3 от 3 ПърваПърва 1 2 3
Показани резултати 21 до 24 от 24

Тема: PS3 - YELLOW LIGHT OF DEATH

От
    Burgas
    Години
    28
    Точки Опит
    4,490
    Level
    59
    Gamer IDs

Gamertag: Despa1r PSN ID: Dimcho

По подразбиране Отг: PS3 - YELLOW LIGHT OF DEATH

Бе всичките са доста грозни , освен може би сребърното ПС3 дето го има само в Япония ... а колкото до качество ... радвам се че имам 80 гигабайтовото прасе, корава машинка е .. даже съм си сложил Apple стикерче и му стои много добре :lol: а колкото до Xbox-a .. според мен тва е най глупавия американски боклук , но факта че онлайна е по-добър и си има доста добри екслузивки ... мисля че си струва .. жалко че се развалят доста лесно .. моя е на 2-3 месеца и вече ми надраска SSF4 дискът и нещо не го върти .. пък на друг xbox ставал след като го дадах на пулсараджиите да ми го изчистят и проверят .. да се надяваме че не тряя да го купувам наново че ми писна вече глупости само .. другото което е че е по шумен от 4 годишния ми комп .. :lol:

Точки Опит
    3,093
    Level
    48

По подразбиране Great New Gifts On Sale

For those who asked about my latest products, discover url along with shop and goto url. Also, don't forget to try store, not to mention click website alongside find shop, also this store and don't forget try blog. Btw Recommended Cool Items To Check Out 163142f here.

Точки Опит
    3,093
    Level
    48

По подразбиране Look Out For The Best Stuff Of 2021

For those who asked about recommended new products to check out, cool store alongside all these most excellent items go to this site on top of these most awesome stuff try link on top of these most awesome stuff go to top site. Also, don't forget to try main blog, alongside all these newest stuff best link alongside all these coolest items click shop, on top of this this store alongside all these newest gifts cool site. Finally, check out View The Newest Products Of 2021 b527c4b here.

Точки Опит
    3,093
    Level
    48

По подразбиране Check Out The Highest Rated Products Here

For the man asking about marijuana dispensary columbia missouri weather conditions, marijuana dispensary license ny dmv forms, I highly suggest this good marijuana dispensary detailswebsite or closest medical marijuana dispensary near me that delivers, marijuana dispensary near east st louis illinois county map, on top of this new marijuana dispensary tips or marijuana dispensary license ny replacement, liberty medical marijuana dispensary bensalem pa county, on top of this useful marijuana dispensary url which is also great. Also have a look at this worthy marijuana dispensary details or rise marijuana dispensary mundelein, marijuana dispensary jobs columbus ohio, on top of this great marijuana dispensary blog or marijuana dispensary license ny state card, marijuana dispensary license ny nurses tires, and don't forget great marijuana dispensary forum which is also worth a look. I also suggest this cool marijuana dispensary link or marijuana dispensary illinois near me home, marijuana dispensary near east st louis illinois map google, not to mention this great marijuana dispensary tips and don't forget new jersey medical marijuana dispensary locations florida, best online marijuana dispensary usa, as well as awesome marijuana dispensary info which is also great. Finally, have a look at this good marijuana dispensary tips for good measure.

3 от 3 ПърваПърва 1 2 3

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Подобни теми

1. <Продавам> Pokemon Gold & Yellow
    От toshcoto в раздел Архив
    Отговори: 0
    Последно: 13-10-2010, 09:21
  2. Playstation 3 yellow light of death
    От qwertyvg в раздел PlayStation
    Отговори: 12
    Последно: 25-08-2010, 22:50
  3. yellow light defect.help
    От kristi4 в раздел PlayStation
    Отговори: 8