английския и след като си пуснах играта през българския не намери това което бях свалил. Свалях и някакви бонус карти за Rainbow Six Vegas 2 тях пък ми ги пусна. Та ако може да споделите информация.[/
    Инсталирай ги в акаунта, в който си ги свалил!

Аз бих желал да попитам, от къде да си заредя парички за американския PSN?
    Намерил съм два сайта за купуване на карти. По-евтините се купуват с кредитна карта, а по-скъпия чрез Paypal, което ми се струва по-сигурно!
    20$ се купуват за около 27$

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. PSN - няколко въпроса.
    От Distance в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 2
    Последно: 29-12-2010, 13:28
  2. Няколко въпроса за PS3
    От ermak в раздел PlayStation
    Отговори: 7
    Последно: 24-12-2010, 02:04
  3. Няколко въпроса ....
    От putb в раздел Въпроси, Мнения и Препоръки
    Отговори: 4